Рибар бракониер замръзна в Марица

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Деян Стоев
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 22:39
Местоположение: София
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 3 пъти

Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от Деян Стоев »

Привет, колеги !

Стават и такива работи:

"Рибар, тръгнал да бракониерства за риба в река Марица, загина, замръзнал в ледената вода, предаде кореспондентът на БГНЕС от Пловдив.
Рано тази сутрин е получен сигнал в РПУ-Асеновград за инцидент в старите кариери на река Марица край Катуница.
Час преди полунощ 47-годишен мъж от Чешнегирово, заедно със свой приятел, хвърлили мрежи във водата за бракониерски улов.
Към 4 ч. сутринта, въпреки ниските температури, мъжът от Чешнегирово тръгнал с лодка към мястото, за да извади улова. Заради студа, лодката буквално се разпаднала и мъжът потънал.
Мъжът бил открит тази сутрин, замръзнал в ледените води. Загиналият е баща на две деца, от години е бракониерствал риба."

https://www.youtube.com/watch?v=kkmbCQ7Z2Ko" onclick="window.open(this.href);return false;
ДАЙ КЕПА!!!
niki71
Мнения: 256
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 13:17
дал Браво: 27 пъти
получил Браво: 53 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от niki71 »

''От години е бракониерствал риба." - Убило го е държавното безхаберие по въпроса ,иначе сега щеше да е жив и на топло .
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от koi4a »

Колега държавното безхаберие е по всички въпроси, това означава ли че всички сме принудени да погазваме законите. Всеки сам решава как и кой закон да наруши, и си понася последствията.
hkoko
Мнения: 70
Регистриран на: Чет Дек 20, 2012 21:26
Риболов: спининг
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от hkoko »

Всеки сам решава как и кой закон да наруши, и си понася последствията.
Не е влезнал при тез минуси за кеф а от глад.Какво и да кажем все ще е гадно зависи как ще го погледне човек.Дано децата му се оправят в живота без него.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от babydoctor »

hkoko написа:
Всеки сам решава как и кой закон да наруши, и си понася последствията.
Не е влезнал при тез минуси за кеф а от глад.Какво и да кажем все ще е гадно зависи как ще го погледне човек.Дано децата му се оправят в живота без него.
От глад не си купуваш лодка за 300+ лева. И е прв колегата по-горе, ако имаше здрав контрол, нямаше да посмее и щеше да си е жив. Както и да е, Бог да му прощава...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от кмета2 »

" Не е влезнал при тез минуси за кеф а от глад.Какво и да кажем все ще е гадно зависи как ще го погледне човек.Дано децата му се оправят в живота без него.[/quote]"


Такова действие е безразсъдно и малоумно! Като добавим и това, че цял живот краде, май е по-добре да не възпитава точно той децата си!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от babydoctor »

Да, на Струма при Вуков мост гледах как един татко прилежно учеше синето да работи с парашут - точно като нас на детските училища по спининг. :mrgreen:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от LVitchev »

Ако не вземеш отношение си дебил и непукист,ако кажеш нещо лошо си мръсник и долна гад,ако кажеш нещо хубаво си поддръжник на бракониерите и ............бракониер.Е,аз сега ще ви кажа от кои съм :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тоя идиот,бил беден и гладен,само не ръзбрах как го котстатирахте това че е гладен,по селата гладни хора няма,освен ако не е пълен,ама пълен простак че да не прави нищо за да умира от глад.Това първо,второ,познавам няколко човека,богати с пари и коли,имам магазини и хубави къщи,карат джипове и тези същите,хвърлят бомби,пускат мрежи и бракониерстват без да им пука.Те не са гладни,те са нагли и прости хора,мислещи се за велики и за най-големите тарикати в региона :idea: Има двама - трима наглеци от Пловдив,тези хора никога няма да ги видиш да ловят нормално,за тях въдицата е просто параван,вижте ме ловя със въдица а във действителност бракониерстват.Бог да го прости единия,вече ще бракониерства при господ,почина преди две години и не си знаеше парите.Втория го знаят всички,той е дежурен на Пясъка,третия когато и да отидеш дори и сега през зимата на Марица,ако е там,100% търмъчи.И тези хора биле гладни,не не са гладни а нагли.Тоя "рибар" дето отишъл да бракониерства,колкото и да не ми се иска да го казвам,просто майната му,да не е ходил,не сме го карали да го прави.Както каза Бебедокгора,нека Бог му прости ако иска,аз единствено съжалявам за децата му и за жена му,както и за най-близките,те ще страдат дълго и мъчително заради неговата простотия и наглост.Е сега,които иска да ме слага в каквато си иска графа.С тази наша толерантност и непукизъм,скоро ще си загубим и държавата а както е тръгнало,може и да ни заличат от лицето на земята.0 лева толерантност,писна ми от измикяри :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от babydoctor »

Амин.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
кмета2
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 19:43
Риболов: риболов на хищни риби
получил Браво: 2 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от кмета2 »

LVitchev написа:Ако не вземеш отношение си дебил и непукист,ако кажеш нещо лошо си мръсник и долна гад,ако кажеш нещо хубаво си поддръжник на бракониерите и ............бракониер.Е,аз сега ще ви кажа от кои съм :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тоя идиот,бил беден и гладен,само не ръзбрах как го котстатирахте това че е гладен,по селата гладни хора няма,освен ако не е пълен,ама пълен простак че да не прави нищо за да умира от глад.Това първо,второ,познавам няколко човека,богати с пари и коли,имам магазини и хубави къщи,карат джипове и тези същите,хвърлят бомби,пускат мрежи и бракониерстват без да им пука.Те не са гладни,те са нагли и прости хора,мислещи се за велики и за най-големите тарикати в региона :idea: Има двама - трима наглеци от Пловдив,тези хора никога няма да ги видиш да ловят нормално,за тях въдицата е просто параван,вижте ме ловя със въдица а във действителност бракониерстват.Бог да го прости единия,вече ще бракониерства при господ,почина преди две години и не си знаеше парите.Втория го знаят всички,той е дежурен на Пясъка,третия когато и да отидеш дори и сега през зимата на Марица,ако е там,100% търмъчи.И тези хора биле гладни,не не са гладни а нагли.Тоя "рибар" дето отишъл да бракониерства,колкото и да не ми се иска да го казвам,просто майната му,да не е ходил,не сме го карали да го прави.Както каза Бебедокгора,нека Бог му прости ако иска,аз единствено съжалявам за децата му и за жена му,както и за най-близките,те ще страдат дълго и мъчително заради неговата простотия и наглост.Е сега,които иска да ме слага в каквато си иска графа.С тази наша толерантност и непукизъм,скоро ще си загубим и държавата а както е тръгнало,може и да ни заличат от лицето на земята.0 лева толерантност,писна ми от измикяри :idea:


Ухаааа! :tup: :tup: :tup:
rumenqnkulov
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 15:18
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от rumenqnkulov »

Кой каквото търсил-намерил.Господ си знае работата.
koi4a
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 15:05
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 102 пъти
получил Браво: 45 пъти

Re: Рибар бракониер замръзна в Марица

Мнение от koi4a »

rumenqnkulov написа: Господ си знае работата.
Лошото е че не смогва.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”