ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Публикувай отговор
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

http://stivi123.snimka.bg/other/vobleri.713316.35346884" onclick="window.open(this.href);return false;
http://stivi123.snimka.bg/other/vobleri.713316.35346887" onclick="window.open(this.href);return false;
тези снимки са заснети хубавци :) не знам как да ги пусна отворени :)
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от vestel »

NE_ZNAM_KOI_SAM написа:http://stivi123.snimka.bg/other/vobleri.713316.35346884
http://stivi123.snimka.bg/other/vobleri.713316.35346887" onclick="window.open(this.href);return false;
тези снимки са заснети хубавци :) не знам как да ги пусна отворени :)
Ей така :tup:

Изображение

Изображение
bobi007
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 11:18
Местоположение: Севлиево
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от bobi007 »

Героите " щуколовци" са както местни аборигени така и софиянци със скъпи лодки.Голям глад голямо нещо.Същото е по Копринка и навсякъде из БГ.
Аватар
Plamen Kukenski
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 18:23
Риболов: от лодка
Местоположение: Troyan
Обратна връзка:

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от Plamen Kukenski »

Само едно уточнение.Първата лодка не е мойта ,а на известни риболовци от Горна Оряховица......а относно риболова.Всеки който ,,влачи" за щука сега,унищожава миналогодишните сомчета/600-1200гр/!
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от sharo1 »

bobi007 написа:Героите " щуколовци" са както местни аборигени така и софиянци със скъпи лодки.Голям глад голямо нещо.Същото е по Копринка и навсякъде из БГ.
Да ,така е ,а сега някой герои ,качват снимки на други герои. :lol: :lol: :lol:
Не виждам смисъл в това,само парадираме ,Тоз бил месар ,оня браконер,само аз съм дабест
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от кмета2 »

А да не си взел да виждаш смисъл в сгъването на риби през забраната, бе адаш!? :roll: :?:
Аватар
Plamen Kukenski
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 18:23
Риболов: от лодка
Местоположение: Troyan
Обратна връзка:

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от Plamen Kukenski »

Кмете,поздравления за хванатите риби преди забраната!Поздравления и за тяхното пускане!Малко са колегите,които биха постъпили като теб!............За сгъването не коментирам! :tup:
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от sharo1 »

кмета2 написа:А да не си взел да виждаш смисъл в сгъването на риби през забраната, бе адаш!? :roll: :?:
Не ,мисълта ми е ,че всеки се прави на безгрешен и като ходи по това време,може и да се изкуши да сгъне някоя хубава риба.
Аз просто не ходя ,да троля,ходя си по платени и си жигосвам белки,ама дето има една дума
-Крадеца вика -дръжте крадеца
Всеки се променя с времето,дано е за добро
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

По хубаво е да има лодки но като се хване да се пуска.мрежарите така не си пускат мрежите поне през деня...https://www.facebook.com/yordan.angelov ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от кмета2 »

Абе и аз така си мислех, но това, което видях по Гергьовден, само за три часа ме хвърли в потрес! :shock: :shock:
То всякакви хора и лодки :!: По 5 човека в корито :!: Въдици от един до четири метра, от джигови до шаранжийски :!:
Едно гребане, с едни мачови кепове, на едни килограмови сомета :( Леле :oops: :oops: :oops:
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от vestel »

кмета2 написа:Абе и аз така си мислех, но това, което видях по Гергьовден, само за три часа ме хвърли в потрес! :shock: :shock:
То всякакви хора и лодки :!: По 5 човека в корито :!: Въдици от един до четири метра, от джигови до шаранжийски :!:
Едно гребане, с едни мачови кепове, на едни килограмови сомета :( Леле :oops: :oops: :oops:
Докато не свършат ... ще е така ... после ще ходят на платени :wink:
Най добре ще е да го направят платен и да се пази - рибата (хванатата) да се плаща ...
а тогава нека да продават :shock: ... бели 6 лв. сом 8 лв. килото :fish8:
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

кмета2 написа:Абе и аз така си мислех, но това, което видях по Гергьовден, само за три часа ме хвърли в потрес! :shock: :shock:
То всякакви хора и лодки :!: По 5 човека в корито :!: Въдици от един до четири метра, от джигови до шаранжийски :!:
Едно гребане, с едни мачови кепове, на едни килограмови сомета :( Леле :oops: :oops: :oops:
Tака е всякакви корита и пръчки могат да се видят вече :)
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от кмета2 »

sharo1 написа:
кмета2 написа:А да не си взел да виждаш смисъл в сгъването на риби през забраната, бе адаш!? :roll: :?:
Не ,мисълта ми е ,че всеки се прави на безгрешен и като ходи по това време,може и да се изкуши да сгъне някоя хубава риба.
Аз просто не ходя ,да троля,ходя си по платени и си жигосвам белки,ама дето има една дума
-Крадеца вика -дръжте крадеца
Всеки се променя с времето,дано е за добро
За едно си прав, "Всеки се променя с времето"
Някак обаче, трябва да се пришпори таз промяна и да и се даде вярната посока!
Безгрешни няма! Не ми казвай обаче, че няма никаква разлика между това, да превишиш дневната норма с някоя риба, и това да туряш у чувала риби през забраната!

А запиташ ли се, как съм се почувствал аз, дето потроших куп време, нерви, че и някой лев, да съборя сроковете, надявайки се, че е за добро, а да видя таз жалка картина, а... :?:
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от кмета2 »

Plamen Kukenski написа:Кмете,поздравления за хванатите риби преди забраната!Поздравления и за тяхното пускане!Малко са колегите,които биха постъпили като теб!............За сгъването не коментирам! :tup:
Благодаря! Дано само не ги намира "Каймачето", че ще ги накока лошо! :wink:
Инак онази тутраканка е на Сашо агронома! Ослушват се с една 3-4 килограмова бяла в лодката! Отпрашиха с газ. Вързаха я нейде на синджир и се върнаха за нови подвизи!
Другата не знам чия е!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПОМОЩ ЗА АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ

Мнение от babydoctor »

кмета2 написа:А запиташ ли се, как съм се почувствал аз, дето потроших куп време, нерви, че и някой лев, да съборя сроковете, надявайки се, че е за добро, а да видя таз жалка картина, а... :?:
Гадничко е, да, кмете, но, надявам се, след теб да има и други и така, лека - полека, нещата ще се оправят, ако не за децата, то за внуците ни. Поклон за стореното, друго не мога да кажа...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”