Раците и захранката!!!

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
iliq kostov1234
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 07, 2008 21:30
Риболов: pole fishing

Раците и захранката!!!

Мнение от iliq kostov1234 »

Здрасти, ситуацията е следната риболов на каракуда и червеноперка с добри размери кълве на царевица и жито, захранки използвам от българските. Проблема са раците има много и постоянно ме тормозят, помагаите как да ги избегна каква захранка или стръв да използвам която каракудите и перките харесват а раците не? :(
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Знам едни пелети за раци - в Бургас ги продават. Правиш едно петно за рибата и едно за раците 8)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Раците и захранката!!!

Мнение от waglerbg »

iliq kostov1234 написа:Здрасти, ситуацията е следната риболов на каракуда и червеноперка с добри размери кълве на царевица и жито, захранки използвам от българските. Проблема са раците има много и постоянно ме тормозят, помагаите как да ги избегна каква захранка или стръв да използвам която каракудите и перките харесват а раците не? :(
Тема/въпрос от изключителна важност за всички (плувкари и не само) посещаващи яз. Николаевка, Варненско с "малката" разлика че "перките" с масов размер 5-15гр., ограничават възможността за избор на стръв до... накисната царевица или твърди пелети, а от своя страна раците "забраняват" "лежането"с каквото и да е :twisted: :twisted: :twisted: sad but true :cry: :lol: :cry:
Някакво решение/съвет?
...read between the lines...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”