ЧЕРВЕИ-бял,шарен,пинки-цени

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Мнение от баш майстора »

Emo-83 написа:Сега търся да намеря сериозни хора от Плевен,Русе,Търново и Габрово.
Плевен - Жоро (2 магазина)
Русе - Родан (2 магазина) :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Ral
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 12:14
Местоположение: Хасково

Мнение от Ral »

Емо, ти сериозно и съвсем отговорно ли заявяваш, че ГАРАНТИРАШ, че няма да има криза с червея тази година. А за цената? такава ли ще продължава да бъде, или това е само като за начало?
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ral написа:Емо, ти сериозно и съвсем отговорно ли заявяваш, че ГАРАНТИРАШ, че няма да има криза с червея тази година. А за цената? такава ли ще продължава да бъде, или това е само като за начало?
Обещавам ти Рал.Преди не съм предприемал такива стъпки,защото не бях сигурен.Сега няма да се излагам с приказки само.Тук чете цяла България.Ще стана за смях с всичко изписано до сега.
Днес имаше малък проблем в Хасково надявам си се уверила,че бързо ги решавам.Желая да се разбираме и да работим колегиално не само между нас,а и с клиентите.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
emilalexov
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 15:16

Re: е

Мнение от emilalexov »

Emo-83 написа:
emilalexov написа:Вече 5 години работя със вашия червей.Ако искаш мога да напиша мнението си тук или на ЛС.
Аз ли ти го давам червея! Кажи си мнението....разбира се.Взел ли си тази седмица от него,а миналата.Интересуваме и предишното и сегашното ти мнение.
Първо искам да уточня че това си е само мое мнение.Не ангажирам никого със него а пък колегите които ме познават знаят че и не защитавам ничий интереси.
Относно качеството-Вчера заредих от вашия а днес вече имам фира.Този на конкуренцията ви не е мръднал от една седмица.
Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.
Лично мен не ме интересува цената а качеството понеже и моите клиенти ги интересува точно това.Желая ви успешна и спорна година.И не забравяйте какво сте обещали -човешки цени и добро качество.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: е

Мнение от Coarseman »

emilalexov написа:Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.

Хубаво нещо е конкуренцията значи!

Не знам,вие се разбирайте помежду си,а ние ше ходим за риба с по кило червей на калпак вместо с по 200 грама.... :D :D :D
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: е

Мнение от maver13 »

Coarseman написа:
emilalexov написа:Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.

Хубаво нещо е конкуренцията значи!

Не знам,вие се разбирайте помежду си,а ние ше ходим за риба с по кило червей на калпак вместо с по 200 грама.... :D :D :D
Дааааа, ние и до сега си ходехме така ама...........колко псувни са отнесли некои хора :D :D :D :D
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: е

Мнение от Emo-83 »

emilalexov написа:
Emo-83 написа:
emilalexov написа:Вече 5 години работя със вашия червей.Ако искаш мога да напиша мнението си тук или на ЛС.
Аз ли ти го давам червея! Кажи си мнението....разбира се.Взел ли си тази седмица от него,а миналата.Интересуваме и предишното и сегашното ти мнение.
Първо искам да уточня че това си е само мое мнение.Не ангажирам никого със него а пък колегите които ме познават знаят че и не защитавам ничий интереси.
Относно качеството-Вчера заредих от вашия а днес вече имам фира.Този на конкуренцията ви не е мръднал от една седмица.
Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.
Лично мен не ме интересува цената а качеството понеже и моите клиенти ги интересува точно това.Желая ви успешна и спорна година.И не забравяйте какво сте обещали -човешки цени и добро качество.
Пич ясно е,че взимаш червей от конкуренцията ни.Можеш да пишеш всякакви глупости и не ми пречиш.На 10кг.червей дава фира 120гр. за 10дена.Ти колко зареди от нас и защо лъжеш по този долен начин.Знаеме колко му е ниска цената от вчера на вносния.Давате го с 1лв над нашия.И вносния е Румънски и мога да ти докажа,че е с по-лошо качество.Ако ти желаеш да го рекламираш си плати обявата при Пайк и го прави,но ако желаеш да го правиш безплатно чрез нас няма да стане.
Защо не ми отговори на въпроса от кой си го взел червея. :!: :?:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: е

Мнение от Emo-83 »

maver13 написа:
Coarseman написа:
emilalexov написа:Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.

Хубаво нещо е конкуренцията значи!

Не знам,вие се разбирайте помежду си,а ние ше ходим за риба с по кило червей на калпак вместо с по 200 грама.... :D :D :D
Дааааа, ние и до сега си ходехме така ама...........колко псувни са отнесли некои хора :D :D :D :D
Да хубаво нещо е конкуренцията,но аз ви благодаря на вас.Заедно успяхме бързо да нормализираме нещата.Иначе всичко това щеше да стане за месеци.Добре,че беше Марко да ме информира как ги продават нашите червеи и да лудна.Предишната цена на която им ги давахме беше само с лев отгоре и какво......26лв за кило.....заслужени псувни.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Аз съм по конкуренцията , там полека , пазиме я с тежка ръка :lol: :lol: :lol: и жестоки глоби за всички виновни :wink:
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Ако списъка със магазините в София ти е готов - ПУСКАЙЙЙЙЙЙ, че уйкенда чука на вратата :wink: :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

maver13 написа:Ако списъка със магазините в София ти е готов - ПУСКАЙЙЙЙЙЙ, че уйкенда чука на вратата :wink: :wink:
Ееее то почти на всякъде е коригирана цената,ако не са успели ще го направят.
До всички,които четат или пишат в този форум.......Живея с жена ми от години.....Питах я мога ли да и угодя за всичко.Тя каза...НЕ,но се стараеш и това е важно.
Опитвам се да оправя този проблем(пазара на червеи),трупан с години.До вчера всички копуваха червеи на висока цена и не до там добро качество.....коментари нямаше.Днес,когато се боря за ниска цена и високо качество,някои хора се дразнят от това......ЗАЩО!!!??? Проблемите трупани с години не могат да се оправят нито за ден,нито за седмица.Важното е да се опитваме да ги решаваме заедно.Угодия на 100% няма да постигна.Но няма и да се откажа.Някои вече ме разбраха и подкрепиха.Благодаря ви.....продължаваме напред.
Резултатите са на лице.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Мнение от lubobg »

Emo-83 написа:Сега търся да намеря сериозни хора от Плевен,Русе,Търново и Габрово.
Непременно пиши в темата като почнеш да зареждаш и Плевен с кой ще работиш.
Иначе крайните цени са перфектни.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

lubobg написа:
Emo-83 написа:Сега търся да намеря сериозни хора от Плевен,Русе,Търново и Габрово.
Непременно пиши в темата като почнеш да зареждаш и Плевен с кой ще работиш.
Иначе крайните цени са перфектни.
Работех с Божидар,но той изведнъж изчезна.Беше много точен клиент.Сигурно си е сменил телефона,но от 1 месец не се включва.
Вижте за някой друг.Дайте им телефона ми.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Мнение от lubobg »

Е нищо де.Като не е Бужи ще е някой друг.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

lubobg написа:Е нищо де.Като не е Бужи ще е някой друг.
Е дай го де....нямам против.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Заключено

Обратно към “Захранки и стръв”