Пак Русе,пак Янтра

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Пак Русе,пак Янтра

Мнение от babydoctor »

daniel9502 написа: малко любопитна информация относно Струма - миналата година съм я посетил може би около 10 пъти(грубо казано).От тези 10 пъти 3-4 пъти ни провериха служители на ИАРА и то все на различни места.
За жалост там служителите са броя един - Митко Димитров, господ здраве да му дава, с по некой помощник, ама районът им е огромен. Той е от съвестните, тази година ще се насоча към Струма и ще се радвам да го видя. А за Янтрата нямам думи - поклон...Виждате, че където клубове работят с ИАРА, местни и общински власти, резултат има - засега Пловдив, Пазарджик, Янтра...да ме простят пропуснатите. Винаги съм давал пари за зарибяване, но съм твърдо убеден, че на първо място е опазването - без браковците рибата и сама ще си се развъди. За реките говоря, не за язовирите, дето ги изпускат и хайверът остава на сухо - там е друга бира, други отговорности, че и интереси - по-трудно е...Още веднъж поклон, Янтра. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”