Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Публикувай отговор
Аватар
don_misho
Мнения: 659
Регистриран на: Чет Юли 21, 2011 23:33
Риболов: Спининг
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 29 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от don_misho »

Кой е виновен за дъжда,кой е виновен,че местото беше залято, кой е виновен че Данката падна в реката, кой е виновен ,че Иво не спа под масата тая година ... ?... Тачев! :lol:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от bai ves »

Мерси за цигарите, Дани :tup: А, ..........
boyko
Мнения: 105
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 22:51
Риболов: спининг
дал Браво: 5 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от boyko »

don_misho написа:Кой е виновен за дъжда,кой е виновен,че местото беше залято, кой е виновен че Данката падна в реката, кой е виновен ,че Иво не спа под масата тая година ... ?... Тачев! :lol:
Ааа...Данката си беше доброволец! Като изскочи от реката като русалка...не знам Дончев как го пропусна :lol:
Аватар
don_misho
Мнения: 659
Регистриран на: Чет Юли 21, 2011 23:33
Риболов: Спининг
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 29 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от don_misho »

bai ves написа:Мерси за цигарите, Дани :tup: А, ..........
И аз му благодаря и за цигарите и че ме зави вечерта в палатката,иначе щях да съм на антибиотик сега! И макар,че имаше проблеми и 100% не му е било до срещата, успя да дойде и да ни уважи!
Срещата се получи супер,макар,че мястото което беше планувано се оказа под вода! Наложи се да импровизираме и се установихме на възможно най-добрата поляна с трева под коленете! Лошото обаче се оказа това,че нямаше сянка. Дончев излезе съобразителен и извади от колата брезент 6х5метра и започна умуването как да го закрепим над главите си! Епа все пак сме лураджии и тук таме се среща инжинерна мисъл в главите ни успяхме да го натъманим!
Изображение

От там дойде ред да отморим с някоя биричка. Васето се беше погрижил за пивото и извади от "Събка" 3 кашона кенчета :shock:
Изображение

Почна се лаф моабед, след което пристигнаха Жорката и Бай Вес, Тачев и Тошко
.Васето направи салатата и започнахме на Чирпанска отлежала :D
Петъка по принцип трябваше да е загрявка за съботата,обаче май се получи гала вечер...аз помня до около 20,00 часа когато Ицето извади лампата... от там нататък ми е бяло петно
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
В събота дойдоха и всички останали и сянката трябваше да се разтегне още повече, Жорето извади тента,а Дани Ников плащ и стана чудно!
Изображение
Пристигна и Митачето с ребрата,които предния ден пазарихме с Васко и той ги маринова в негов стил и оставихме да озряват в хладилник в нас.
Васето спретна ръкави и отново доказа че е номер едно на скарата.
Изображение
Риболов не се получи понеже реката е висока и мътна,не не липсваха доброволци да пробват надолу по течението. Ванката напълни до горе пикапа и тръгнаха на проби
Изображение
Върнаха се след окол 2 часа и се оказа,че Ванката е отсрамил групата :)
Изображение
Пристигнаха и останалите и Пламен с една кофа сафрид и попчета!
Изображение
Изображение
Към 17,00 времето нещо ни се ядоса и се изсипа проливен дъжд с гръмотевици,продължил час,но беше достатъчно да ни намокри и да прецака нещата.След дъжда рестартирахме нещата и продължихме с на Митачето домашната :)
Сутринта в неделя обаче,нещата ни дойдоха в повече след като заваля отново в 05.00 часа и се събудихме плувнали във вода! Събрахме си чукарите и се пръснахме.
Но въпреки дъжда и малко нерви си искарахме си супер!
Благодаря на всички че дойдохте за пореден път да се видим и да си изкараме незабравимо!
Следващата среща обаче, няма да има никаква организация с пазарене на ядене,понеже нещата се получиха тъпо. Парите се събраха накрая,но пък имаше и хора дето дойдоха по-късно, дадоха 15лв. а пиха само по една бира! Васко пък му дойде в повече заниманието с приготвяне на всичкото ядене и си е прав до някъде!
Затова следващия път всеки си носи каквото реши и нещата ще минат по-добре!
Последно промяна от don_misho на Пон Юни 16, 2014 8:34, променено общо 2 пъти.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от quietriot »

и аз, за приятната компания и новите запознанства.
Аватар
spoon23
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 9:11
Местоположение: Бургас
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 25 пъти
Обратна връзка:

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от spoon23 »

И аз благодаря на хората организирали сбирката които се занимаваха с пазаруването приготвянето на масите.Запознах се с колектива както се казва :D Благодаря и за приятната компания. :D
"Нищо не е твърде прекрасно, за да е истина, ако не съответства на законите на природата…"Майкъл Фарадей
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от quietriot »

don_misho написа:Следващата среща обаче, няма да има никаква организация с пазарене на ядене,понеже нещата се получиха тъпо. Парите се събраха накрая,но пък имаше и хора дето дойдоха по-късно, дадоха 15лв. а пиха само по една бира! Васко пък му дойде в повече заниманието с приготвяне на всичкото ядене и си е прав до някъде!
Затова следващия път всеки си носи каквото реши и нещата ще минат по-добре!
Следващия път, който си носи ще яде, а който си води ще ебе както е казал народа, някои хора така и не разбраха, че никой не е длъжен да им слугува и да им принася и отнася, те само да пърдят и да ядът и накрая да ги гоним и парите да си съберем, така в къщи, затова както всичко българско , приключихме с организацията, макар това да е трето събиране, нещата вместо да се изчистват се омазаха съвсем, затова всеки си купува и си го приготвя.

