Lafuma Summertime 2/3 ???

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
riboka13
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 20:09

Lafuma Summertime 2/3 ???

Мнение от riboka13 »

От известно време си търся палатка и след дълго проучване и колебание в крайна сметка най-после се спрях на това http://www.eshop-gorgona.com/catalog/pr ... cts_id=226 - стори ми се доста добре като съотношение цена/качество и имаше и доста добри отзиви за нея.

Бях напълно убеден че това ще е Палатката! :D И така до вчера, когато след множеството суперлативи прочетох следното (цитирам по памет): "палатката, която ми пратиха няма нищо общо с тази от снимката, тя е бяла като чаршаф и дъното също не е като от снимката, ами е направено от чувал..." :shock: :roll: :D На следващия ден, естествено коментара беше изтрит :!:

Понеже се тревожа да не би действително да са някакви ментета искам да попитам, ако някой случайно си е поръчвал тази палатка от въпросния сайт, какво ви е мнението? :roll:
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

Пазарувал съм от Горгоната и съм много доволен. Имах проблем с доставчика, но горгонаджийте ми съдействаха много. Не съм и чувал до сега, някой да е имал проблем с тях. Тъканта на пода наистина прилича на найлонов чувал, но това е така при всички палатки. Не се плаши -не пропуска. :) На твое място бих се обадил и помолил, ако палатката се предлага в различни цветове, да се има в предвид, че искаш да е зелена. Пиши после какво е станало. Инфото ти ще ценно. Успех.
0888315892. Това е телефона на един от шефовете им, който много ми помогна. Уви, забравил съм му името.
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
riboka13
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 20:09

Мнение от riboka13 »

Благодаря! Реших да го отложа за другия месец, засега не ми трябва. А иначе със сигурност ще им се обадя да се уточним по телефона, който са дали и се надявам че няма да имам проблеми.
Аватар
Go6o
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 21:36
Местоположение: Велико Търново

Мнение от Go6o »

Аз си поръчах преди време същата палатка от онлайн магазина на горгона-палатката,която получих е същата като тази от снимката и е много добра-от никаде не пропуска вода,в един як порой 4-ма души се бяхме намърдали в нея,но повече от 2-ма трудно биха спали вътре.
nikgeo
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 11:09
Местоположение: гр.Добрич

Мнение от nikgeo »

Аз си закупих тази палатка от Горгоната още миналата година. Както казва Go6o, тя отговаря точно на картинката. Преди две седмици ни споходи голям порой на един гьол, но не пропусна и най малка капка. Всичко остана сухо. Не съм съгласен, че трудно ще спат повече от двама. Трима спокойно се настаняват, ако няма много багаж, който да се съхранява в палатката.
Хората от Горгона са много коректни. Всичко, което съм поръчал от тях се получава бързо и точно, още повече, че те ми се обаждат за да уточним точно поръчката.
emzo
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 11:41
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от emzo »

riboka13 написа:"бяла като чаршаф и дъното също не е като от снимката, ами е направено от чувал..."
Ще умра от смях :-)
Палатката е двуслойна и описанието е на вътрешния слой, който е дишащ и на който всъщност е дъното...
Горния слой е зеленото, което се вижда на снимката. Явно тоя който е писал горния цитат или не е разопаковал целия комплект, или пък тези от магазина са го извадили. Ама по-скоро е първото :-)
И аз имам тази палатка от същия магазин, перфектна e - лека и държи на много вода...
riboka13
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 20:09

Мнение от riboka13 »

:? :? :? Aaaaaaaaa! Ще се гръмна направо. Тъкмо да си я поръчвам и гледам че я няма вече! Много се ядосвам; явно ще трябва да си избера някоя друга палатка... :(

Въпреки това благодаря на всички за мненията. Жалко че е свършил този модел, идеално ме устройваше.... :?

Дали е възможно скоро пак да заредят, защото така и така ще трябва да си взема, ще ми трябва за другата седмица???
Аватар
POPOV
Мнения: 1143
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 22:35
Местоположение: Dundee, UK
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от POPOV »

Колеги, разгледайте руските сайтове за туристическа екипировка, в много от тях има въпросните Лафуми, като цени дори са по-евтини от BG в повечето от тях. Само с поръчката и доставката не знам как стои въпроса. Не е нужно да знаето тончния адрес, като напишете в Google, пълното име на модела масово излизат руски сайтове-магазини за туристическа екипировка.
nikgeo
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 11:09
Местоположение: гр.Добрич

Мнение от nikgeo »

riboka13 написа::? :? :? Aaaaaaaaa! Ще се гръмна направо. Тъкмо да си я поръчвам и гледам че я няма вече! Много се ядосвам; явно ще трябва да си избера някоя друга палатка... :(

Въпреки това благодаря на всички за мненията. Жалко че е свършил този модел, идеално ме устройваше.... :?

Дали е възможно скоро пак да заредят, защото така и така ще трябва да си взема, ще ми трябва за другата седмица???
Колега, на сайта на Горгона, кликни на "Повече за GORGONA". Там са телефоните за връзка. Дррррррррръъъъъъъъъън и ще разбереш точно кога ще имат и ако те устройва срока, изчакваш. Ако ли пък не, друга палатка. :D :D
riboka13
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 20:09

Мнение от riboka13 »

Maй така стана. Сега се опитвам да разпъна "другата"! :D :D
nikgeo
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 11:09
Местоположение: гр.Добрич

Мнение от nikgeo »

Да ти е честита !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”