И рибар съм и ловец съм

Форум за риболовци стихоплетци.
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

Е ,какво да ти кажа...
разби ме..
в смисъл - винаги съм затварял устата на Устатите.....
ТИ СИ НАПРЕД В МАТРИАЛА........
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

babydoctor написа:Абе, пич - разгледах всички медицински и социални аспекти на твоя случай - дежурен съм, та друга работа нямам :D Стигнах до категоричното заключение, че просто си си седнал на т...ците. :roll: Що просто не станеш да се поразходиш около компютъра и после пак да седнеш, но вече по-внимателно? :roll: Иначе белетристиката ти кефи :D Хайде, успех :D
може....
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

Те сега те хванах на гюме......... Ти май си от родопите...
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

Rumir написа:Те сега те хванах на гюме......... Ти май си от родопите...
мълчи... и правилно...
това не е твойта тема
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

Ядосах се нещо - пикли....живота продължава... май ми е време - да се намеся в политиката.......
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Rumir написа:Ядосах се нещо - пикли....живота продължава... май ми е време - да се намеся в политиката.......
Ех, явно не си ме послушал... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

Мнение от Rumir »

babydoctor написа:
Rumir написа:Ядосах се нещо - пикли....живота продължава... май ми е време - да се намеся в политиката.......
Ех, явно не си мПредпо


предпочитам хумора - тис и
Rumir
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:25
Местоположение: София

И те текА

Мнение от Rumir »

- Те тека..
- Айде бре..
- Айде бе...
- Видиш ли го те тоя камик, Бате, – ако го фанем, че ти строшим главундарнико...
- А ти видиш ли го те тоя кол у огнището – аку го фанем, че ти пукнем главундарнико на две...
Поемам спокойно от хладния и свеж въздух, докато ми е цела главата, оно и три косъма у нея има де и у моята па и у неговата, тека да ми дойдат мислите, че го тепам Бацето - я моем да си одим на риба и без него... Он на мене че ми каже, като миньор трупче ,че го отнесем. Ни е чел Шекспир, ни е гледАл Междузвездните, пеперудата Ката от Ребро Пернишко му звучи като Ботичели...
- Ти ли бре – не знаеш от коя страна се държи матиката, не знаеш кога косиш люцерна, от коя стран е дръжката на косата , не знаеш качамак от какво брАшно се прави... Те сега че те режем на две...
- Ти знаеш ли колко риба съм изловил аз бе – продължавам – досега толко не си излъгал.
- Аз колко съм фанал до сега – не се предава Бацето – на тебе цел живот нема да ти стигне да лъжеш... и киха – гълта един хап за болно гърло...
Веднага го хващам:
- Виде ли сега, кой не пие от кръчма, пие от аптека – ем по-скъпо излиза...
Бацето се почесва замислено:
- Абе що станА с греяната ракия.
Слагам джезвето на огнището, сипвам първо малко захар да се карамелизира. Нищо че е късно лято, нощем в планината покрай язовира си става студено. Пък и не кълве – каква друга работа имаме освен да се врънкаме и да удариме по некоя чаша под ясното звездно небе...
- Че ме уплашиш, продължавам – ама оно да утепаш човек – требе поне капка акъл, колку на сврака мозъко да имаш – или на гъргАвец задната част....
Опааа...Бацето се замислИ...
- Бате, що е гъргавец бре?
- Що е – Гъргалетина като тебека...нема глАва и нодзе нема - и акъл нема, по-добрио вариант от тебека...
- А оно размножава ли се...
- Па те погледни тука по ливадата . Саде не са те изЕли... полазИли са те от секъде...
Бацето с десната ръка небрежен алаброс си прави...
- Ебаваш ме нещо ти – саде роса бришем – да те заеба... А я глей кво ти лази по чатало...
Да бе... Не може да е по - бъзикняр от мене... Ама усещам – нещо ми става на десния крак. И на левия.. И ми идва на къмто чатала... чуството едно, такова трепетликово, лепкаво, поне съм по кратки гащи. И хлъзгаво, и нещо ме стяга... Като погледнах – две очи ама святкащи , отворена пасмина и език , ама не много раздвоен и се насочил към мъжкото ми... Замрях... топките са ми вече в устата...
- Бате – ако кажеж , че съм Велик рибар, най-великия , че те спАсим...
Хидрата няма да пропусне момента... знам го аз него... Мамка му и на гордост, викам си, да ме спаси Бацето от тоя смок сега, а аз си знам за по-нанатам...
- Велик си Баце , най-велик...
Публикувай отговор

Обратно към “РибоРими”