Maros Mix

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Maros Mix

Мнение от Yuri Varbanov »

Някой ползвал ли е повечко видове от тия храни на унгарския риболовец Ердей Атила?Скоро взех една тъмна на цвят вътре с пелети в нея и ми даде доста приличен резултат за трудни каракуди.Гледам,че има една жълтеникава за шаран и мисля да я пробвам и нея.Въпросът е,че не отбирам унгарски и не мога да чатна точно на различните видове предназначението.Та ако някой ги е пробвал,ще ми помогне много,ако сподели впечатления. :wink:
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

Вчера си заприходих няколко пакета+трохи.Ще експериментирам на откриването на яз.Искър с платиките и каракудите.После ще пиша...
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Мнение от Мишел-Маяк »

Юри,много добре си се ориентирал,по принцип всички захранки на Марош и на Атила са за шаран и каракуда,като са различни по цвят и структура,но има е 2 модела,тази на Атила и още един на Марош на които пише Roasted,те са със червени етикети и са препечени и взимат повече вода и набъбват повече от другите,аз лично съм доволен много от тях,а и най важното е че не са скъпи,излизат на цената на българските.И трохата е много хубава като има и плуващи на половин кило,а всички килограмови са или потъващи или по бързо потъващи за стрелба с прашка или къпиране.
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Мишел-Маяк написа:тази на Атила и още един на Марош на които пише Roasted,те са със червени етикети и са препечени и взимат повече вода и набъбват повече от другите
Е на тея им предстои да ги тествам...

Иначе от пелетите и от трохите съм много доволен,няма забележки...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

Ако тази есен най-сетне отидем на Марош -Тубертини Къп в Унгария ще ви предоставя инфо за конбинациите на храните им наволя! :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Мишел-Маяк написа:Юри,много добре си се ориентирал,по принцип всички захранки на Марош и на Атила са за шаран и каракуда,като са различни по цвят и структура,но има е 2 модела,тази на Атила и още един на Марош на които пише Roasted,те са със червени етикети и са препечени и взимат повече вода и набъбват повече от другите,аз лично съм доволен много от тях,а и най важното е че не са скъпи,излизат на цената на българските.И трохата е много хубава като има и плуващи на половин кило,а всички килограмови са или потъващи или по бързо потъващи за стрелба с прашка или къпиране.
Именно roasted ползвах и наистина пие доста вода и става стегната и подходяща за риболов на по-дълбоки места като същевременно може да носи и доста червеи и семена без да се раздробяват топките.Ще пробвам при първа възможност и carp-a,който ми се види по-лек като консистенция и може би ще работи по-удачно на по-плитки водоеми.
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Мнение от vladimirdimitrov »

Юрка - на пазара се появиха всички разновидности и серии на MAROS Mix. - уникални са. В магазина на Видракс в София има всичко - от захранки до дипове. Момчетата ги познават много добре, така че ще ти обяснят нещата в детайли. Магазина е на Стамболийски 108 - до МОЛА
човек се учи докато е прост...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

И аз бих ги пробвал с удоволствие, ама нема...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Мнение от vladimirdimitrov »

какво нема???
човек се учи докато е прост...
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Мнение от Венелин Радушев »

Нема... в Габрово, тук също. Проплакваме жално един вид. :(
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Мнение от vladimirdimitrov »

обади ми се и ще ти пратя 0896755921 - Владо
човек се учи докато е прост...
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Мнение от Венелин Радушев »

Не, не е в това проблема, в тези времена на бум на онлайн-търговията.
Но знаеш как е, често избираш водоем и тактика непосредствено преди риболова. Трябва ти нещо,а няма откъде.
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Мнение от vladimirdimitrov »

Няма значение - ако се сетиш и искаш обещавам да ти пратя. Храната е уникално добра - особено състезателните им серии.
човек се учи докато е прост...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

vladimirdimitrov написа:какво нема???
Няма "Марош". Не си струва да се праща на тези тегла и цени на куриерите - с доствката ми става колкото "ВДЕ"-то...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
vladimirdimitrov
Търговец
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 18:28

Мнение от vladimirdimitrov »

Значи си на далавера - ще имаш шанса да направиш сравнение между двете. А не съм убеден, че MAROSA не е на същото и малко по-високо ниво, като ВДЕ то. Но... направи си сам извода ако искаш.
човек се учи докато е прост...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”