Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безумие.

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от LVitchev »

mafiata_vun написа:Ох, хора Маъдън е мръсна сган с връзки в ДПС, корумпиран, крадец и много долно същество, преди време намерих как му се дублира факултетния номер в онлайн протокол за изпит в Библиотекарския по време на сесия, както и на 2-ма негови колеги от дата на която го видях него специално в Никопол, не знам как се взима изпит в София пък да си седиш на Никопол????? После СЕМЕСТРИАЛНО ЗАВЪРШИЛ шеф иска да става си си пише коментари в своя подкрепа, затова се регистрирах. Тоя ако знае как се работи с офиспакет аз ставам шаран, веднага!!!Напълно неграмотен, не може да пише, с оня неговия шеф, пффффф....каква е тая държава бе.... шеф на бракоиерите по нашия край с оня тъпанар Кожухаров потна свиня ходят да пият по хората и все да отмъкнат по някое рибе от рибарите....
98% от старите мангальоши са с фалшиви дипломи,от там са със фалшиви шофьорски книжки и т.н и т.н.Кадрите им в доста случай са неграмотници,неможещи да говорят Български.Ето ви го новия депутатин бат Саали,тоя ако има диплома за основно образование и да е учил някога някъде,аз ще приема исляма и ще се обрежа :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Д-р Дулитъл »

Дето се вика: Честито... :mrgreen: http://dnes.dir.bg/news/dps-iara-midan- ... v-14618831.
Хуя ли ми дири библиотекар на тоя пост...Това за изкараните допълнителни обучения изобщо не го броя...И обърнете внимание -бил е обикновен инспектор...Обзалагам се ,че назначаването му е резултат на мръсен пазарлък между БСП и ДПС.
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
kokitche
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 02, 2013 16:38
Риболов: Любителски риболов

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от kokitche »

Здравейте, имам едно въпросче към Вас скъпи ми поствали до момента:
Къде в устройствения правилник на ИАРА има структура като мобилна група, как става назначението на тези "инспектори "-групари, който са с двойно по-големи заплати от обикновените инспектори по звена, които зорлем си изпълняват служ.задължения със счупени Ниви и Дачии и с минимален ресурс и бюджет.
Ако не Ви е ясно мобилните групи бяха изкуствено създадени за улесняване на рекета от рибари по р.Дунав, Черно Море и вътрешни водоеми.Да се крадат пари за командировки ,хотели и храна.А сега като става въпрос за 2.5 минути работа извадете справка и за това.И освен , че миришат на тестостерон тези момчета нямат акъл да разпознаят лин от каракуда и морунаш от моруна, ама 50 лв. от 50евро ПИТАЙТЕ ГИ????.
Parsun
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юни 11, 2012 9:03

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Parsun »

kokitche написа:Здравейте, имам едно въпросче към Вас скъпи ми поствали до момента:
Къде в устройствения правилник на ИАРА има структура като мобилна група, как става назначението на тези "инспектори "-групари, който са с двойно по-големи заплати от обикновените инспектори по звена, които зорлем си изпълняват служ.задължения със счупени Ниви и Дачии и с минимален ресурс и бюджет.
Ако не Ви е ясно мобилните групи бяха изкуствено създадени за улесняване на рекета от рибари по р.Дунав, Черно Море и вътрешни водоеми.Да се крадат пари за командировки ,хотели и храна.А сега като става въпрос за 2.5 минути работа извадете справка и за това.И освен , че миришат на тестостерон тези момчета нямат акъл да разпознаят лин от каракуда и морунаш от моруна, ама 50 лв. от 50евро ПИТАЙТЕ ГИ????.
Ти от каде знаеш на какво миришат ??? Да не си ги душила???
Батко Емо
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 15:39
Местоположение: ПЕРНИК

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Батко Емо »

Абе хора не разбрахте ли,че това е дублиране на отговорности!Горския да опазва рибата,дивеча и горите!Това е! :lol:
Kroki99
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 02, 2013 22:36
Риболов: на леко

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Kroki99 »

kokitche написа:Здравейте, имам едно въпросче към Вас скъпи ми поствали до момента:
Къде в устройствения правилник на ИАРА има структура като мобилна група, как става назначението на тези "инспектори "-групари, който са с двойно по-големи заплати от обикновените инспектори по звена, които зорлем си изпълняват служ.задължения със счупени Ниви и Дачии и с минимален ресурс и бюджет.
Ако не Ви е ясно мобилните групи бяха изкуствено създадени за улесняване на рекета от рибари по р.Дунав, Черно Море и вътрешни водоеми.Да се крадат пари за командировки ,хотели и храна.А сега като става въпрос за 2.5 минути работа извадете справка и за това.И освен , че миришат на тестостерон тези момчета нямат акъл да разпознаят лин от каракуда и морунаш от моруна, ама 50 лв. от 50евро ПИТАЙТЕ ГИ????.
Аууууу Лелеее колко бързо някоя лелка от администрацията на ИАРА се е преориентирала към "благия" на Майдънчо :fish4: ... и това със сигурност е някоя дето мобилните момчета подминават като пътен знак - недоклатеница :lol:
Не мога да разбера що се излагаш да пишеш простотий тук ... не ти ли е ясно ,че момчетата от мобилната са познати на повечето колеги тук във форума и не им е необходима твоята "разяснителна кампания".
Ама за да го знаеш е трябвало по задълбочено да попрочетеш тук ... а не от вратата та на Майдъновия. :shock:
Колегите тук знаят много добре защо и как са създадени мобилните групи, какво постигнаха само за година и половина, колко много "рекетират" и "се продават" , за колко"много"работят и при какви условия, кой и как "разпознават" :fish6:. ... все неща които миришат на тестостерон. А тези момчета явно има с какво да го произвеждат!!!
nIk
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 16:27
Риболов: стопански и любителски

