6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 690 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от VDP »

Веско много съжалявам за неприятния инцидент, дано да им изсъхнат ръчичките на тези дето са ги взели! :evil: :evil: :evil:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
koda33
Мнения: 314
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 19:35
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от koda33 »

Здравейте , най-накрая и аз успях да се вмъкна сред първата дестека))).И този път всичко беше супер , времето мина неусетно , па фанахме и по някоя риба.Пожелавам на всички колеги много успехи и все мерни риби)))
Изображение
ей ме на , как се радвам на 8-то място,но по-важно е участието и се радвам че съм част от това:
Изображение
http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от HAPPY FINE »

БРАВО Zander! Честита поредна победа Шампионе! Впечатляваш резултат. 430 точки от 500 възможни за 5 състезания.

2013 година. Като си направя равносметка, се оказа, че за първи път тази година, откакто ме запали по спининга през 2008 г. улових „Пълен шлем” – пъстърва, кефал, костур, сом, щука, распер и бяла риба. Разбира се, с уговорката, че сомчето не беше мерно, но е сом, пъстървата беше американска, распера не беше от най-големите, а бялата риба беше само 46 см.
Второ, за първи път тази година улових риби (щуки) на клатушки;
Трето, за първи път тази година улових риба (щука) на попер;
Четвърто, добре, че през лятото, Сестрата ме заведе на място на Дунав, та за първи път да уловя мерен распер;
Пето, за първи път улових мерна бяла риба, писах за нея по-горе.

Жалко, че поради ангажименти, тази година пропуснах десетгодишнината на Клуба и купона на Тунджа. Всъщност, като се замисля, можах да присъствам само на две състезания. Другата година, ще гледам да наваксвам защото е предизвикателство да се състезаваш, предвид магиите и заклинанията появили се напоследък. Пък колко има още да се уча от теб, Zander. Така като гледам, не само аз, а доста народ.
Болярин Стефан, брат, както си я подкарал „сватбарската”, ще вземеш да ме изпревариш по купи. Нямаш спирка.
Уверих се лично, от репортажа за международното състезание, спонсорирано от Pontoon 21, колко е задобрял Пампо, но предвид подозренията на не малко хора, нека си носи улова на кантар, защото: „имам един 42”, „един 36”, „два по 38” и т.н., веднъж, дваж и третия път „стомната ще се счупи”. Само така ще запуши устите на всички и няма да има нужда от „обслужваш свидетелски персонал” за претеглянето, меренето и снимането на всеки уловен екземпляр.
В тази връзка, предлагам другата година, който се състезава (това е личен избор), с улова на кантара, останалите да си ловят за спорта и извън трасето на състезанието. Щото става „много спининг, малко място за риболов”

Поздрави на всички и бъдете здрави!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Мунчо »

Стоянчо, "ти моя ангел, ти си моя бог, ти си моя демон силен и жесток!" ! :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Marco Polo »

Аз пък за първа година съм на последно място в класациите! :D
Нямам в актива НИТО едно състезание! :D
Е, за мое съжаление ще трябва да разделя наградата с още няколко човека, но пък за сметка на това се чуствам "първи"! :D
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от mitioto »

HAPPY FINE написа:...... но предвид подозренията на не малко хора, нека си носи улова на кантар, защото: „имам един 42”, „един 36”, „два по 38” и т.н., веднъж, дваж и третия път „стомната ще се счупи”...
Ако вие не си вярвате, всичко се обезсмисля...
pampo98
Мнения: 261
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 23:04
Риболов: спининг
Местоположение: София

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от pampo98 »

