някои занимава ли се със серийно производство на воблери

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
agov
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 21:11
Местоположение: Сандански

някои занимава ли се със серийно производство на воблери

Мнение от agov »

та ако някои се занимава със серийно производство на воблери би ли сподели как ги прави от какав материал как прави арматурата как ги отежнява как ги боядисва и как лакира.чух че българския производител джако ги прави от пяна и ги отлива в някви матрици и така ако може някои да обясни.доста съм заинтересова ного голямо хоби ми е и за тва аз имам вече десетина ала стват много бавно еди го прая 2-3 дни
pux
Мнения: 1309
Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:54
Местоположение: София
дал Браво: 148 пъти
получил Браво: 1013 пъти

Мнение от pux »

Прочети това. Аз съм го пробвал и става :). Като опиташ и имаш конкретни въпроси, тогава пак ще говорим :wink: .

Поздрави.
agov
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 21:11
Местоположение: Сандански

Мнение от agov »

pux написа:Прочети това. Аз съм го пробвал и става :). Като опиташ и имаш конкретни въпроси, тогава пак ще говорим :wink: .

Поздрави.
а този пенопласт от каде мога да го закупя аз сам от сандански
agov
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 21:11
Местоположение: Сандански

Мнение от agov »

pux написа:Прочети това. Аз съм го пробвал и става :). Като опиташ и имаш конкретни въпроси, тогава пак ще говорим :wink: .

Поздрави.
и ако можеж да го преведеш щото немога пробвах с гугъл преводача ма тои не превежда вярно ще съм ти ужасно благодарен!!!!!
pux
Мнения: 1309
Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:54
Местоположение: София
дал Браво: 148 пъти
получил Браво: 1013 пъти

Мнение от pux »

agov написа:а този пенопласт от каде мога да го закупя аз сам от сандански
Пенопластът е обикновен стиропор - има го навсякъде :). Има и по-научно име - "експандиран пенополистирол".
agov написа: ако можеж да го преведеш ...
Не ставай нахален, колега!

Поздрави.
agov
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 21:11
Местоположение: Сандански

Мнение от agov »

Не ставай нахален, колега!
съжалявам за няхалството но просто не мога да го преведа за това
Аватар
bakxys
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 18:47
получил Браво: 1 път

Мнение от bakxys »

Разгледай този сайт. http://www.vlasenko.ru/ В ляво кликаш на Мастерская и след това на Воблер из епоксидки. Дано да разбираш руски. Неще да ми изпише точния адрес.
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”