морски воблери

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
canko1988
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 15:25
Риболов: на плувка и спининг

морски воблери

Мнение от canko1988 »

Здравейте на всички воблестроители
Прочетох доста от темите за правенето на воблери и видях наистина много добри и уникални воблери поздравявам напредналите и искам да пожелая успех на начинаещите.
Реших да пусна тази тема защото не можах да намеря нещо за по големи воблери като например 17,18,19 сантиметрови и т.н.Ще се радвам ако някой има опит да го сподели с нас начинаещите благодаря ви предварително
canko1988
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 15:25
Риболов: на плувка и спининг

Re: морски воблери

Мнение от canko1988 »

здравейте колеги моля ви за малко помощ някой може ли да ми каже къде да се постави утежнението на това нещо
Изображение
и също така да попитам примерно искам да гази от 1 метър до 2 метра това как да го направя много ви благодаря предварително
Аватар
RustyNail
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 16:17
Риболов: Мач и Спининг
дал Браво: 1 път

Re: морски воблери

Мнение от RustyNail »

Изображение


Това трябва да ти свърши работа. Както се вижда има канал, в който част от съчмите ходят насам-натам и това е т.нар. "Система за далечно замятане", тъй като тежестите се ползват допълнително да оттласкват примамката при замятане. Също така са и тракалка, която е много ефектна за хищниците.
Ако практикуваш риболов на спининг значи, че си постигнал уважение към рибата и любов към природата!
canko1988
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 15:25
Риболов: на плувка и спининг

Re: морски воблери

Мнение от canko1988 »

много съм ти благодарен
canko1988
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 15:25
Риболов: на плувка и спининг

Re: морски воблери

Мнение от canko1988 »

здравейте остана ми малко време и ето какво направих
Изображение
Изображение
Изображение
тука искам съвет добре ли съм разположил утежнението защото още не съм го довършил за тест да видим каква ще е играта му
Изображение
Изображение
само да кажа приемам всякакви критики :D
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”