made in bulgaria

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Публикувай отговор
petkan
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:31

Мнение от petkan »

наистина изглеждат добре, предполагам че и биха добре работили.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Мнение от koko7784 »

Изображение Изображение
Аватар
bakxys
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 18:47
получил Браво: 1 път

Мнение от bakxys »

Здравей, колега. Перфектни воблери. Много добри снимки особенно последната. Рибока на фона на реката и моста направо си крещи (хвърли ме в реката пък да видиш к'ва риба щ'и извадя). Забелязвам, че използваш аерограф при оцветяването. Това е следващото нещо, което ще си купя. Като гледам произведенията на такива майстори като тебе се настройвам позитивно и при изработването на следващия ми воблер, ще вложа още повече старание. Гледам ти рибоците и немога да им намеря недостатък. Само им липсва подпис, автограф абе някакъв отличителен знак. Преди време беше пуснал една тема за кризата и за продаване, та се чудя що се спря. В другия форум миналия ден излезе една тема, в която един продава самоделни воблери. Добри са му рибоците, но не колкото твоите.
Според мойте скромни наблюдения има доста добри майстори във форума ама нещо не им се пише или май нещат да си издават майсторлъка. Разбирам ги напълно. Никой не иска да издава натрупания си опит с години, много проби и мъки. Обаче си мисля, че една среща може да допринесе мого за всеки един - да разменим опит. Извинявай за спама. Малко се отнесох. Пожелавам ти Наслука през новия сезон и още по големи трофейни екземпляри и искрено ти завиждам за условията за риболов. Хей и неспирай да твориш.
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Мнение от indalo »

:shock: Останах без думи. Перфектни мамки. То това твойто е изкуство. Прекланям се.
dankata
Мнения: 673
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 357 пъти

Мнение от dankata »

bakxys написа:Според мойте скромни наблюдения има доста добри майстори във форума ама нещо не им се пише или май нещат да си издават майсторлъка. Разбирам ги напълно. Никой не иска да издава натрупания си опит с години, много проби и мъки. Обаче си мисля, че една среща може да допринесе мого за всеки един - да разменим опит. Извинявай за спама. Малко се отнесох.
Не знам от къде си колега, но в София стана нещо като традиция всеки месец да си правим среща на правещите домашни изкуствени примамки. Там няма скрито-покрито. Виж темата най-отгоре.
Засега все едни и същи се събираме, но ми се ще все повече да заприиждат, защото действително тук има много добри майстори.

А за колегата...перфектни творения 8)
Аватар
спас
Мнения: 613
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 17:16
дал Браво: 1 път
получил Браво: 28 пъти

Мнение от спас »

Мм да среща...
Следващата ще се проведе на Пънча (поне така смятам да го организирам) по време на забраната, дано има повече заинтересувани :wink:
Аватар
спас
Мнения: 613
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 17:16
дал Браво: 1 път
получил Браво: 28 пъти

Мнение от спас »

Ей, забравих да поздравя Коко за чудесните примамки.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Чудесни воблери, колега Коко!



Аз пък още съм под впечатление от превъзходните воблери на друг български майстор (Спас ), които преди малко ми показа един известен столичен търговец на риболовни артикули... как не ми беше телефона в джоба, да ги снимам!
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Мнение от Златев »

Много настървен изгежда, сякаш няма търпение да се гмурне и да залови някоя трофейна риба! Браво Коко! Дано пуснеш и снимка с този камък, с този воблер, но и със закачена на него риба! ;)
спас написа:Мм да среща...
Следващата ще се проведе на Пънча (поне така смятам да го организирам) по време на забраната, дано има повече заинтересувани :wink:
Оу, това е супер идея! Ще има тестове, показни и т.н.! Абстрактните обяснения коя примамка как се води и какво прави ще придобият реални измерения! :)
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
donky
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 11:27
Местоположение: Видин-София
получил Браво: 1 път

Мнение от donky »

наистина е страхотна идея и дано сме повечко,не че и така не ни е весело
Još jedan šmeker koji je postao pička!
Аватар
julysv
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Фев 01, 2009 20:15

Мнение от julysv »

Браво колега ,много добре си ги направил.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Мнение от koko7784 »

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
zigito
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:54
Местоположение: софия
получил Браво: 1 път

Мнение от zigito »

Перфектни,колега-завиждам благородно!
Имам въпрос,лопатките с нагряване ли ги изрязваш и би ли споделил по-подробно технологията.На мен лопатките са ми най-голяма мъка.
Гюнай Сефер:Аз не работя,аз съм депутат!
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Мнение от Златев »

Коко - no comment! :shock:
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Аватар
Ivo75
Мнения: 209
Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 17:04
Местоположение: Русе

Мнение от Ivo75 »

Къв комент аз си глътнах граматиката. :shock:
Моята риба си е моя.
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”