Заловен Бракониер !

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Заловен Бракониер !

Мнение от SASHO »

Днес, 01.06.2008, член на Мухарската секция на клуба, по време на риболов на Праговете на р.Искър над с.Пасарел наблюдава риболовец с маломерен улов - балканска пъстърва с видими размери под установената в закона норма.
След своевременно подаден сигнал директно към Инспектора от Риболовния надзор към ИАРА - Самоков Борислав Георгиев, нарушителят е заловен. Установено е, че лицето Виктор Методиев Димитров от гр.София, жк.Левски е риболовствал без заверен билет за любителски риболов, както и е уловил и прибрал 5 броя маломерни балкански пъстърви с размери 14-16 см при установена законова норма от 23 см. На лицето е съставен констативен протокол за нарушенията, съпътстван от АКТ за тях.

Специални благодарности за Инспектор Борислав Георгиев, който за пореден път се отзовава своевременно на подаден сигнал за нарушение в поверения му район!

Благодарим!
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
bendy
Мнения: 824
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 19:14
Местоположение: София
дал Браво: 120 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от bendy »

Рано или късно гражданският контрол ще си каже своето. Тия изроди трябва да се тормозят систематично и с хъс. Мамицата им !
Стари видри
Лукавия
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Само така, тази бракониерска сган ще резбере за какво иде реч, само като й се бърка в джоба.
Аватар
Jikata
Мнения: 347
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 16:01
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от Jikata »

Поздравления :!:
Само така, тази бракониерска сган ще резбере за какво иде реч, само като й се бърка в джоба.
Дано само има и активна събираемост :twisted:
Има много риба...ама във водата!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””