ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от LVitchev »

Само така,битка му е майката а не приказки !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от gogo26 »

Баси записа :twisted: :twisted:
Тая лодка я познавам добре, с нея ме гониха един път понеже бях минал зад шамандурите с КАЯКА...явно за да не замърся язовира с"двигателя си".....
Лодката им е оборудвана със сонар(задължителен за охраняваща лодка,против подводници).Като дойдоха първо ме питаха дали съм хванал нещо,видял ли съм някъде да скача риба, и след това почна панаира по изгонването ми :?
Защо не изпратите тия кадри по различните телевизии?Някой нахъсан журналист може да си спретне добро предаване :roll:
Хоби ТВ,не им ли е интересно :idea:
Hobie Mirage Outback
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от mitioto »

Бат Стан написа:....... Тези двамата, които ги виждате, според него намерили мрежите в язовира и решили да ги извадят. Не били техни! ...
Това е една голема идиотщина... Аз писах некъде и на друго место....

Значи, ако някой ако намери труп на човек и до него оръжието на престъплението, дали ще си ги качи у багажника на колата, за да ги откара в полицията?!? Аре нема нужда... Като са ги намерили - да се обадят където требе!

Ловил съм един единствен път на тоя язовир! Мястото е изключително красиво и ще ми е жал, ако тая история завърши така...
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от vovata »

gogo26 написа:Баси записа :twisted: :twisted:
Тая лодка я познавам добре, с нея ме гониха един път понеже бях минал зад шамандурите с КАЯКА...явно за да не замърся язовира с"двигателя си".....
Лодката им е оборудвана със сонар(задължителен за охраняваща лодка,против подводници).Като дойдоха първо ме питаха дали съм хванал нещо,видял ли съм някъде да скача риба, и след това почна панаира по изгонването ми :?
Защо не изпратите тия кадри по различните телевизии?Някой нахъсан журналист може да си спретне добро предаване :roll:
Хоби ТВ,не им ли е интересно :idea:
:evil: САМО ТАКА
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от toparlak »

Някъде тук във форума или в "на риба" гледах снимки на служители на ВИК Бургас да пускат мрежи със служебната лодка на яз.Ясна поляна.Не мога да намеря темата.Моля някой ако може да ги намери да ги качи в тази тема.Яз.Камчия и яз.Ясна Поляна се забраняват от министъра по предложение на шефа на ВИК Бургас,който е на практика шеф на организирани бракониери.За съжаление тази два красиви язовира изгоряха-тази година ще бъдат мрежарени промишлено.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от maranzika »

Колега,а защо ги оставихте да го направят?
Само докато чуя че ще забраняват Йовковци и знаех че ще направя всичко по силите си това да не стане...Ако го забранят примерно това означава следващите 10 години отново да няма риба..И аз да уча децата си на риболов по снимки....Сори,ама трябва да сме единни и да ги газим наред...Щото сме много,а те са шепа пут.овци и искат да си живеят както по Живково време... :evil:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от toparlak »

Аз лично не съм от този регион,знам го от колеги от Бургас.
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от toparlak »

Ето намерих темата:

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=27648


Това са служителите на ВИК с лодка която им е купена с нашите данъци.Затова шефовете им се напъват да забраняват язовири,защото и те са в кюпа,и за тях има.Защо иначе ще застават зад подчинените си при такова явно разобличаване като това на Йовковци?!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от ribata402 »

Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от Бат Стан »

ribata402 написа:Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.
Я, я, дай малко повече информация по темата, че тука трупаме едни архиви, дето после може да влязат в чудесна работа.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от LVitchev »

Стан,там един човек им помогна на тези да ядат кура,същия които Лапландеца се опитва от много време да го изкара най-големия бандит на България :idea: :idea: :idea: Същия човек които прави всичко възможно на Ивайловград да има такива количества риба,които ги е нямало и по Тошово време.Така че,трябва яко натискане и да намерите хора с тежест и възможности.Огледайте се кои му има зъб на тоя от ВиК и така :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от toparlak »

ribata402 написа:Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.

Това не го знаех,дайте повече инфо.По същия начин трябва и двамата от Йовковци да са уволнени,трябва и шефа им да отнесе наказание-рибата се вмирисва от главата.
Риболовец Гб
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 17:15
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от Риболовец Гб »

Бат Стан написа:
ribata402 написа:Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.
Я, я, дай малко повече информация по темата, че тука трупаме едни архиви, дето после може да влязат в чудесна работа.
Бат Стан ето от мен информация по друг случай. Само дето не съм сигурен дали "Пазача" действително е уволнен - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1024042" onclick="window.open(this.href);return false;
Става дума за служител който е охрана на яз. "Христо Смирненски" - може би го пази от дивеча и рибата, да не замърсяват водата.
Между другото точно това е "причината" вече втора година язовира да е забранен за любителски риболов - много било замърсено. Всъщност това не е точно така, вярно има следи от недобросъвестни "рибари", но бих казал, че като цяло си е чисто. Всеки може сам да си направи изводите.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от Бат Стан »

Риболовец Гб написа:
Бат Стан написа:
ribata402 написа:Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.
Я, я, дай малко повече информация по темата, че тука трупаме едни архиви, дето после може да влязат в чудесна работа.
Бат Стан ето от мен информация по друг случай. Само дето не съм сигурен дали "Пазача" действително е уволнен - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1024042" onclick="window.open(this.href);return false;
Става дума за служител който е охрана на яз. "Христо Смирненски" - може би го пази от дивеча и рибата, да не замърсяват водата.
Между другото точно това е "причината" вече втора година язовира да е забранен за любителски риболов - много било замърсено. Всъщност това не е точно така, вярно има следи от недобросъвестни "рибари", но бих казал, че като цяло си е чисто. Всеки може сам да си направи изводите.
Ясно, мерси много. Ще се вземат мерки.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от Бат Стан »

Подписката беше внесена днес следобяд от Емо Налима и Веско Дългия. Барабар с филма "Пеца, газ и право през тях".
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”