Ако може малко съвети.

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
dobriq
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Дек 29, 2011 17:58
Риболов: щека,мач,болонезе,уип и др

Ако може малко съвети.

Мнение от dobriq »

Здравейте колеги.Тъй като съм доста разочарован от реката тази година чак на 25 юли хванах първия си скобар за тази година.Миналата година още на 20 юни започнаха да излизат но сега реката е малко по голяма от обичайното.Та питането ми е тази събота ходих на село и ходих за риба на едно водоемче.Отидох събота вечерта захраних с малко царевица на мача и забърках един пакет захранка на сенсас грос гардонс за фидера.Знам тази захранка не е шаранска но нямах в момента друга.Отидох към 6 часа вечерта и до към 8 без 15 стоях и само три шаранчета около 500 грама които си плуват в водоемчето. И в 8 часа трябваше да тръгвам защотот все пак водоемчето е на 2 километра нагоре в гората пък и бях сам и малко ме беше страх.Преди да тръгна захраних с остатъка от консервата с царевица около 3-4 шепи.И реших да дойда в неделя сутринта рано-рано.В неделя станах в 5 часа,закусих,приготвих си сандвичи за там,и потеглих в 6 и 15 бях на водоемчето.6 и 30 бях хвърлил мача.И изненадващо започнаха веднага кълванетата и до 7 часа имах вече 4 шарана .През това време си правех фидера но кълвящите шарани така и не ме оставиха да го направяи така до 9 часа имаше удари като хванах 8-9 шаранчета по 700-800 грама имаше и по малки.И сега искам да попитам буквално след 9 часа нямах и пипане.Тази седмица мисля пак да отида но мисля да захраня с една захранка от вечерта и тя е SENSAS CLUB 3000 CARP BIG FISH.Вие какво мислите колеги по въпроса.Искам да подчертая че само аз ходя на този водоем и никой друг не ходи там.Ще захраня мястото още от вечерта защотот ме е страх като отида раното там и като забъхам гюлетата да не избягат шараните.Вие какво мислите приемам съвети до четвъртак следобяд!!!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Re: Ако може малко съвети.

Мнение от toko »

Мен ако питаш с каквото и да захраниш е все едно. Щом само ти ходиш там, твоята захранка прави разликата. Аз бих заложил само на царевица. Може и малко пелети ако искаш да си модерен. Ама и хляб с кюспе да омесиш все едно...
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
dobriq
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Дек 29, 2011 17:58
Риболов: щека,мач,болонезе,уип и др

Re: Ако може малко съвети.

Мнение от dobriq »

Значи колега благодаря за бързия отговор.Не мисля че е все едно защото досега хранех само със сладка царевица и захранвах от сутринта и си слизах долу във къщата и вечерта се качвам да ги ловя.Сега мисля че като е силно ароматна подхранката ще има по голям ефект и все пак СЕНСАС си е СЕНСАС мисля да ги концентрирам на едно място!!!
dobriq
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Дек 29, 2011 17:58
Риболов: щека,мач,болонезе,уип и др

Re: Ако може малко съвети.

Мнение от dobriq »

Колеги никой ли няма мнение относно тази храна.? И дайте предложения как ще реагира рибата да знам какво да правя!
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”