П.П.Мерси Коце за рибата, която донесе и изпържи, поне аз да ти благодаря , че другите им беше по важно да я изядът. :mrgreen:
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от Mix02 »

За да не "разводнявам" темата с всички постове на колегите (като ги цитирам), писали преди мен, от 15-и юни на сам, ще си позволя да цитирам единствено поста:
spoon23 написа:И аз благодаря на хората организирали сбирката, които се занимаваха с пазаруването и приготвянето на масите. Запознах се с колектива както се казва :D Благодаря и за приятната компания. :D
.

Не се притеснявайте, нещата ще си дойдат на мястото!
Ще станат както трябва да бъдат!
Бъдете здрави! :tup:
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
dankata
Мнения: 672
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 356 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от dankata »

Пичове, евала за поредната срещичка, която си спретнахме и се надявам да остане традиция. Лично аз си прекарах един много весел и свеж уикенд с вас :tup:
Ще кача няколко снимки, други няма от доста съображения (присъстващите си знаят). Имам и клипове, ама трябва да ги прегледам първо с логопед и преводач, за да не стане и там гаф.

Мишо с коктейл 'Дончевка'
Изображение
Изображение

Тука някой каза на Иво, че жа напише във форума тайната за ловящите му воблери и той припадна
Изображение

Мишо след момента 'когато Ицето извади лампата'
Изображение
Изображение

Бай Вес и духа от бутилката
Изображение

От тази любов ще излезне първият силиконов воблер
Изображение

Момент от съзерцанието по дребосъците на Митачето. Изисква се технологично време, за да осъзнаеш, че в толкова малки кутийки има по над 50 воблера
Изображение

На Васко специалитетът
Изображение

На правилното място
Изображение

Изображение
Изображение

Едно много приятно и вкусно включване от Коце :tup:
Изображение

Не вали
Изображение

Манекенчето от питстопа на F1 преди старта
Изображение

Пилотите в течния шоколад
Изображение

Ииии вече на плаца и време за последно сбогом преди път
Изображение

Специални благодарности на домакините от район Ямбол :tup:
И те така.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от quietriot »

като оставим настрана това което съм написал по горе , срещата премина при пълен тъшак и гоуем смех :mrgreen: в 6 сутринта взех рендето от Слатина(дееба и прокажения квартал) и айде в Метро, напазарихме едноднвени чаши, чинии, и един буркан кафе, изпраха ни с 50 кинта, което искрено ме разстрои и газ към по гостопиемни краища на България, сиреч към моя си край -Ямболския.
Пристигнахме в 9,30 изиритах го пред тях и газ към халите за месо, Ямболските месари са прочути със своята отзивчивост, аз като от стар месарски род го потвърждавам, напазарих набързо 6 кила ребра, и 2 наденица, добарах и две кила зарзават и гас към Кауфланд за основното пазаруване.
След като напълнихме една количка с връх там с какви ли не глезотии и ни взеха само 100 лв, се убедих че в София ни ебът още докато летим, главно веригите, майка им дееба, ма съдба, дойдоха Никуту и Дончев ( ще ги поря кат риби) и газ към Мишо да мариноваме месото, мариновахме го рецептата е тайна, но пак се надминах да се ебъ в талянеца :mrgreen: отпрашихме към реката , отиваме на вира , там кур капан залято, върнахме се на тая поляна и почнахме да разпъваме както се вижда от снимките.

След като наредихме и нагласихме софрата , се почна с Дончевата скоросмъртница, Мите много е добра ма силна мамка и и пукница , някои почти пукнаха, един видя Господ и 12 апостоли отблизо докато лазеше на 4 крака около масата, с извинение от масата, друг герой ебеше всики новодошли виртулно разбира се което причини леки притеснения у някои участници които не го познаваха, така се ляха литри ракия и литри бира, някои припадаха , други се свестяваха, трети излиха от водата като патици, абе тъшак и веселие до сутринта, като заварих някои в полузаспала раздумка като станах към 6.

и накрая, но не на последно място Тачевввввввввввввввввввввввввввв............ :tup:
Аватар
tachev
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 20:43
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 259 пъти
Обратна връзка:

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от tachev »

quietriot написа: и накрая, но не на последно място Тачевввввввввввввввввввввввввввв............ :tup:
Курвоооооооооооооооооооо :lol: :lol: :lol: :lol:
boyko
Мнения: 105
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 22:51
Риболов: спининг
дал Браво: 5 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от boyko »

Еее Дани,как можа точно мен да снимаш в "течния шоколад" :oops: .Ми аз си излезнах най-чист и неокалян...по чакъла :D
Васе,каква полузаспала раздумка,бе!Ние до 6 часа бяхме оправили половин Европа :lol:
Благодарности на теб и Мишо за това,че се нагърбихте с организацията.Благодарности на всички които дойдоха,че...се видяхме!
Сега се прибирам от работа,снимките от мен-утре ще ги мисля :tup:
dolf
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 19:30
Местоположение: Byrgas

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от dolf »

Срещата беше супер!Страхотни хора и веселие!Васе!Сори за недуразумението покрай мен!Ти като си събирал паричките аз оживявах от Гео Политиката!После в бурята ти се прибра в колата!След това са ти предадени!Още един път голямо благодарско за доброто настроение от всички присъстващи!Страхотни сте!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не е ли време за поредната среща на воблеростроителите?

Мнение от quietriot »

Септември пак;-)
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”