6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Д.Граховски »

Булката се прибира, аз ще направя всичко възможно да дойда, ама и зависи и от работните ми ангажименти ;)
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Alber4i
Мнения: 214
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 17:06
Местоположение: Бургас
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Alber4i »

Потвърждавам улова на Пресиян . Бяхме около 3 часа заедно . Проверихме големия ръкав , безуспешно, и се върнахме на едно от малкото свободни места , където имах хванати 2 маломерки. Дадох му вода , после и храна , понеже си беше забравил всичко . После погледнах в кутията му с примамки , а там почти нищо . Оказа се обаче , че има някакъв жълт воблер , точно с нужната големина и форма . Викам му : -Я пробвай с това . Още като го видях как се движи , ми стана ясно , че ще ги лови . Така зареден , хвана 3 мерни риби до мен . Даже двамата хвърляхме в една посока - правихме пасаж от воблери.
Всъщност , той има онзи блясък в очите като замята , какъвто и аз имах на неговата възраст. Това е една вяра , че всеки момент ще ти удари заветната риба. Като го слушах как разказва риболовни истории с баща си , разбрах , че в него гори онази неподправена радост към спининга , която всички ние трябва да се стремим да не загубим . Знаете за какво говоря . При него го има вдъхновението , затова и хваща.
Дайте да не му убиваме желанието със съмнения . Макар и мерни , рибите си бяха малки и беше по-добре да се пускат.
Лично аз се състезавам , защото купите ме кефят и искам да си направя един гоооляяям севиз за секцията в хола...
Zander
Мнения: 6270
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Zander »

И на Пампо, и на Сашо, и на другите младежи в клуба им се радвам на слуката и ентусиазма. :D Напредват и се развиват постоянно, и се надявам тази страст към спининга да ги държи години напред!
На Копринка видях Пампо да хваща мерна щука, там където ловяха двамата с Даниел. Бяха уловили и преди това по една мерна риба. Застоях се до тях и извадих две мерни щуки. Оттам минаха и Христо, и Митко Пеев, а и други колеги... Рибите ги пуснахме обратно във водата, за да растат още, и да зарадват някой друг риболовец, когато ги хване.
Нека да учим младежите на умения в риболова и да се радваме на успехите им!

Поздрави на цялата дружина, много ми беше драго през цялата година с Вас!
До нови срещи по реки и язовири и ходете по-често на риба!

Стефан Минчев
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от sestrata »

Пампо има дарба да намира рибата и вече изградена техника. Предстоят му още много успехи. Горещо подкрепям всички младежи от клуба и форума! :tup:
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Аватар
pi4a94
Мнения: 1508
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 874 пъти
получил Браво: 55 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от pi4a94 »

Позакъснях малко,но типично за мен :)

Тази година беше много динамична и пълна с емоции.Който можа взе купа,който не ще опита другата година.

Напоследък не ми върви нещо не знам защо.В язовирния риболов установих,че съм много бос и трябва да се поправи откъм примамки и техники.Някакси от предишния ден имах чувството за капо и исках да хвана бяла рибка колкото и да е малка :roll:
Е май се получи,но не за устата :lol:

Като за първа става :)
Изображение

Повече блеех отколкото ловях и слушах сладкодумни приказки около мен за мултита, съедобни силикони и тн.

Който си ги може :tup:
Изображение

Изображение

Накрая ми хареса сбирката на клуба около брега на язовира.
Изображение

И накрая залужилите генерални победители гледат как се гъне пръчката на Стефан Минчев.Сигурен съм,че няма да спре да се огъва и следващата година!
Изображение

Много стабилно представяне на Стефан от Търново.Браво!Както и на Пампо който удря всички в земята!Аз обичам да го бъзикам и трябва да си вземе кантар 8) Търновската група е много силна.Поздравления и за Тошко!

Последва едно неорганизирано прибиране и всеки в различна кръчма :lol: Нищо на Никулденския купон ще се навакса.

ПОЗДРАВИ :!:
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Бат Стан »

HAPPY FINE написа: предвид подозренията на не малко хора, нека си носи улова на кантар, защото: „имам един 42”, „един 36”, „два по 38” и т.н., веднъж, дваж и третия път „стомната ще се счупи”. Само така ще запуши устите на всички и няма да има нужда от „обслужваш свидетелски персонал” за претеглянето, меренето и снимането на всеки уловен екземпляр.
В тази връзка, предлагам другата година, който се състезава (това е личен избор), с улова на кантара, останалите да си ловят за спорта и извън трасето на състезанието. Щото става „много спининг, малко място за риболов”
Сори, че се намесвам в дискусията ви, ама някак си не е редно за 15-годишно момче, по мое мнение отличен риболовец и изключително свестен като човек, да се развява такава дискусия по форуми. Не за друго, ами авторитетен клуб като "Стари видри" става за кашмер!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от sandista »

Поздрави на заслужилите победители!

@Бат Стан, пише се "закЪшмер" :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от Мунчо »

Бат Стан написа: Сори, че се намесвам в дискусията ви, ама някак си не е редно за 15-годишно момче, по мое мнение отличен риболовец и изключително свестен като човек, да се развява такава дискусия по форуми. ...


Той може да е на 15 години, но е запазен за възрастта си!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от mitioto »

Мунчо написа:
Бат Стан написа: Сори, че се намесвам в дискусията ви, ама някак си не е редно за 15-годишно момче, по мое мнение отличен риболовец и изключително свестен като човек, да се развява такава дискусия по форуми. ...


Той може да е на 15 години, но е запазен за възрастта си!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
POPOV
Мнения: 1143
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 22:35
Местоположение: Dundee, UK
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: 6-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2013 г.

Мнение от POPOV »

Ехх как го изтървах, израстнал съм по тези заливи. Били сте на едно от най-хубавите места по язовира и оптимално ниво на водата. Почти винаги като ходя по родните места минавам през тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””