Facebook group за Видрите!

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
itso15autumn
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 19:29
Местоположение: София

Facebook group за Видрите!

Мнение от itso15autumn »

Здравейте колеги! Позволих си да направя група на клуба в популярния сайт facebook.com. Мисля че е добра идея, може да се качват снимки, клипчета, и какво ли още не, и е по-добре от форум. Ако искате се регистрирайте, групата съм я направил затворена (тоест само с инвитейшън) за да не могат да я "джойнват" хора извън клуба, и пратете ЛС да ми кажете под какво име сте се регистрирали, и да ви поканя в нашата група.

П.П. : Освен нашата група има и много други, включително и за мухари, с много уникални снимки, клипчета и всички екстри :wink: !

Поздрави на всички Видри!

Ицо.
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

Ицо, браво! Аз тъкмо щях да споделя няколко снимки от приятели с които се изпосъбрахме по групите във фейсбук... Много идейни снимки има направо красоти да види човек кой къде е бил...
Изображение
Тази е от Камчатка в Русия пъстървата повърнала мишока след улавяне :shock: Автора е Дейвид Лийк има снимки по фийлд енд стрийм и много други...
Изображение
Ей тази е направо върха! Много красиво!
Изображение
А тази показва точно защо повръщат мишки пъстървите или обратно защо са избрали точно тоя извънредно интересен модел муха...
Изображение
Много як ъгъл
Изображение
Изображение
не са ли изроди :!: :?: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=UAc-RMgOuvI
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

http://www.thefin.com/Videos/Stripers-F ... iped-Bass1
Колеги искам да ви поздравя с това клипче - на всеки такава гледка като отиде следващия път за риба на муха или не...
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Мдаа, косатките си падат малко лакомници и палавници....стига да не си обект наа "лудориите" им :wink: :D :D :D
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
itso15autumn
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 19:29
Местоположение: София

Мнение от itso15autumn »

Любак снимките са страхотни! Особено онази на флатовете....... еееехххх....... Аз впрочем вече не съм администратор на групата в фейсбук, реших да направя Виктор Видас такъв, след това не знам как стоят нещата.

Поздрави!

Ицо.

\/\
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”