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от nIk »

Познавам и Dear Господинов, и Маd Сакаджиев.
Мисля, че Господинов беше един "парашутист", който беше назначен в ИАРА по същия начин, както и М.С.
Dear Господинов направи т.н. "мобилни групи" по модел на тези от митническите служби преди години , а европроектите в ИАРА са до "кривата круша".
"Ползата" от мобилкаджиите е никаква, защото браковците пак си шетат, а актовете на неграмотните мобилни момчета падат в съда.
Който е ходил на риболов в други страни трябва да знае, колко риба се хваща там и какви екземпляри има!!!
Спомням си, че с дядо ми се ходили на р.Искър и риболовци с въдици вадеха сомове по-дълги от човешки бой, а на р.Вит се ловяха огромни щуки.
Mad Сакаджиев е "логичният" наследник на Dear Господинов в една страна, в която икономическите структури контролират държавата, а не тя контролира тях.
По отношение на внушенията, че този бил турчин, а онзи българин, коментарът е излишен, след като България е била почти 500 години под турско робство и е "дочакала" да я освободи чужда войска...
Никому не желая зло, а само здраве и повече обективност, и да не се хленчи за това, което го няма, т.е. като вдовица за х*й. :)
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Vid »

Прав си, кой квото си посее, такова ще пожъне.... Докато сме паплач, всеки ще ни такова, ако някой ден станем народ, тогава ще определяме съдбата си....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
bobi79
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 21:13

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от bobi79 »

Просто за информация на всички риболовци:

Днес около обяд в коритото на река Искър в град Самоков(с-у болницата) имаше група МИРИЗЛИВИ ЦИГАНИ мятащи парашути!Веднага се обадихме на мобилната група на ИАРА и познайте какъв отговор получихме:"Новият шеф е забранил извършването на такива проверки",звъннахме на новия шеф(който говори български колкото един неграмотен циганин) и получихме още по тревожен отговор:"ама само трима ли са нарушителите?" " ще видиме какво можем да направим,понеже разполагаме само с 5 служители за софия област"! И о чудо....след около 3 часа звънят от мобилната група" ами няма нарушители,само десетки къпещи се циганчета в реката" след 1 мин звъни и шефа"групата е минала по моста-нарушители няма"- " ами да се поразходят по реката нагоре надолу по стената-все ще намерят нарушител" Отговаряме ние...."те вече пътуват обратно към София" - казва фъфлещия Майден!............ Сега ще настъпи истински рай за бракониерите,а и ще увеличат цената на риболовните билети :lol: :lol: :lol: Догодина ще купуваме билети за да ловиме плевелни-ако не изчезнат и те дотогава :( :( :(
Аватар
zampo
Мнения: 1117
Регистриран на: Чет Сеп 28, 2006 11:57
Риболов: спининг , тролинг
Местоположение: Враца
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от zampo »

Сега ще настъпи истински рай за бракониерите
И защо реши така колега ?
Майдън работи от 11 години в Агенцията , минал е през всички нива , от най-ниското до най-високото и е наясно с всички проблеми , за разлика от някои "парашутисти " преди него.
Вярвай само на писмени документи,защото в един момент нечестивците се отмятат!!!!!!!!
Матей Преображенски(Миткалото)
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Д-р Дулитъл »

zampo написа:
Сега ще настъпи истински рай за бракониерите
И защо реши така колега ?
Майдън работи от 11 години в Агенцията , минал е през всички нива , от най-ниското до най-високото и е наясно с всички проблеми , за разлика от някои "парашутисти " преди него.
Георги,за тоя пост си трябва администратор,можещ да управлява много хора,да управлява пари,да работи с екип и т.н...А аз не съм убеден,че това протеже на ДПС е най-добрия избор.Обзалагам се ,че няма да изкара и година...
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от славеe »

Във всички заведения около язовир Искър се предлага,маломерна бяла риба,костур и уклей.......това е тайна и я знам само аз.........знаят се и лодките които ги зареждат,
Асен със синя ял,от будното око,не го познава никой.......от 20години само си прави каквото иска и зарежда всички с риба.
Та мйсълта ми беше,че дали е ново или старо ръководството на ИАРА нема никакво значение,този модел на опазване на язовирите,не работи.Ако това беше частен бизнес,с тези резултати отдавна да е фалирал.
Аватар
Steve G
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 8:27
Местоположение: Плевен
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от Steve G »

zampo написа:
Сега ще настъпи истински рай за бракониерите
И защо реши така колега ?
Майдън работи от 11 години в Агенцията , минал е през всички нива , от най-ниското до най-високото и е наясно с всички проблеми , за разлика от някои "парашутисти " преди него.
Познавам го - не става !
Няма мисленето, при него хленченето - няма хора, няма пари, техника - е на първо място.
Ако е за нещо дребно, да ще свърши работа.
Но генерално, с него агенцията ще дръпне надолу.
JUSTICE FOR 96 !
nIk
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 16:27
Риболов: стопански и любителски

Re: Назначават за шеф на ИАРА Майдън Сакаджиев-ужас и безуми

Мнение от nIk »

За 2012г по неофициални данни( "секретни") от източник близък до ИАРА в България са уловени 25 000 т (двадесет и пет хиляди тона) риба, от които 2000 т(две хиляди тона сладководна) и 23 000 т (двадесет и три хиляди тона) морска риба от "нерагламентиран улов".
Без коментар.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”