Отглеждане на пъстърва

Какво знаем за рибите? Какви са хранителните им навици? Кога се размножават? Местообитания? И още много други въпроси относно Михаля ;)
Mishodimitar
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 20, 2017 15:02
Риболов: Речен

Отглеждане на пъстърва

Мнение от Mishodimitar »

Здравейте!На село имам малко шадраванче с размери 2,50 на 2 метра и дълбочина 0.8 метра.Имам вода,която директно извира в него и се оттича през чучур в единия край.Температурата е около 10-13 градуса.Водата има хубава циркулация.Шадравана е хубаво изчистен и има слой тиня на дъното в порядъка на 2-3 сантиметра.Та мисълта ми е ще мога ли да отглеждам пъстърва в порядъка на петдесетина бройки.Моля за вашите съвети
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Отглеждане на пъстърва

Мнение от joco »

Mishodimitar написа:Здравейте!На село имам малко шадраванче с размери 2,50 на 2 метра и дълбочина 0.8 метра.Имам вода,която директно извира в него и се оттича през чучур в единия край.Температурата е около 10-13 градуса.Водата има хубава циркулация.Шадравана е хубаво изчистен и има слой тиня на дъното в порядъка на 2-3 сантиметра.Та мисълта ми е ще мога ли да отглеждам пъстърва в порядъка на петдесетина бройки.Моля за вашите съвети
Можеш,но не повече от 20-тина броя.Имам приятел,който гледа така американки и няма проблем,освен че растат бързо и понякога си ядат плавниците и опашките.Ма това може би е защото ги храни с кучешки гранули. :lol: :lol: Това в кръга на шегата,разбира се.
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Публикувай отговор

Обратно към “За рибите”