За кефал

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
n0w4llz
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 17:20

За кефал

Мнение от n0w4llz »

Здравеите колеги бихте ли ми препоръчали мухи за кефал , ако мои със снимка да видя какво предсвавляват и да си търся такива .
piratus
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 21:50

Re: За кефал

Мнение от piratus »

n0w4llz написа:Здравеите колеги бихте ли ми препоръчали мухи за кефал , ако мои със снимка да видя какво предсвавляват и да си търся такива .
Здрасти,
Всички тип "джапанка", т.е. от микропореста гума може и корк - бръмбари, светулки, оси, пчели, щурци и т.н. може да ги видиш тук:http://akulataflyfishing.com/index.php? ... 6ebe1dffa4
Аватар
delm2
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 22:21

Мнение от delm2 »

колега като влезнеш в магазин питай за мухи за кефал имаги на всякъде и са много прости за изработка :)
Убедих се, че на леда се събираме само освидетелствани идиоти
Unr3aL077
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 18:55

:P

Мнение от Unr3aL077 »

Еми ето примерно като тази е хубава
Изображение
niki kolio
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 11:37

Re: За кефал

Мнение от niki kolio »

КЛЕНА КАЛВЕ НА ВСЯКАКВИ МУХИ ,ОБАЧЕ ИМА МНОГО ТЪНКОСТИ ЗА НАИ СПОЛУЧЛИВ РИБОЛОВ,ЗАВИСИМОСТ ОТ СЕЗОН ВРЕМЕ И ДР,ПРИМЕРНО СУТРИНТА УТИВАМ НА РЕКАТА СЛЕД ДЪЖТ, НИШТО НЕ Е ,КАТО ПРЕДНИА ДЕН
,РЕКАТА ЛЕКО МЪТНА КЛЕНА ГО НЯМА НА ОБИЧАИНИТЕ МЕСТА ,МЯТАМ НА СУХА МУХА ОТ СРЕДАТА НА РЕКАТА КАМ БРЕГА ,НЯМА НИКАВ УДАР НИ РИБИ СЕ ВИЖДАТ И СМЕНИХ ТАКТИКАТА ,СЛОЖИХ ЕДНА НИМФА КОЛКОТО ПО ЯРКА ПО ДОБРЕ ЗА МАТНА ВОДА ИМЕТНАХ ОТ БРЕГА ПО СРЕДАТА НА РЕКАТА КАТО ИЗЧАКАХ НЯКОЛКО СЕКУНДИ ПРЕДАРПВАМ И ТОВА ДЕТО ГО УСЕТИХ ТИ ПОЖЕЛАВАМ И ТИ ДА ИСПИТАШ ,НАИ ИНТЕРЕСНОТО В СЛУЧАЯ БЕШЕ ЧЕ НА ЕДНО МЯСТО ИЗКАРАХ КАМ 20, ПОПРИНТЦИП ТРЯБВА ДА СЕ ДВИЖИШ И НЯКАКСИ НИМФАТА ГИ ОДБИРАШЕ НЯМАШЕ ПОД 500ГР А МАСОВИТЕБЯХА 800 ГР КИЛОГРАМ ,СТРШЕН КЕФ ,ЗА НЕВЯРВАШТИТЕ РЕКАТА Е АРДА ,ПОЗДРАВИ ОТ КЪРДЖАЛИ
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: За кефал

Мнение от Markony »

Главни букви и неграмотно написан текст от поредния регнал се вчера потребител!
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: За кефал

Мнение от Павел Иванов »

Днес Маркони , регнал се днес :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: За кефал

Мнение от ecoplast »

Павел Иванов написа:Днес Маркони , регнал се днес :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
утре започва от днес... :mrgreen: :mrgreen:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: За кефал

Мнение от jazzmena »

Здрасти niki kolio,

Напънах се да прочета поста ти. Признавам че има емоция и интересни моменти, за което ти благодаря.

Беше ми обаче доста трудно, защото първо - пишеш само с главни букви, което е неучтиво и неприемливо; второ - правописа и пунктоацията ти са потресаващи. Ти направо си роден за почетен член на обществото "MILI PREIATELI!". :mrgreen:

Все пак добре дошъл. Ще очакваме репортажите ти, най-добре и със снимки.
niki kolio
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 11:37

Re: За кефал

Мнение от niki kolio »

благодаря за топлото посрештане,извинявам се за почерка много сам зле с комп 1 час тарсих каде е ю ,харесах форома и хванах един малчуган да ме регистрира,това писане няма да ви кажа колко време и усилие ми коства че ште се разцепите от смях,не искам да обидя никои ама докато пишете някои хора са по водоемите ,а макар и от кърджали не ядем доматите с колчетата ,а напротив много хора сам посрештал мераклии за сом ,бяла риба и др имам лодка и чесно да ви кажа клена се ползва само за страв и никои не му обрашта внимание обаче се влюбих в мухарката заштото има динамика 2 в 1 туризам и риболов ,оште се уча има разпери пастарви много ама не сам дорасал за тях а хора клен бол яз кърджали яз студен кладенец яз тракиец яз иваилов река арда река варбица река боровица киош дере река давидковска река перперикон и оште дето не им знам имената поне 5 и всичките врат от клен буквално уча се а за час 30 е трябва и малко усет ште кача снимки само да разбера как става
niki kolio
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 11:37

Re: За кефал

Мнение от niki kolio »

рибари бол като шофиорите ,ама има и малко от тях,дето са съвестни ,обаче никога не сам виждал човек с мухарка в рака да прави золуми по водоемите и мнението ми за тях е много високо ,дано не се разочаровам а в тая даржава ништо не ме учудва от 100протцента хора има 200процента луди а живота е тварде кратак да го пилея в нерви,се пак много се зарадвах че ме утразихте а ако някои иска да ми каже нешто лично ники1_ники@абв.бг винаги готов в реалниа свят че по тоя интернет било много лесно
niki kolio
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 11:37

Re: За кефал

Мнение от niki kolio »

Ако не ви затруднявам много? Бихте ли ми обяснили, как да кача снимки.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: За кефал

Мнение от ZLAK »

niki kolio написа:Ако не ви затруднявам много? Бихте ли ми обяснили, как да кача снимки.
Здравей,
За да качиш снимка , трябва първо да си я качил някъде в интернет пространството. Ако не знаеш къде , пиши лично съобщение на pike и той ще ти направи галерия във форума. След като отвориш снимката , копираш адреса който съм ти подчертал в червено и го слагаш в полето за писане.
Изображение
Това е всичко.
Дано се справиш лесно.
Успех!
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: За кефал

Мнение от jazzmena »

Няма проблем. Ти се вижда, че си сериозен пич.

viewtopic.php?f=2&t=3984 - тази тема, по принцип, дава инструкции как се прави лична галерия. Чети и действай. Накратко - пускаш една заявка до pike и ти се разрешава лична галерия. После качваш хубави снимки, копираш връзките и ги публикуваш в темата като разказ... Ние гледаме и се кефим.... :wink:

Поздрави

.. опаааа, със Злати сме писали едновременно.. нищо, успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”