Как да си направя шаранджииски стойки

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
ssiliev
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Яну 07, 2010 21:03
Риболов: Тролинг
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Как да си направя шаранджииски стойки

Мнение от ssiliev »

Здравейте!
Навит съм да си направя шаранджииски стойки . Някои знае ли как да си направя? С какво желязо? Дизайн ? и т.н. Ще чакам вашите мнения и предложения. :fish11:
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

Поредния ентусиаст... Млади ми приятелю, горещо ти препоръчвам да се обърнеш за съвет към Бай Васил. Той като един добър и мил човек с богат опит в хенд мейда ще откликне с бащинска любов към твоите търсения. :lol: :lol:
Има доста информация по въпроса в мрежата - направи си труда да потърсиш, но ако някой може да ти каже, как се правят стойки с европейски дизай и качество на български цени това е той! Влиза и при нас и в Карп.бг като Васил.
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Re: Как да си направя шаранджииски стойки

Мнение от Васил »

moni9607 написа:Здравейте!
Навит съм да си направя шаранджииски стойки . :
======================
Здрасти колега
Мога да ти помогна , но требва да ми кажеш каква стойка имаш желание да си направиш , какви са твойте финансови възможности за инвестиране в едно таково начинание. Освен това требва да имаш добар стругар и добар фрезист( за други майстори нема да говорим , ще се опитам да ти помогнам по найлекиа начин)
Ето ти една тема която съм пуснал в карпбг форума , прочети малко , па ако не се откажеш продължаваме.
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?t=10586
Ето ти и един линк със съвети и схеми за направи си сам род-под
http://www.horgasszunk.hu/rodpod.html
ПС. иначе стойките който права можеш да видиш в ВИП обявите на www.carpbg.com
===============================
www.hristocarp.com
===============================
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”