За II кръг от Републиканско първенство по улов на пъстърва

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
vlado
Мнения: 201
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 16:40

За II кръг от Републиканско първенство по улов на пъстърва

Мнение от vlado »

До колкото имам информация ще се проведе на 13-14. 05 на река Вит в района на Тетевен. Имам идея да направим след състезанието едно съборче на мухарската секция там. Ще помятаме, ще половим от зарибените американки и ще пеем песни. Утре отбора ще има разбор в Куката към 18ч. Който има възможност нека дойде да обсъдим идеята и да видим как са нещата с членският внос.
Поздрави!
За рибата е по-полезно да бъде пусната, а не изакана:)

МЕеееееесо
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Ако някой иска да дойде на Тетевен за двата дни, когато е състезанието, и да си лови покрай това свободно риба, нека да си каже, особено ако трябва да се запазят места за спане. Аз- в понеделник ще пусна във форума къде се предлага да се спи и срещу кви пари, като ще гледам да е възможно най-евтиния вариант.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Владо идеята за сбора/ събирането/ е отлична. Утре не знам дали ще дойда, но ако така го решите ще е супер.
Само Видрите!
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от SASHO »

Бат Стан написа:Ако някой иска да дойде на Тетевен за двата дни, когато е състезанието, и да си лови покрай това свободно риба, нека да си каже, особено ако трябва да се запазят места за спане. Аз- в понеделник ще пусна във форума къде се предлага да се спи и срещу кви пари, като ще гледам да е възможно най-евтиния вариант.
Мене ще ме вземете ли? :?
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

И на мен ми се ходи в неделя като зрител, сигурно 50%
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от Бат Стан »

SASHO написа:
Бат Стан написа:Ако някой иска да дойде на Тетевен за двата дни, когато е състезанието, и да си лови покрай това свободно риба, нека да си каже, особено ако трябва да се запазят места за спане. Аз- в понеделник ще пусна във форума къде се предлага да се спи и срещу кви пари, като ще гледам да е възможно най-евтиния вариант.
Мене ще ме вземете ли? :?
Ще те сместим някак си.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от Ivan VP »

Бат Стан написа:
SASHO написа:
Бат Стан написа:Ако някой иска да дойде на Тетевен за двата дни, когато е състезанието, и да си лови покрай това свободно риба, нека да си каже, особено ако трябва да се запазят места за спане. Аз- в понеделник ще пусна във форума къде се предлага да се спи и срещу кви пари, като ще гледам да е възможно най-евтиния вариант.
Мене ще ме вземете ли? :?
Ще те сместим някак си.
Ми за Сашо и аз мисля, ще намерим място.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Zander
Мнения: 6270
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Здравейте,

понеже вторият кръг ще е на Тетевен мога да препоръчам едно място за провеждане на състезанието, което наскоро харесахме с Левака. Това е отсечката между двата моста в с. Гложене. Съвсем близо е до Тетевен. Реката там е достатъчно широка, със средна дълбочина и умерено течение. Местата са доста равностойни. Могат да се направят не само 4 сектора, а поне 6.
Ще предложа това място и на организаторите на турнира. :idea: :idea:

Поздрави и успех на отбора на Видрите :D
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Zander написа: Ще предложа това място и на организаторите на турнира. :idea: :idea:
Организаторът най-вероятно ще прецени, че го предлагаш с користна цел - примерно предната седмица си се гмуркал там с акваланг и си проучил къде точно са подмолите и плитчините, картографирал си дъното, камъните по него и евентуалните укрития на пъстървите. И така си решил да печелиш с нечестни средства!!!!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Бат Стан написа:
Zander написа: Ще предложа това място и на организаторите на турнира. :idea: :idea:
Организаторът най-вероятно ще прецени, че го предлагаш с користна цел - примерно предната седмица си се гмуркал там с акваланг и си проучил къде точно са подмолите и плитчините, картографирал си дъното, камъните по него и евентуалните укрития на пъстървите. И така си решил да печелиш с нечестни средства!!!!
:D :D
Освен това Бат Стан е бил и той там с харпун. А провокатора Крилоьов е ходил по брега и е викал:
Станилееее, има ли ги бреее...
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Zander
Мнения: 6270
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Бат Стан написа:
Zander написа: Ще предложа това място и на организаторите на турнира. :idea: :idea:
Организаторът най-вероятно ще прецени, че го предлагаш с користна цел - примерно предната седмица си се гмуркал там с акваланг и си проучил къде точно са подмолите и плитчините, картографирал си дъното, камъните по него и евентуалните укрития на пъстървите. И така си решил да печелиш с нечестни средства!!!!
Хе-хе, картографирането е най-лесната работа, щото бях там една седмица и научих от коя страна на камъните се е образувал мъх, какви гадини се крият в него, в колко часа се люпят насекомите, на коя пъстърва са й болни зъбите и колко диоптъра има... :wink:
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

Хе, хе, то параноята при някои хора граници не познава. Конспирацията дебне зад всеки ъгъл и към предложенията на "Стари видри" трябва да се подхожда с необходимата доза съмнение иначе лошо - Никулден може и пети да завършат.
Поздрави и дано здравия разум надделее все пак.
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Един колега току що ме отвори на много възлов трик за второто състезание - да си мажем мухите с пресни конски фъшкии. Добивали убийствен мирис и примамвали пъстървите много яко. АЯма съдиите трябвало да бъде хремави, за да не усещат миризмата, иначе може да те дисквалифицират.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
vlado
Мнения: 201
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 16:40

Мнение от vlado »

Альоооо, отбора, капитаните и симпатизантитиеее! Айде утре (09.05) в 17.30- 18ч. да се видим в Куката за уточнения ! А?
За рибата е по-полезно да бъде пусната, а не изакана:)

МЕеееееесо
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”