Откриване - 06.02.2010

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Мили приятели ! Много се радвам че се посъбрахме в събота :D Поради некфи странни обстоятелства в главата ми се намира едно голямо бело петно което скрива голяма част от съботният ден :? И идея си немам на какво се дължи тая аномалия ама ей я на , има я ! Нема значение де ! Кат гледам по снимките мъй ме е имало навсякъде и съм ви уважил почти всичките което ама много ме радва :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Павел Иванов написа:Мили приятели ! Много се радвам че се посъбрахме в събота :D Поради некфи странни обстоятелства в главата ми се намира едно голямо бело петно което скрива голяма част от съботният ден :? И идея си немам на какво се дължи тая аномалия ама ей я на , има я ! Нема значение де ! Кат гледам по снимките мъй ме е имало навсякъде и съм ви уважил почти всичките което ама много ме радва :D
Имаше едно видео, от което се разбра, че певческите ти способности са на изключително високо ниво. Следващия път ще изпеем с теб хорово изпълнение на химна на "Стари видри", който се казва "Спинингистът разширени вени няма".
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

....и хемороиди! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””