Тъй като забелязвам известни провокативни мнения, които ме касаят, нека да кажа няколко думи по повод мнението на Happy Fine....
Да започна от международния турнир "Trout Union Cup", но мисля, че всъщност всеки коментар тук е излишен, тъй като там всичко се наблюдаваше по международния правилник от много съдии и да се мисли за някакви допуснати манипулации е доста смешно...
Продължавам с редовните кръгове. От първите кръгове имам пуснати репортажи, подкрепени със снимков материал в съответните теми... В телефона си имам снимки на почти всяка уловена риба. Продължавам с купата ми от състезанието на Тунджа, от където също имам репортаж, и сомът беше измерен пред всички. Мисля, че за там няма какво повече да се каже. От състезанието на Староселци също имам снимки, доказващи улова. Ето тук прилагам общо снимките, които съм усял да направя, от кръговете на Тунджа и Староселци : http://prikachi.com/gallery_view.php?us ... &gal=15251" onclick="window.open(this.href);return false;
На Янтра пропуснах, тъй като нямах транспорт... От последния кръг на Копринка само за първата щука нямам свидетел, тъй като бях сам, но пък имам снимка http://prikachi.com/images/751/6728751W.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; . За останалите свидетел ми беше Дани, с който почти през цялото време бяхме заедно, като той присъстваше на меренето на рибите с негова рулетка (бях си забравил моята). Също така Зандера присъстваше на улавянето на едната, не помня на коя точно... Последните са хванати - две на Jackall Squad Minnow и една на Duel Hardcore. Моля Дани да потвърди...
По принцип аз риба не ям 8) и не нося вкъщи и прибирането на риба не ми е присъщо. Още повече, че последните щуки например, макар и в нормата, но бяха достатъчно малки и тъй като правилникът позволява да направя това, което съм направил, намирам за безсмислено да се съсипват такива риби...Също така мисля, че купите не са най-важното нещо и не ме гонят някакви болни амбиции, та да прибягвам чак до такива отчаяни методи! Не мисля да съм изпаднал чак толкова.. :lol:
Щастлив съм, че имах шанса да бъда приет и да израстна в Спининг клуб "Стари Видри", благодарен съм за всичко, което научих от опитни колеги, радвам се, че успях да защитя името на клуба като част от отбора ни на международния турнир в Бачково и благодаря на всички за приятните емоции от прекараните заедно чудесни събития през годината!
Стари Видри
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от DobreFF »

Поздравления на бате Стефко, както и на останалите призьори за тази година! Големи сте!
Аватар
Живко Василев
Мнения: 173
Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 19:01
Местоположение: гр.Бургас

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Живко Василев »

Здравейте и от мен колеги,

За мен състезанието беше приятно изживяване. Не успях да се класирам, но се запознах с нови хора. Организацията и настроението бяха на високо ниво. Надявам се следващия сезон, живот и здраве, да участвам в повече състезания и да успея да хвана някоя прилична рибка.

Поздрави
Аватар
бай Мецан
Мнения: 286
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:27
Местоположение: Русе
дал Браво: 2 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от бай Мецан »

pampo98 написа:Тъй като забелязвам известни провокативни мнения, които ме касаят, нека да кажа няколко думи по повод мнението на Happy Fine....
Пресияне ти на батя си Стоян не му обръщай внимание кво си бръщолеви. Щом правилника позволя невиждам нищо нередно да си снимаш рибата и да участваш в класирането. Съмняват се тези , които биха излъгали, за да спечелят. А има колеги, които никога не носят риба на кантар и не искат купи, а идват да се видят с приятели и въпреки това никой не може да им успори риболовното майсторство.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки". Джон Стайнбек
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Marco Polo »

бай Мецан написа:А има колеги, които никога не носят риба на кантар и не искат купи, а идват да се видят с приятели и въпреки това никой не може да им успори риболовното майсторство.
:tup:
.. и благодарие на тях през 2010 бях изненадан с купичка, която никога не съм заслужавал ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Д.Граховски »

Таз година я изпуснах, мина като късометражен филм за мене.
2014 и аз пускам молба, като ви гледам е веселба голема, па аз обичам да съм сред весели, дружелюбни хора и съмишленици, тъй че очаквайте присъединяването ми.
Ще се радвам да ме приемете и да се запознаем, има какво да се научи от вас.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Павел Иванов »

Митенце , казвах ли ти още пролетеска че кът се назландисваш само , без да действаш , може да упущиш влака тая година :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Д.Граховски »

Павел Иванов написа:Митенце , казвах ли ти още пролетеска че кът се назландисваш само , без да действаш , може да упущиш влака тая година :wink:
каза ми ама ... Нали съм организиран... нищо, важното е че имам шанс пак. Ще се видим догодина обещавам :)
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Павел Иванов »

Ти сега като за начало вземи безработната си булка и в събота ела с нея на Пънча . Тамън ще се опознаем на живо :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””