Ше ме взимате ли отново?

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от quietriot »

MapuaH написа:Въх.... ами аз какво да правя като никой не ме познава,а ? :D :D :D

В този ред на мисли аз съм решил за себе си, че член ще стана все някога, стига да ме искате. Кога, това вие ще го решите :)
Колкото аз станах :mrgreen: :wink:
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от joro_olyмпус »

Отказвам се от кандидатурата си отново за член на клуба. Никой не се свърза с мен, никой не поиска да го обсъдим, а и никой не ме покани обратно. Аз по общите правила, след като съм бил най-редовен член, не искам да кандидатствам отново. Членска карта номер 100 още я пазя с подпис на Зандера и не мисля да ви я връщам - ще си я пазя от сантименти. Оставам си видра и ви желая просперитет!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от Kriss »

joro_olyмпус написа:Никой не се свърза с мен, никой не поиска да го обсъдим, а и никой не ме покани обратно....
Жоре, съвсем си изтрещел през нощът :wink: То клуба не е шфецка маса, че да има покани за еднье и пиьенье.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от babydoctor »

Жорка, излезе от клуба с шут, хората очакват поне да се извиниш. На ОС с Алеко ви защитавахме като лъвове, ама си останахме сами. Народът помни как си се оправдавал със служебна заетост да не идваш на мероприятия, а после постваш от Огоста. Земи се у ръце, оправяй нещата, не е сложно и идвай сред нас. Поздрави на Цонка. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от joro_olyмпус »

babydoctor написа:Жорка, излезе от клуба с шут, хората очакват поне да се извиниш. На ОС с Алеко ви защитавахме като лъвове, ама си останахме сами. Народът помни как си се оправдавал със служебна заетост да не идваш на мероприятия, а после постваш от Огоста. Земи се у ръце, оправяй нещата, не е сложно и идвай сред нас. Поздрави на Цонка. :D
За какво да се извинявам? Че покрай сухото гори и суровото, че Бат Стан беше нарочен и още един-двама такива леко нередовни , като мен - забавили плащане на ЧВ .

Отказвам се от кандидатстването ми отново в клуба! Безкрайно много благодаря на хората застанали зад моята кандидатура. Видях кои са ми приятелите и това ми стига. Клуб Стари Видри завинаги ще ми остане в сърцето с хъса, идеята и всичко - което се постарахме да направим заедно. Няма да чуете от мен никога лоша дума за клуба, защото споделям идеите и си оставам Дърта Видра!
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от shaman »

Жоре - не си прав...
Мога да твърдя с чиста съвест, че.никога в клуба не е имало хора "нарочени ". Просто има правила, приети на общото събрание, които са задължителни за всички. Не знам дали знаете, но преди години имаше хора, които меко казано закъсняваха с години с плащането на членски внос и на това трябваше да се сложи край.
--------------
http://www.starividri.org
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от vikik »

Каква тема пуснах, тя каква станала, хаха.
Благодаря на Краси и Алеко за лобирането, аз лично не бързам да взема отново картата, ще си изчакам установения ред, колкото е необходимо. На този етап ще ми е достатъчно забавно да посещавам състезанията и останалите мероприятия като гост.
Моля само да ме информирате навреме за мероприятията, тоест поне една седмица предварително. :wink:
И моля почистете малко горните словоблудствания, които не са във връзка с темата ми!

За тези, които не ми пазят номера, (предполагам че повечето го нямате) 0898 42 89 77
Чуждата жена е като чуждия мотор кара се само на прекъсвач докато му се зачерви ауспуха!
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от Алеко »

Вики, следи редовно открития форум на Видрите, там се обявяват всички мероприятия.
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от sleepwalker »

Колеги, ясни ли са вече датите и местата за провеждане на състезанията? Гледах в сайта ви, но няма актуална информация. :)

Поздрави! ;)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
jazzmena
Мнения: 4594
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от jazzmena »

Така е приятелю, закъсняваме с уточняване на календара. Датата за състезанието ни на Вит, се оказа работен ден. Трудно е да определим такива дати, които да са удобни и да не се засичат с други разни риболовни мероприятия.

Надявам се да уточним скоро и веднага ще ги публикуваме на сайта ни.
Местата за някои състезания пак няма да са забити, защото искаме да можем да ги определяме според времето и състоянието на водоемите.

Моля за още малко търпение.
:D
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от Plat1ka »

Ники хайде, че не се издържа вече :) хехехе .
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от sleepwalker »

jazzmena написа:Така е приятелю, закъсняваме с уточняване на календара. Датата за състезанието ни на Вит, се оказа работен ден. Трудно е да определим такива дати, които да са удобни и да не се засичат с други разни риболовни мероприятия.

Надявам се да уточним скоро и веднага ще ги публикуваме на сайта ни.
Местата за някои състезания пак няма да са забити, защото искаме да можем да ги определяме според времето и състоянието на водоемите.

Моля за още малко търпение.
:D
Благодаря за отговора! Правим планове с колегата да дойдем поне на едно ваше състезание, да се запознаем, да половим и да почерпим опит. Само да не ни мине котка път де :)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от Mix02 »

При тези дъждове... нищо чудно да няма първи кръг . :)
За къде си се разбързАл??? :wink: По-спокойно, да не "прегОриш"!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от joro_olyмпус »

shaman написа:Жоре - не си прав...
Мога да твърдя с чиста съвест, че.никога в клуба не е имало хора "нарочени ". Просто има правила, приети на общото събрание, които са задължителни за всички. Не знам дали знаете, но преди години имаше хора, които меко казано закъсняваха с години с плащането на членски внос и на това трябваше да се сложи край.
Не искам повече да го коментирам! Аз си забавих членския внос с два дни и бях изхвърлен, като мръсно куче! Никой не ме попита защо, как - да не би да имам някакви причини - естествено аз нямах такива - бях се улисал в работа - 36 лв - бълха ме е ухапала! Никой не ми се обади по телефона дори! Моля повече това да не се коментира - но да се дава моят пример за назидание на новите членове на клуба - че това дърво ги очаква на ОС, ако не са редовни! Казуса е приключен за мен!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Ше ме взимате ли отново?

Мнение от Павел Иванов »

Темата наистина вече стана ширпотреба ! Смятам че Вики има вече задоволяващ го отговор и слагам катанеца . Спокойно всеки с различни питания и ищаси може да си отвори нова тема :idea:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Заключено

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””