Руками парню дрочит петтинг видео онлайн

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

Колега, опитай surgeon's knot с три или четири витки (оригиналният е с две).
Успех.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Колега, тъкмо връзвам нов вид муха, непозната нам, и й мислех име...та твоят ник ще свърши отлрична работа, нали може? След Геле Чвора вторият ценен експонат в кутията ми ще е Поти Дзмейа, разположен точно между Русата Стефи и Блудната Цонка (тая муха е на Мунчо). Чакам разрешение да ти използвам ника за личните си мухарски цели.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Gele76

Re: хай

Мнение от Gele76 »

Бат Стан написа:.....Геле Чвора.....
Ееееееее бива ли така :evil: :roll: :lol:
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: хай

Мнение от BOROOO »

Gele76 написа:
Бат Стан написа:.....Геле Чвора.....
Ееееееее бива ли така :evil: :roll: :lol:
А на мен винаги ми става смешно, когато се сетя за:
Бат Стан написа:Името на тази заешка нимфа произлиза от агресивния й вид - грубо изработена, с повече лъскави нишки и рошава заешка козина. Тази муха има в себе си също толкова агресия, колкото и бившия треньор на футболния отбор на Волуяк Ангел Димитров, известен още като Геле Чвора, популярен побойник от софийската пета футболна дивизия. Та тази муха е кръстена на въпросния Геле заради агресивния си вид и поведение във водата. Нищо случайно няма в тоя живот.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Даааа, ономастично погледнато е точно така - името на Геле Чвора произлиза именно от тая история за футбол. Впрочем има и муха На Геле брат му, тя е модификация на Геле Чвора, но е по-умерена, липсва й рошавото оперение и агресията. Всъщност ето я, при това в устата на една пъстърва:

Изображение

Изображение

Нали знаете, че само работещи мухи пускам в сайта. Те ми се смяха предния път за Геле Чвора, ама на Девин триама колеги от други отбори - Кирето от Банско, Колето от Девин и още един колега девинчанин се увериха в свойствата на нимфата.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Gele76

Re: хай

Мнение от Gele76 »

Бат Стан написа:...... Впрочем има и муха На Геле брат му, тя е модификация на Геле Чвора,...........

:lol: :lol: :lol: :lol: Представям си :lol: :lol: Бая голема трябва да е таз муа :lol: :lol: Виж за китове става :lol: :lol:
kiril_razakov
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 14:32
Местоположение: .Симитли

Мнение от kiril_razakov »

Като се сетя за Станил се тоя Геле Цвора ми е пред очите ,Сам си се смея ,АМА това :twisted: изчадие ги лови тия риби бре.Имам образец вързан лично от Автора и за мен е чест ,че с автора на тази Шеметна муха......ли беше .........или нимфа..........нема значение лично се ОТКОРЕНИХМЕ от прочутия КАМЕНАРСКИ ВЗРИВ в Девин.Радваш ми душата Станиле :lol: :lol: :lol:
Риба има винаги на въдицата, дали отпред или отзад е без значение.....
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”