клъцни-срежи

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

клъцни-срежи

Мнение от krasi.ko »

8) Здравейте колеги от доста време не се бях мяркал из форума но имама едно душевно терзание и реших да го споделя с вас....има си shimano Beast Master 50-100 gr 3m. дължина и цяло лято не го пробвах само и само зашото не ми пасва дългата му дръжка а иначе е красива пръчка и сигурно е доста надеждна но сега се чудя дали да я срежа и да си я ползвам или да я продам и да си търся нещо с по къса дръжка дай те ми съвет........или ако може да се скъси дръжката то дали няма да се наруши баланса и здравината на пръчката.....дайте ми съвет или някакво предложение мерси предварително :wink:
Луд умора няма само се поти и вика давай още
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Мнение от Leo »

Здрасти Краси!Ползвах Бийст Мастер с тест 15-40гр ,3м.Продадох го и после пак си купих същия :) Много здрава пръчка и дуракоустойчива.Не се драска лесно.удрял съм я в камъни клони и т.н и нищо и няма.Счупи се чак когато брат ми падна върху нея :) Та тая моя въдица ми се струваше доста груба да изнасилвам с нея риби по 1-2 кг.Твоята си е направо за сомове.Ако ходиш за сом ,не режи дръжката.Ако не ходиш,продай я и си вземи нещо с къса дръжка.
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”