Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безумие.

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Leo »

Емка,шок,ужас и безумие има в Ирак. Поздрави http://www.youtube.com/watch?v=rw5YnbcrlCI" onclick="window.open(this.href);return false;
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Leo »

Галине,ти да видиш на местно ниво какво е :shock: Трябва да притежаваш едно единствено достойнство- да си сляпо предан на партията.Нищо друго.Така,че не е учудващо,че някой до вчера гледаше кози,а днес разглежда молби.
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Uriel
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юни 09, 2014 20:03
Риболов: Спининг риболов

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Uriel »

Само бой и изселване ще ни/ги оправят!
Жената е най-добрата профилактика срещу старческо слабоумие, като кара мъжа си да мисли денонощно за какво му се цупи.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от bat.galin »

Лео, и без да съм го виждал го вярвам.
Вярвам го и питайки се какви са причините за подобно поведение, намерих сравнително смислен отговор в този цитат, съдейки по поведението на мои съвременници :
Фридрих Энгельс, характеризуя в серьезном аналитическом труде «Армии Европы» российское чиновничество и офицерство, провидчески писал: «Чем является в русской гражданской службе низший класс чиновников, рекрутирующийся из детей тех же чиновников, то же самое представляют собой офицеры в армии: хитрость, низость взглядов, узко эгоистическое поведение соединяются с поверхностным начальным образованием, делающим их еще более отвратительными; тщеславные и жадные до наживы, продавшиеся душой и телом государству, они в то же время сами ежедневно и ежечасно продают его по мелочам, если это хоть сколько-нибудь может быть для них выгодно… Эта категория людей, в гражданской и военной областях, главным образом и поддерживает ту громадную коррупцию, которая пронизывает все отрасли государственной службы в России».
Аз мисля, че поведението на тези хора напълно съвпада с описаното и ...резултатите са налице, уви.

пп.
то пък за беля всичко е написано на руски език и нали другиму е силата там ;)
aма макар и да не съм разбирател, и мен ме втриса като чета писаното от "филмовите критици" де ... ;)
а инак цитатите са от тук :
1.
2.
Аватар
stflyfisher
Мнения: 285
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:08
Местоположение: Планината - Хасково - Пловдив - София - Планината
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от stflyfisher »

BORN TO FISH
forced to work
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от bat.galin »

Тоеа е най-разпространения начин за прикрване на некадърието - уволняват дотогава, докато останат единствено по-тъпи под тях в йерархията.
И "назначаването" е пак по този принцип.
И пита се : защо да има конкурси за избор, след като може случайно да се яви и някой по-умен ?
Поне стана ясно как и защо може да се назначват довчерашни овчари и козари.
А те пък ще си "изберат" за подчинени пак козари и овчари...и кръгът се затвори, системата ще се възпроизведе.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Vid »

Всичко е така както казвате, дори няма и капка съмнение...
Но, вижте какво прави ИАРА-Пловдив съвместно с редовите риболовци от месеци. И все това е истина.. http://bigfish.bg/news/novini/Strah-ot- ... VIDEO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Leo »

Дали от горния пост,дали от тук,проявете малко търпение и изгледайте до края.Интересно е
http://novanews.bg/news/view/2014/08/17 ... %BF%D1%81/" onclick="window.open(this.href);return false;
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
stflyfisher
Мнения: 285
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:08
Местоположение: Планината - Хасково - Пловдив - София - Планината
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от stflyfisher »

Гледайте и разберете как, по какъв начин и от коя партия се управлява една държавна агенция.

След 1:20 часа след началото на предаването (около 9:10 часа сутринта по часовика на предаването)

http://play.novatv.bg/programi/subudi-s ... start=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Ако сте пропуснали:
http://play.novatv.bg/programi/subudi-se/423251.." onclick="window.open(this.href);return false;.
след 1:49 часа от началото на предавенто(или към 9:50 часа по часовника на предаането)
BORN TO FISH
forced to work
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от sampo »

Канджосан е, за по малките рибета назначени от него по едно кепче и аре у лево :mrgreen: :
http://www.blitz.bg/news/article/285961" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Качаков63
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Апр 09, 2014 22:51
Риболов: любителски

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Качаков63 »

"Сега, когато ви пиша това писмо, знамето се развява пред конака, пушките гърмят, придружени от ека на черковните камбани, и юнаците се целуват един други поулиците!..."(из "Кървавото писмо")
:D

Всяко чудо за три дни.
Лакомията е основа на човешката деградация.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”