Гн.Занков!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
gmurka4a
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:19
Местоположение: Варна

Гн.Занков!!!

Мнение от gmurka4a »

Гн.Занков в горната част на язовир "ЦОНЕВО" МРЕЖИТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ ВОДАТА . Като теглим воблери закачаме мрежи през 10-15 метра.Сигнализирахме в ИАРА Варна казаха ,че ще минат с лодка да ги приберат.Утре ще сме пак там , дано нещо да са свършили.Говорим за района от село Аспарухово(Ченгя) до местност "Чудните скали".
Аватар
Алеко
Мнения: 11057
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 758 пъти

Re: Гн.Занков!!!

Мнение от Алеко »

gmurka4a написа:Гн.Занков в горната част на язовир "ЦОНЕВО" МРЕЖИТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ ВОДАТА . Като теглим воблери закачаме мрежи през 10-15 метра.Сигнализирахме в ИАРА Варна казаха ,че ще минат с лодка да ги приберат.Утре ще сме пак там , дано нещо да са свършили.Говорим за района от село Аспарухово(Ченгя) до местност "Чудните скали".
Гмуркач, погледни тук:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=1516 и му се обади или му прати емайл. Ще се зарадва! 8) :twisted:
DIVER

"Не вярвам либе на китка"

Мнение от DIVER »

Алеко утре като видя какво е положението тогава , сега може да ми кажат , че са ги махнали . Колегите ми разговаряха с регионалния шеф и той много се заканил ама както се казва "Не вярвам либе на китка".
Аватар
gmurka4a
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:19
Местоположение: Варна

Май има резултат?

Мнение от gmurka4a »

Мрежите са много по- малко.Ако от ИАРА са ги махнали БРАВО.Чат пат има герими ,но те не ме безпокоят. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”