въпросче към всички колеги

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
Аватар
Germana74
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 21:12

въпросче към всички колеги

Мнение от Germana74 »

Здравейте колеги, любители и професионалисти на този уникално красив риболов!
Моята страст по принцип е плувката, но това не е относно молбата ми. Ще бъда искрен...
с две думи голям индианец съм с компютрите и не знам как се пазарува в онлайн магазините. Молбата ми е:
-може ли, някой колега да закупи от hendsproducts.com, синтетичен материал за направа на изкуствени примамки Kristal flash N0-kf-96 цвят резида и да ми го изпрати по куриер на адрес. Ще бъда адски признателен и задължен на този човек. В Бургас има подобия на ламета, но са пълен смях и нямат нищо общо с истинските.
Още веднъж изказвам моите благодарности и пожелавам на всички колеги незабравими риболовни излети и много здраве и успехи!!!

п.п Има и някой който знаят за какво става въпрос, но се спотайват и не казват нищо.
-То, аз не за мен, ти да съм добре!!!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: въпросче към всички колеги

Мнение от Мунчо »

Eto, колега. ОТ този български магазин може да си го закупиш у нас. Има и телефон - няма да е проблем, ако поръчаш директно. Фирма БФЦ е изключително коректна и официален представител на "Хендс".
http://bfcflyfishing.com/bg/krystal-fla ... =2&sort=2a" onclick="window.open(this.href);return false;
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Germana74
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 21:12

Re: въпросче към всички колеги

Мнение от Germana74 »

Жив и здрав братче!Хиляди благодарности!
-То, аз не за мен, ти да съм добре!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”