Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безумие.

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Очаквай ще намеря майко мила ще намеря да не се казвам магаре ще ти намеря поне отчасти за свършена работа.
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

"Петата власт" за раждането на "Уикилийкс" в 2 минути и половина.
Изображение
Едно разяснение забележете графа Любителски риболов Плевен това е колко любители и риболовци сметнете и Пенсионери и Бедни Человеци са глобени.А в графа Стопански риболов възниква смях и недоумение в мен/това е графата на Бракониерите нарочно пиша с главна буква/.

Това е от 24 часа днес.Айде пак КАЛИНКИ!!!!

Изображение
mercedes
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 18, 2013 17:00

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от mercedes »

Колеги

имам информация официално,че Д-р Драгомир Господинов (Шеф на ИАРА)
е УВОЛНЕН

Заедно с зам.шефа на ИАРА г-жа Пенчева

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

:fish6: :fish6: :fish6: :fish6: :fish6: Тегли ли им една майна на тези дето го махнаха?Аз го направих поне 1000 пъти. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Да ти кажа колега,аз съм РАДОСТЕН от факта ,че ги махат
сега ще ме попиташ,защо пък си радостен
ами приятелю ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖА АЗ ПО ГОЛЕМИ НЕКАДЪРНИЦИ ОТ ТЕЗИ НЕ БЯХ ВИЖДАЛ
КОМУНИКАЦИЯ С ТЕЗИ ХОРА,НЯМА И НЯМА,ЗАБРАВИХА СЕ и се мислят за голямта работа

но СТОТИНКАТА има две страни ,винаги се обръща
Аз съм на противоположното мнение. А и не съм срещал проблеми в комуникацията даже напротив.В списъка който показвам по-горе е и моят град и виждам промяна.Сега ако Господинов е сгрешил разбирам/но не вярвам/ но за тези който са си свършили работата бъдат пипнати ОБМИСЛЯМ ГЛАДНА СТАЧКА.Но има едно но.
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

....................................Копирам от ЛС.
мисля че е мое право да не ви давам телефона си,съгласете се с мене

Аз съм човек който се е опраил от тази власт,на олигархия
хора които не знаят какво е ДАЛЯН :)
мисля че нямат работа в ТАЗИ АГЕНЦИЯ
Разбирам приятел ,че не искаш да говорим ти си си прав за себе си и по никакъв начин не оспорвам,ти имаш право.Тогава коментирай тук,ако и така не искаш ще ти отговарям по същия начин ако нямаш нищо против естествено.
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от shaman »

12. Изрично се забранява постването на информация от лични съобщения на потребители във форумите без съгласието на източника на информацията от личното съобщение. При сигнал от потребител на форума, че информация, която той е изпратил на друг потребител и същата е била постната във форума без негово съгласие, темата ще бъде изтрита, а потребителя, който е пуснал ще бъде деактивиран до изясняване на обстоятелствата.
--------------
http://www.starividri.org
Аватар
zampo
Мнения: 1117
Регистриран на: Чет Сеп 28, 2006 11:57
Риболов: спининг , тролинг
Местоположение: Враца
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от zampo »

mercedes написа:Колеги

имам информация официално,че Д-р Драгомир Господинов (Шеф на ИАРА)
е УВОЛНЕН

Заедно с зам.шефа на ИАРА г-жа Пенчева

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мисля ,че има пропуски и списъка трябва да е по-разширен :mrgreen:
Вярвай само на писмени документи,защото в един момент нечестивците се отмятат!!!!!!!!
Матей Преображенски(Миткалото)
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Вальо »

Защо ли ми се струва и човърка от вътре, че пак се опитват да ни правят на идиоти във форума,може и да греша ама не е лошо да се видят някои IP адреси.Всъщност няма значение...

Колкото до назначението,не зная дали е турчин господина(нямам абсолютно нищо против турците ,даже ги харесвам поне тези които познавам) с турско звучащото име ,но турчин Премиер,турчин социален,турчин областен,па и турчин шеф на ИАРА ми идва малко в повече.

П.П.Ако не е турчин новия, моля да ми изтриете мнението.
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Отговарям на писмата .Така момчета-Копирах съобщението и го публикувах с една единствена цел но забележете без да посочвам Име и тем подобни.Разговорите да бъдат на ЯВЕ а не на ЛС. Не разбирам каква ми е грешката и моля за пояснение .Това /действие/ ме навежда на мисълта за провокативни действия към мен и отговарям.Целта ми е да защитя структорите на ИАРА и в частност Мобилни Групи.Искам да подчертая за свършената работа от тези групи лично съм много доволен от тях и не разбирането на зачението им в Борбата срещу бракониерите би накарало някой да ми праща Лични писма.
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Новия Шеф на ИАРА се казва Асен Асенов.Досегашен шеф на Финансово Обезпечение сиреч Главния финансист.

Малка победа с неизвестен край.И следва въпроса кой ще е спуснат за мястото на Д-р Делев.Който е завършил това което и работи в момента по специалноста.
Очакваме скоро.

Червеното е хубав цвят.

Вальо ИР адреса е ясен работя в частния сектор и Пет пари не давам кой каква етническа принадлежност Е. Искам само едно и то го има в горния пост.

Червеното,ама наистина е хубав цвят.
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от laplandetza »

Мен червеното не ме кефи :D
:D Зеленото е арно :mrgreen:
Айде, най сетне да се раздели стабилно и тоя „хабитат„, хранилка, и да вървят нещата, тва ви пожелавам, аркадаши, дами и господа,другари! :mrgreen:
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Айде, най сетне да се раздели стабилно и тоя „хабитат„, хранилка, и да вървят нещата, тва ви пожелавам, аркадаши, дами и господа,другари! :mrgreen:
Преведи това изречение,че не схванах. :mrgreen:
magare
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:23

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от magare »

Четете ,Четете ,четете в нашия вестник Рибар.Екслузивно анализиране на ситуацията в ИАРА, Четете и Четете на страницата за АНАЛИЗИ. Трета. Трета.

............................................ЧЕТЕТЕ!.....................................................

............Контрола по водоемите - засилен или занижен................


Започва така Някой статистически данни данни предизвикват размисли.

От Младен Добрев

Българинът е свикнал да е недоволен и все ро...............

Четете следващата седмица в Сряда.
mafiata_vun
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 10:28

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от mafiata_vun »

Ох, хора Маъдън е мръсна сган с връзки в ДПС, корумпиран, крадец и много долно същество, преди време намерих как му се дублира факултетния номер в онлайн протокол за изпит в Библиотекарския по време на сесия, както и на 2-ма негови колеги от дата на която го видях него специално в Никопол, не знам как се взима изпит в София пък да си седиш на Никопол????? После СЕМЕСТРИАЛНО ЗАВЪРШИЛ шеф иска да става си си пише коментари в своя подкрепа, затова се регистрирах. Тоя ако знае как се работи с офиспакет аз ставам шаран, веднага!!!Напълно неграмотен, не може да пише, с оня неговия шеф, пффффф....каква е тая държава бе.... шеф на бракоиерите по нашия край с оня тъпанар Кожухаров потна свиня ходят да пият по хората и все да отмъкнат по някое рибе от рибарите....
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”