III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша страна,,

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Божидар Иванов
Мнения: 383
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 14:58
Местоположение: Габрово-Столицата на хумора!
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от Божидар Иванов »

Павел Иванов написа:След няколко часа "буса на любовта" идва да ме вземе и никакви мътни води не ще ме уплашат :D Пия още неколко мастички и всичко ще ми е бистро значи :lol:
:lol: :lol: :lol:
Светът е оцелял защото се е смял!!!
На Бодлива крава ,Бог рога не дава!!!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от quietriot »

а да е хаирлия че ако е като Туджа дашна .................... :fish1: :mrgreen: на муро ........ро.
Аватар
БОНЧО
Мнения: 881
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 16:29
Местоположение: Две могили-Велико Търново
дал Браво: 988 пъти
получил Браво: 487 пъти

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от БОНЧО »

Здравейте.Днес се получи много интересно състезание и напук на очакванията ми да се ловят само маломерки се извадиха и наистина трофейни риби.Реката леко пречупена,времето горещо,но настроението на макс.Старт в 8 часа и всички се изстрелваме да търсим рибоците.Потеглям към участъка между двата моста,където за 15 минути хващам 4 кефалета-две маломерни и две точно 22 см,после почна голямото замеряне,то дърва ,то железа и нищо.Дребни рибки ме причукваха,някои хващах ,но само маломерни.Около час преди края на състезанието хванах и хубав кефал около 35 см,но не ми помогна много за класирането.Опитни колеги от Бургас,макар и стъпвайки за първи път в този участък на Янтра се представиха повече от подобаващо хващайки трофейни риби-петдесет сантиметрови и около килограм и половина,поздравления ,за което.И така,беше ми много драго да се видя с колеги от цяла България,разбира се после имаше бири,чорби и сладки приказки,но това е за друга тема :) .Пускам и няколко снимки...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ами тва е другарки и другари,до следващия път.Ще помоля само колегите направили общата снимка да я качат във форума!
Не става само с ядене,трябва и ...пиене!
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от jazzmena »

Много хубаво състезание. Радвам се, че посетихме ново място и половихме здраво. Дано пак имам шанс да посетя този район.

С Мишо поработихме с "атомните оръжия" и направихме добра бройка. Аз само до 10 броих и след това спрях. Предимно дребни до към нормата, само 4-5 към 25 санта имаше, обаче съм горд, защото имам уловени два вида риби. 3 стръвни уклея успяха да налапат мухата, въпреки че умишлено сложих по-голяма, за да пресявам дребосъка.
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от jazzmena »

Ето и класирането на първите 10 от III кръг на СЛ "Brother - на ваша страна 2012":

1 Христо Георгиев 2230
2 Даниел Йорданов 2190
3 Стоян Стоянов 1360


4 Стамен Дулевски 1230
5 Ицо Иванов 1210
6 Любомир василев 1100
7 Стефан Минчев 1050
8 Павел Павлов 1020
9 Николай Трайков 770
10 Бончо Янков 720
Аватар
pi4a94
Мнения: 1509
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 875 пъти
получил Браво: 55 пъти

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от pi4a94 »

Здравейте,
отмина и Третият кръг от спининг лига Брадър.Много хубаво преживяване беше,искам отново...
Предишната вечер лягане в 00.30ч.Денят започва в един много "хубав" час към 04.00 :)Отиване до мивката и плискане на очичките...последва леко парене и зъркелите станаха кърваво червени :) Обличане хапване за 10 мин и излизане.Срещата с Веселия автобус предстоеше.Пристигане и качване в него.Последва яко дремуцане :lol: събираме сили няма как.

Пристигане на мястото.Вече разсънени и почва обличане на ризогащници и приготвяне на води в раници,че без тях...Чува се раздразнен кучешки лай породен от групата обличащи се.

Отиваме на сбора.Казаха ни,че има тук таме някоя змия :) и трябва да се внимава,но както каза един екскурзовод:Колко случая има на ухапване от змия тая година?Обаждат се един двама...че са чули.

Пръсваме се по реката.Изоставам,защото вдявам водачите по пътно :).Забивам се в шубрака м/у двама човека.Хвърлям пробно да си припомня за какво ставаше въпрос.Месетене.Видях риби ей тука:
Изображение
Много ми хареса мястото и май беше пропуснато от дружината.Започвам да подмятам и на 5-тото хвърляне оп на клона...късам и остава да виси и ме хваща яд.Викам си ще го спася към края на състезанието.Връзвам.Виждам риби излизащи на повърхността.Целя се зад кленчетата.Привличам внимание и последва почукване...аха това май е играта.Стремя се да мятам до "дудата"(бубонка,черница).Примамката е осата на Ребел и след Н-тото хвърляне едно кефалче полюбопитства какво пада във водата и се бодна на крайчица на Ул куките на Оунер...
Изображение
Викам си то това беше като на муха какъв спининг...няма водене игра...Нищо това место тая тактика.Преди да го пльокна във водата кленчето отзад Сашо ме засне.В точния момент мина покрай мен :wink:
Всички риби разбраха че съм там и се поприкриха...излизаха някои маломерки които почукваха имаше и по-едри ама...не стана работата.
Дойде мой приятел ЦК с инициали Пампо :lol: Сега беше време да спася висящия воблер.Малко пазене на равновесие и чупене на клон и неуспях да падна във водата и воблерчето е спасено :D
Тръгнахме надолу към други места.Аз джапам с пълни сили напред и Пампо нещо изчезна.Викам си е сега ще дойде пази да не напълни ботушите ида се намокри :lol: :lol: :lol:
Мястото беше хубаво и кълвяха риби на проводка.Маломерки разбира се ама занимавка.След около 15мин. нашият герой идва и вика:Леле,бате загубих се!Аз ей така :shock: Беше съвършено просто да се намери пътеката ама...образ голям е :D
Преди да отида на мястото гледам Павката Иванов гази в бързата вода и се подпира на една тояга и мърмори недоволно:
-Мина ми желание за всякакъв риболов пфууу...подхлъзнах се и паднах в реката и напълних гащеризона...после на брега направих стриптийз и излях водата от вътре :D да ми намерите пликчето на Оги.Това за стриптийза ме разби просто...
Имаше време и отидохме нагоре.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Не се случи нищо интересно.Потренирах малко кастинг,но трябва мнооого още.
Реших да се връщам да не закъснея за меренето.И там какво да видя:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Групата от Бургас си е хванала рибките,които трябва.Направо ни удари в земята...
Изображение
Приключва меренето.Следва награждаването.

Разбира се че от Веселия автобус има призьор!
Трето място Стоянчо (Happy Fine)
Изображение
Само защо не почерпи не знам :roll: :)

Втори Даниел Йорданов (Alber4i)
Изображение

Първи негов колега от Бургас,но не му запомних името :oops:
Изображение
ГОЛЯМО БРАВО :!:
Изображение

Изображение

И общата снимка,която не ми се получи много добре... :oops: другия път трябва да съм по-бърз за да ме има в нея :D
Изображение

След пътуването си взех един душ и съм заспал като талпа.... :)

ПОЗДРАВИ :!:
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: III-ви кръг от Спининг лига 2012 ,,Brother на ваша стран

Мнение от sandista »

Браво, супер сте ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””