СИГНАЛИ ЗА БРАКОНИЕРИ!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Публикувай отговор
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

СИГНАЛИ ЗА БРАКОНИЕРИ!

Мнение от Lubo »

Предлагам тази тема да се направи важна и САМО ТУК да се съобщава за бракониерски прояви. Също така да се сезира ИАРА по въпроса, и да ги помолим да поставят човек който да следи редовно темата и да сигнализира на съответните си колеги. Нека тук да сигнализираме за бракониери, също така да съобщаваме кога сме се обадили по телефона в ИАРА за нарушения на ЗРА, колко време сме ги изчакали да дойдат на проверка, и ако не са - да се обърнем към тях за отговор!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

за

Мнение от ©тефанаки »

Добра хрумка!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Абсолютно съм съгласен. Само се съмнявам, че от ИАРА ще има редовно кой да следи този форум.
Аватар
Stif_1
Мнения: 282
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:00
Местоположение: Габрово

Мнение от Stif_1 »

Алеко няма в какво да се съмняваш изобщо!!!
Хубава идея , но умряла още в зародиш!!!
Риболовът е краста!!!
Речник: крастата е болестно състояние, при което, колкото повече чешеш, толкова повече те сърби!!!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Алеко написа:Абсолютно съм съгласен. Само се съмнявам, че от ИАРА ще има редовно кой да следи този форум.
И аз подкрепям, а колкото до ИАРА - ами ние да си определим период, през който да я ъпдейтваме, нали затова ги ручахме жабетата :evil: :evil: :evil:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
ditor
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 20:52
Местоположение: с.Симеоновец до Пазарджик

Мнение от ditor »

според мен е правилно всеки които е видял нещо не редно независимо какво да го саобшава дори и в тази тема, рано или късно някои ще го хване срам и ще взвмв да направи нещто по въпроса
само, че кога ще стане никой не знае
""аз да си кажа.""
требе да има поне повече проверки че да има на кои да си показваме билетите
мене лично никога не са ме проверявали билета си го гледам само аз
те и за това повечето от хората дето бчха в неделя за риба и попитах просто ми отговаряха "за к'во ми е"
това се случи на така наречения СИНИЯ ГЙОЛ при с.Лозен пазаржишко
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

Алеко написа:Абсолютно съм съгласен. Само се съмнявам, че от ИАРА ще има редовно кой да следи този форум.
ми то имаше навремето ама го изгубиха за каузата...
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
pazzo

да решим проблема сами!

Мнение от pazzo »

пичове, докато си чешем езиците,ония малтретират реки и язовири...
аз се чувствам лично ощетен от бракониерите .не мисля обаче ,че това ще спре... всеки път , на всеки излет виждам такива хора , те са все по-нагли и живеят с усещането за безнаказаност, защото наистина са ненаказани...
нека решим проблема без помощта на безхаберните чиновници!
всеки път , на всеки излет,сами...
ditor
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 20:52
Местоположение: с.Симеоновец до Пазарджик

Мнение от ditor »

не мисля, че може сами да се разправяме щото тогава ще излезе, че ние сме виновни
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

ditor написа:не мисля, че може сами да се разправяме щото тогава ще излезе, че ние сме виновни
И ще свършите работата на ИАРА, чиито служители, включително и г-н Занков получават заплати от вас самите! :evil:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
pazzo1

можем,можем...

Мнение от pazzo1 »

да не мислим за това ,че ще бъдем виновни...
ТЕ не са ли виновни ...и защо все ние да сме добрите...
подиграват ни се...не искам...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: можем,можем...

Мнение от babydoctor »

pazzo1 написа:да не мислим за това ,че ще бъдем виновни...
ТЕ не са ли виновни ...и защо все ние да сме добрите...
подиграват ни се...не искам...
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
aleko

mnenie

Мнение от aleko »

:D ot dosta vreme sledia foruma.ne sam pisal po red pricini,no sega iskam da drasna nekoy red.vartite,sucite i vse "iara"ne var6i ni6to!ne e taka momceta.neka aleko zabravi za otno6enieto kam nego i bade po obektiven v ocenkite si za rabotata po zvena!!!!mnogo ne6ta moga da vi kaja,otnosno rabotata otvatre,no edin "piar"stiga.
Боцмана
Мнения: 324
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Местоположение: Бургас

Мнение от Боцмана »

А бе "aleko"ние тези работи да не ги гледаме отвънка? Вярно извън водоемите сме,но сме постоянно около тях и всичко виждаме!Ако наистина работиш в ИАРА и си поне малко разумен ще видиш колко полезна информация има във форума за вас.Ние сме в един отбор с вас , защо ни смяташ за врагове?А ако си само един заядливко -попаднал си на точното място и сипваш сол в раната.
Я кажи как се казваш да те залеем със сигнали,че откакто истинския Алеко не работи при вас няма къде да си изплачем болката.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Боцмана написа:А бе "aleko"ние тези работи да не ги гледаме отвънка? Вярно извън водоемите сме,но сме постоянно около тях и всичко виждаме!Ако наистина работиш в ИАРА и си поне малко разумен ще видиш колко полезна информация има във форума за вас.Ние сме в един отбор с вас , защо ни смяташ за врагове?А ако си само един заядливко -попаднал си на точното място и сипваш сол в раната.
Я кажи как се казваш да те залеем със сигнали,че откакто истинския Алеко не работи при вас няма къде да си изплачем болката.
Абе мани го бе. Нещастник.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”