малко помощ

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Judge
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 15:06
Местоположение: Бургас

малко помощ

Мнение от Judge »

Колеги, имам следния проблем - предлагат ми да купя надуваема лодка "Sevylor", но същата е спукана на едно място, та може ли някой да ми каже с какво да я залепя (щото материалът й не е гума, а нещо като много дебела мушама) или още по-добре - дали някой в Бургас не лепи подобни лодки. Ще се радвам на всякаква информация по въпроса. Благодаря предварително!
_________________
The Fish doesn't think! The Fish knows...
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Мнение от Моряка »

Във Варненския вестник Позванете излезе обява за такава услуга,ще потърся телефона из старите вестници и ще го дам.
icorib
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 11:32
Местоположение: Смолян

Мнение от icorib »

Колега,ако материята е пвц става с лепило на" бизон" за пвц което се продава в магазина .Пробвал съм го става.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

icorib написа:Колега,ако материята е пвц става с лепило на" бизон" за пвц което се продава в магазина .Пробвал съм го става.
Каква е най-малката разфасовка, че имам същия проблем с дюшек от Практикер.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Judge
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 15:06
Местоположение: Бургас

Мнение от Judge »

Благодаря много за информацията! Още днес ще отида да потърся такова лепило - тъкмо ще попитам коя е най малката разфасофка.
The Fish doesn't think! The Fish knows...
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”