Една спечелена битка но не и войната

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
esox hunter
Мнения: 1125
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:01
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Една спечелена битка но не и войната

Мнение от esox hunter »

Полицаи иззеха над 850 метра мрежа за незаконен улов на риба в района на язовир Доспат



27 юли 2007 | 11:25 | Агенция "Фокус"

Велинград. Шест рибарски мрежи с над 850 метра дължина и непозволени съоръжения за улов на риба са били иззети при провеждане на полицейска акция в района на язовир Доспат, съобщиха от ОДП - Пазарджик. Нерегламентираният риболов е установен при проверка, извършена от служители на Икономическа полицията при ОДП - Пазарджик, РПУ - Веливград и Агенцията по рибовъдство и аквакултури в Пазарджик и Смолян. Нарушителите ще бъдат санкционирани.

http://www.focus-news.net/?id=n751838
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Лъч надежда..... :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

TRANSKI RIBAR написа:Лъч надежда..... :)
В мрака е като метеор в нощно небе :?
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

Най-вероятно са конфискували мрежите на някоя бригада дето не са си платили... Нищо, сега ще им обяснят какво - що и ще си знаят за бъдеще. Най-големия бракониер в Ивайловград е синът на шефа на ДАИ Хасково. Има 16 километра мрежи в язовира. Като го хванат него и му вземат мрежите ще кажа ЕВАЛА! И вярвам, че един ден това ще е възможно в България!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
mAnTi
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:41
Местоположение: София

Мнение от mAnTi »

:x мн тъпи бракониери само съсипват рибата :(
като бяь още малко момченце бащь ми заведе мене и майка ми на доспат и той слагаше мрежи ма аз тогава още не разбирах :oops: хубаво че сега не живея с него и браво на полицаите
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

67aiga7a написа:
hobby написа:Най-вероятно са конфискували мрежите на някоя бригада дето не са си платили... Нищо, сега ще им обяснят какво - що и ще си знаят за бъдеще. Най-големия бракониер в Ивайловград е синът на шефа на ДАИ Хасково. Има 16 километра мрежи в язовира. Като го хванат него и му вземат мрежите ще кажа ЕВАЛА![/b][/u]
И за това, защото полицията няма да направи нищо срещу него,мисля 4е е най-разумно цензурирано :twisted:
цензурирано
Я за инфо,наистина ли мислите че без саморазправа цялата история ще спре?Това са адски много пари от рибата по мрежите.При всички положения има и за ''горското'' и за ''ловното'' и за мрежарите.....

Колега, една молба и едно предупреждение:

1. Намали си моля аватара!
2. Не пускай повече изречения като тези, които съм изтрил!
А Вий Господине защо не се представите в"Кой ,кой е!
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”