трици?????????????

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
Samuil
Мнения: 2680
Регистриран на: Сря Яну 12, 2005 22:57
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Мнение от Samuil »

kalinux написа:... Става страхотно бяло брашно, доста мазно и калорично - идеално за едри риби. Това ми е последния хит в захранката. :D
Калинукс, едни идеи за бизнес започнаха да се избистрят в главата ми... :o
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

Следя темите в този форум и ми прави впечатление, че повечето рецепти се правят с една цел - захранката да стане повече и да не струва много пари. Вие нали не ходите на риба за да нахраните рибите? :roll:

Аз лично предпочитам да ползвам по-малко, но качествена захранка. Въпреки това почти всеки път ми остава. Това исках да кажа и го пиша в тази тема, защото ползването на трици ми се видя голямо превъзбуждане :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от bozaka »

Направо се отплеснааа с тея трици. Тоя вандеренде требе да е голем глупак да не се сети за трици а :?: А и за арециновото :lol: :lol: :lol:
BTR
Мнения: 124
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 16:15

Мнение от BTR »

Асене прочети малко от Сабанеев :lol: А бай ти Енде предполагам,че ги ползва.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

BTR написа:Асене прочети малко от Сабанеев :lol: А бай ти Енде предполагам,че ги ползва.
Аз не мога да чета. Може би затова не мога да ловя риба :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

BTR написа:Асене прочети малко от Сабанеев :lol: А бай ти Енде предполагам,че ги ползва.
Абе тоя пич (Сабанеев) не требваше ли вече да е надхвърлил стотака? Още дядо ми (бог да го прости) ми четеше книжките му вместо приказки вечерно време . Все си мисля , че захранките доста са се попроменили от 100г насам след създаването на фирми като Сенса и ВДЕ, иначе по негово време триците може и да са били Но.1 сред захранките, ама то и без трици си е имало бая риба, така че не му се връзвайте много много на стареца. Спомням си некви таблици беше чертал за фазите на луната, местообитания на рибите и т.н, които май нямат много общо със сегашните схващания за нещата.
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”