Хладилна чанта

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Публикувай отговор
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: Хладилна чанта

Мнение от Valio Ludoto »

http://www.coleman.com/product/100-quar ... egory=8581" onclick="window.open(this.href);return false;
Това е чантата за мен, като ракла е, тествано след 5 дневен риболов на Кърджали, и обратно до София, на Църна маца имаше още лед в над 70% от бутилките-замразяваме 6-8 бутилки по 1.5 литра, и над 30 по 0.5л. от малките ползваме и в малките чанти в лодките за през деня, голямата чанта стои на сянка в буса, но все пак се нагрява, отделно се отваря доста често и пак държи. Важно е преди да се сложи всичко вътре да е охладено, и като се постави лед, никакви ядове, а при необходимост от лед за ракията, ти трябва само един чук, трошиш една 0.5 литрова бутилка, след което я режеш и си готов.
ТЕАМ Master Fishing
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Хладилна чанта

Мнение от LVitchev »

Скоро направих замяна,за една хладилна кутия на 12 волта,взех хладилна чанта на 220в,12в и на газ.Събира вътре 8 бутилки по 1.5 литра прави,наредени една до друга.още не съм направил приспособленията за да работи на газ,обаче като я пусна на ток,направо си заледява.Много и се кефя,защото без да я в ключвам,с две бутилки замразени вътре,искараха 6 дни !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”