Бивак - предаване на колега от Форума...

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Мнение от Iso »

Така, нека обобщим:

До тук се изясни идеята - Колега от форума предостъпрва място за риболов на колега от форума.

Другата стъпка е определяне на това как да се осъществи?

Моля Вашите предложения.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
Рак1
Мнения: 373
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 19:27
Местоположение: София

Мнение от Рак1 »

Позамислих се малко и си изтрих номера на телефона от поста.
Както го бях изтипосал се сетих, че всеки който отвори темата(подфорума се чете от всички дори и без регистрация) ще може да ми звънне и докато се осъзная да е опънал 2 палатки върху моята :evil:
Без диспечери няма да се мине
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Док идеята е прекрасна,само примерно трябва задължително преди да тръгнеш да пуснеш некъде из подфорумите,че тръгваш.Ох малко се овъртех дано си ме разбрал. :oops:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Bayivan написа:Док идеята е прекрасна,само примерно трябва задължително преди да тръгнеш да пуснеш некъде из подфорумите,че тръгваш.Ох малко се овъртех дано си ме разбрал. :oops:
Тенкс - това е идеята, разбрал си ме, аз тебе - също. Сега съм след нощно-дневно, имам некои идеи / аз съм си идЕот/, уикенда съм из Дефилето, надявам се да ги избистря на теферич, в понеделник - пак тук :D Наслука на всички през уикенда! :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Isianty
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 16:07
Местоположение: Shumen

Мнение от Isianty »

Съобщаваме в темата къде е мястото и докога ще е заето, и който иска да се възползва пиши на човека на ЛС. :wink:
FCSH - isianty !
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”