Захранка за каракуди :)

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Захранка за каракуди :)

Мнение от Topov »

Привет :D Утре ще се опитам да излъжа някоя каракуда на яз.Мъгляне та искам да питам какво да забъркам. Мисля да направя тъмна захранка с повече глина и бял червей и към това ще добавя 2 пакета захранка (за бабушки или уклей, трябва да проверя с какво разполагах) и ще дохранвам с бял червей. Ще е тегав риболов сигурен съм но искам да питам за предложения за някоя манджа че незнам моята дали ще свърши работа :oops: :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Без да се барам за някакъв специалист, от това което съм превеждал за специализирани риболовни издания мога да те посъветвам захранката да бъде по-бедна, тъй като в този период рибата се прехранва много лесно.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

Бат Стан написа:Без да се барам за някакъв специалист, от това което съм превеждал за специализирани риболовни издания мога да те посъветвам захранката да бъде по-бедна, тъй като в този период рибата се прехранва много лесно.
да съгласен съм с теб :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Аватар
TeHeB
Мнения: 545
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 14:11
Местоположение: Burgas
получил Браво: 1 път

Мнение от TeHeB »

Бат Стан написа:Без да се барам за някакъв специалист, от това което съм превеждал за специализирани риболовни издания мога да те посъветвам захранката да бъде по-бедна, тъй като в този период рибата се прехранва много лесно.
+
Ползвай солена храна като VDE-Supercup
или black turbo,superfeed
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Мнение от Венелин Радушев »

Аз бих заложил на почти чиста глина, с много малко храна и малко кастери и пинки в нея.
А защо именно каракуди си решил да търсиш, нямате ли си баби? Аз съм скептично настроен към търсенето на каракуди през зимата.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Сега е Коледа! Случват се и чудеса. :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

Венелин Радушев написа:Аз бих заложил на почти чиста глина, с много малко храна и малко кастери и пинки в нея.
А защо именно каракуди си решил да търсиш, нямате ли си баби? Аз съм скептично настроен към търсенето на каракуди през зимата.
Ами имаШЕ баби след като язовира се "стопанисваше" от неизвесни типове толстолоба и бабите заминаха... :cry: може да ми скимне да ида на баража на р.Върбица за кефал и мряна имам доста кастери и бял червей :) (изкупих ги на промоция от един магазин :lol: )
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

Мунчо написа:Сега е Коледа! Случват се и чудеса. :D
Дано чудото се случи силно се надявам колега Мунчо :lol:
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

Така и така сме почнали темата за кефалите и мрените с какво предлагате да ги храня щото има голяма вероятност да спра на баража :lol: :lol: :lol:
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Az храня постоянно с бели чръви. И хващам, ще знаеш...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

Мунчо написа:Az храня постоянно с бели чръви. И хващам, ще знаеш...
и аз така мисля да направя щото дълбочината там е малка и гюлетата може да ги плашат :D
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
ivuu
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Май 17, 2011 19:26

Re: Захранка за каракуди :)

Мнение от ivuu »

Topov написа:Привет :D Утре ще се опитам да излъжа някоя каракуда на яз.Мъгляне та искам да питам какво да забъркам. Мисля да направя тъмна захранка с повече глина и бял червей и към това ще добавя 2 пакета захранка (за бабушки или уклей, трябва да проверя с какво разполагах) и ще дохранвам с бял червей. Ще е тегав риболов сигурен съм но искам да питам за предложения за някоя манджа че незнам моята дали ще свърши работа :oops: :)

вземи една мрежичка от картофи и разкъсай един хляб завържи един камък и ще ги спукаш
colorado
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 0:00
Местоположение: Свищов

Re: Захранка за каракуди :)

Мнение от colorado »

тъй като вече почват горещините е време да се храни със зърно! жито; царевица;коноп и други. опитай с точно тия трите ако можеш и да ги смесиш хубаво... ако ще плзваш захранка от магазина аромата трябва да е сладникав... ванилия; карамел; ягода;банан и други... ван ден енде имат хубави прахообразни аромати но са 4-5 лв пакета ако не и повече. ако бюджета не го позволява ползвай степчета. за стръв торен червеи; бял; жито и царевица
наслука!
colorado
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 0:00
Местоположение: Свищов

Re: Захранка за каракуди :)

Мнение от colorado »

кюспето и стрелбата с бели червеи вероятно ще съберат нежелани пакосници като уклей ( ако го има там ) и всякакви други дребни риби...
georgi88
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 16:52

ЗАХРАНКА ЗА ЕДРА КАРАКУДА . ДАИТЕ СЪВЕТ КОЛЕГИ

Мнение от georgi88 »

Здравейте искам да попитам за захранка на едра каракуда как да си напражя :roll: само дребни кълвт . кажете ми някаква сполучлива за едри каракуди . моля ви :fish1:
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”