Аромат(активатор) за захранка

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
k0st4din
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Ное 17, 2015 5:38
дал Браво: 2 пъти

Аромат(активатор) за захранка

Мнение от k0st4din »

Здравейте на всички,
казано честно, не знам откъде да започна, може би защото съм тотално озадачен.
Започнахме да търсим с жената място за почивка това лято и както аз си работя на компютъра, а тя търси рани дестинации, какво прави, какви ги върши, попадна на сайт, в който се обяснява как с тяхното средство за риболов - улова се превръща в нещо уникално.
Та подготвяйки се за Гърция и взимайки с мен воблери, фидер и т.н (говорим за лятото) се зачудвам дали си струва да се даде такава висока цена за този продукт!?
Това, което ме кара да се замислям е че никъде по форумите не се е дискутирала такава тема за този активатор, ама никъде.
Тук, там се намира нещо в интернет, но почти навсякъде описанието за продукта е като copy/paste.
Това, което ме притеснява е цената, по техните думи излиза, че мога да напръскам дори воблера.
Винаги се казва да се отиде на официалният им сайт и от там да си пазаруваме.
Е да, ама като отида на сайта им - няма нито адрес на фирмата (която и да е тя), нито телефони, запитване да направиш (ма то мисията невъзможна) - изобщо една мъгла.
Става на въпрос ето за това.
http://fishxxlbg.bestseller-super.ru/?s ... g_fishxxl#
Ще се радвам да го обсъдим, а може би да е интересно и на останалите.
Поздрави
Аватар
k0st4din
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Ное 17, 2015 5:38
дал Браво: 2 пъти

Re: Аромат(активатор) за захранка

Мнение от k0st4din »

Нито едно мнение :shock: , при такова мълчание пак си оставам с въпросите. Вариантите са два или никой не е чувал за нея, или наистина действа и никой не иска да сподели. Близо 160 човека са разгледали и нито един коментар.
Поздрави
rap66
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 12:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: Аромат(активатор) за захранка

Мнение от rap66 »

k0st4din написа:Нито едно мнение :shock: , при такова мълчание пак си оставам с въпросите.. и
Само като видиш домейна на какво завършва ( блабла.RU) и трябва да ти светне лампичката в ярко червено. После като опиташ да направиш поръчка (за да провериш видовете плащания, без да въвеждаш важни и валидни данни) и ти искат телефон, на който всичко ще ти обяснят, вече трябва да си наясно с всичко.
Аватар
k0st4din
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Ное 17, 2015 5:38
дал Браво: 2 пъти

Re: Аромат(активатор) за захранка

Мнение от k0st4din »

Това беше доста добра подсказка. Хич не ми е минало през ума. В самият сайт има една снимка на един човек, който е от България и го дават и по телевизият, мисля беше Джидров.
Та той си ходи доста често на риболов и добре че не съм се подлъгал , въпреки че още в началото тръгнах със съмнения.
Благодаря ти много.
Поздрави :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”