И Видрите са хора :-)

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 196 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Markony »

Бе видох и едни НЕЧОВЕЦИ по снимките :mrgreen:
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Веско
Мнения: 2611
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2007 14:54
Риболов: спининг и мухарски
Местоположение: София
дал Браво: 136 пъти
получил Браво: 95 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Веско »

Markony написа:Бе видох и едни НЕЧОВЕЦИ по снимките :mrgreen:
Абе можеше и още, ама имаше малки деца :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
It is only the inexperienced and thoughtless who find pleasure in killing fish for the mere sake of killing them. No sportsman does this.
The finest gift you can give to any fisherman is to put a good fish back, and who knows if the fish that you caught isn't someone else's gift to you?
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Мунчо »

Павел Иванов написа:
Д-р Флекс написа:... ще взема да организирам едно риболовно училие за Мами, може и да не са само БГ...това ще ли ми се зачете?

Тц :mrgreen:
Това е много рационално предложение - аз лично ще лобирам за него. Има и самотни любознателни дами, които биха проявили интерес към риболова в разнообразните му аспекти и проекции, и са доста перспективна аудитория според мен, която не трябва да бъде подценявана и отхвърляна с лека ръка. В това отношение трябва да се проявят гъвкавост и далновидност, насочени към нови "целеви хоризонти". :lol: :lol: :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от stancom »

Та в тоя смисъл, ако закъсате за инструктори ще се жертвам :mrgreen:

ПП Не виждам Ицето по снимките :roll: да не сте го низвергнали поради залитане по еретически способи на риболов :roll: :mrgreen:
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Kriss »

@ Мунчо & Флекси
В устава на клуба пише "популяризиране на спининг риболова", а не "популяризиране на спининг риболова сред подрастващите". Т.е. (не)раждали мами, каки и лели са добре дошли. Флекси като инициатор ще го пуснем на лелите, Мунчо на каките.... :lol: :lol:

@ Станком
Муня като един типичен габровец се ската като софийска мъгла на южняк. Много щеше да му доде на сто и кусур хора да задоволи жаждата :D :D
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Не се издържа...ще се спинАри през идната година :mrgreen: Поздрави гоУеми сте :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Д-р Флекс »

Kriss написа:@ Мунчо & Флекси
В устава на клуба пише "популяризиране на спининг риболова", а не "популяризиране на спининг риболова сред подрастващите". Т.е. (не)раждали мами, каки и лели са добре дошли. Флекси като инициатор ще го пуснем на лелите, Мунчо на каките.... :lol: :lol:

@ Станком
Муня като един типичен габровец се ската като софийска мъгла на южняк. Много щеше да му доде на сто и кусур хора да задоволи жаждата :D :D
А, значи има все пак некъв хлеб в идеята... добре, добре! Иначе, ПИ както ме отреза вчера, викам си, "е*ати сектантите" :lol:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Павел Иванов »

Д-р Флекс написа:... викам си, "е*ати сектантите" :lol:
Добре че не умеша синтаксиса и не си рече "е*ати сексистите" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Васил Ламбов »

Пичове, ако мотивите ви да членувате в Клуба, са снимки на пияни и преяли Видри, то това не ви прави чест!!!!
Сега ще кажете, че всичко е на майтап, но на мен такива майтапи не са ми по вкуса!
Познавам ви и тримата, сериозни хора сте, за да знаете, че този "шеговит" тон, се приема много сериозно от половината читатели на форума...излиза, че Видрите са големи само на маса, пияници най- страшни!!!
П.П. Не оставайте с лоши чувства, не сте ми безразлични, за това пуснах този пост!
Поздрави и успех!
hvani i pusni
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от quietriot »

Васил Ламбов написа:Пичове, ако мотивите ви да членувате в Клуба, са снимки на пияни и преяли Видри, то това не ви прави чест!!!!
Сега ще кажете, че всичко е на майтап, но на мен такива майтапи не са ми по вкуса!
Познавам ви и тримата, сериозни хора сте, за да знаете, че този "шеговит" тон, се приема много сериозно от половината читатели на форума...излиза, че Видрите са големи само на маса, пияници най- страшни!!!
П.П. Не оставайте с лоши чувства, не сте ми безразлични, за това пуснах този пост!
Поздрави и успех!
Няма нищо на майтап адаш, това че сега съм го решил е просто съвпадение, мотивите ми Стефан ги е получил в молбата, ако някой го вълнуват съм сигурен че той ще го запознае с удоволствие :wink:
А за софрите с теб сме били на повече невидренски, така че................те са си част от удоволствието да споделяш това хоби.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Д-р Флекс »

Васил Ламбов написа:Пичове, ако мотивите ви да членувате в Клуба, са снимки на пияни и преяли Видри, то това не ви прави чест!!!!
Сега ще кажете, че всичко е на майтап, но на мен такива майтапи не са ми по вкуса!
Познавам ви и тримата, сериозни хора сте, за да знаете, че този "шеговит" тон, се приема много сериозно от половината читатели на форума...излиза, че Видрите са големи само на маса, пияници най- страшни!!!
П.П. Не оставайте с лоши чувства, не сте ми безразлични, за това пуснах този пост!
Поздрави и успех!

Пpав си, Васко ... сега съм много засрамен от себе си, и съм свел поглед пред екрана... Наистина, не бях прав с "шеговития" си тон .
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Kriss »

Васе, ти сигурен ли си че трябва да облечем черното, да овесим веригите и с нездрав пламък в очите да покръстваме неверниците?
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от Павел Иванов »

Анджък :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от MapuaH »

Васил Ламбов написа:Пичове, ако мотивите ви да членувате в Клуба, са снимки на пияни и преяли Видри, то това не ви прави чест!!!!
Сега ще кажете, че всичко е на майтап, но на мен такива майтапи не са ми по вкуса!
Познавам ви и тримата, сериозни хора сте, за да знаете, че този "шеговит" тон, се приема много сериозно от половината читатели на форума...излиза, че Видрите са големи само на маса, пияници най- страшни!!!
П.П. Не оставайте с лоши чувства, не сте ми безразлични, за това пуснах този пост!
Поздрави и успех!

Васко, приемам критиката ! :)

Апропо, отдавна обмислям да подам молбя за членсктво в клуба, но ще видим кога ще го направя и дали ще ме приемете :)

Поздрави.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: И Видрите са хора :-)

Мнение от sestrata »

MapuaH написа:Апропо, отдавна обмислям да подам молбя за членсктво в клуба, но ще видим кога ще го направя и дали ще ме приемете :)

Поздрави.
:lol: :lol: :lol: Имам 2 въпроса към тебе. Първо, Е ли е тая софра удома? И второ кой от присъстващите още не Е видра? :wink:

Изображение
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””