За една проверка със солени актове

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

За една проверка със солени актове

Мнение от bulgarche-to »

Как ме провериха след един риболов и как бракониерите след мен си получиха актовете. Всичко това можете да прочетете в следния репортаж:
http://spinning365.com/index.php/2017/1 ... rakonieri/
Аватар
Shumolini
Мнения: 112
Регистриран на: Сря Ное 16, 2011 18:19
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 1 път

Re: За една проверка със солени актове

Мнение от Shumolini »

Скоро не бях проверяван от ИАРА, но преди две седмици присъствах на две проверки на едно и също място и то в два последователни дни.
Бях свидетел на доста разправии, но крайно време е това да се случва по-често...
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: За една проверка със солени актове

Мнение от Д.Граховски »

Тъй трябва, не може всеки да си лови и после щуката им изела рибите, кормораните им виновни, видри, бобри и т.н. но никога ние самите. Аз в събота исках да помогна на няколко дядовци да се изкъпят,но тая си мисля дс отскочим с ИАРА съвместно на една пъстървова река.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

Re: За една проверка със солени актове

Мнение от bulgarche-to »

ИАРА винаги е по-доброто решение, колкото и възпитателен да е боя. Аз вече втори път се занимавам с ИАРА и полиция, за едни които се мислеха за мутри, хулигани, побойници, баровци и не знам още какви. После в полицията ми казват "какво да кажат, бая насрани са като дойдат, признаха си всичко".В същото време свестните хора в такива ситуации ти казват "само познат ми е, оправяйте се няма да се меся".
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: За една проверка със солени актове

Мнение от Vid »

Лично, не разбирам, как може да работи една институция като ИАРА, при положение, че все по горни от нея са дали пълна фира?
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”