Кече за обувки

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Кече за обувки

Мнение от stancom »

Такаа, от къде може да се вземе кече за обувки за газене? И кой може да го сложи?
Явно с вибрама при мен работа няма да стане :( Успях да падна вече няколко пъти във водата, предполагам че за паданията може да има и здравословни причини, но това е друга тема.
Аз не мога да ловя риба !!!
niki71
Мнения: 256
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 13:17
дал Браво: 27 пъти
получил Браво: 53 пъти

Re: Кече за обувки

Мнение от niki71 »

Днес се прибрах мокър до...., но щастлив с трите пъстърви . Вибрана е най- маркетинг простотията която съм срещал до сега. Пързаля се по принцип, изтърква се бързо и се пробива от всичко. За да не съм хейтър - говоря от опит с 4 броя обувки на тема тази подметка с различно предназначение . Сложи на стари обувки за газене стар български велтер- зашиваш със стар плетеняк -това работи поне 3-6 риболова.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Кече за обувки

Мнение от babydoctor »

Станко, когато ползвах ботуши си изрязвах стелки от мокет - от най-обикновения, синтетичен. Никакви забележки...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
konsulov
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2008 12:15
Местоположение: Варна
дал Браво: 58 пъти
получил Браво: 100 пъти

Re: Кече за обувки

Мнение от konsulov »

http://industrial-solutions.eu
От тук съм пазарил аз, но в промишлени количества и големи дебелини. Кечето е истинско - от вълна. Знам че имат разни парчета, които им остават от рязането. Иначе последно по спомен 14 мм. беше 30лв./кг, което беше около 1 кв.м.
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Кече за обувки

Мнение от yuri todorov »

babydoctor написа:Станко, когато ползвах ботуши си изрязвах стелки от мокет - от най-обикновения...
В същност... питането на Станко касае....подметки.....онова отдолу....не стелки ....онова вътре.... Пък Били те, от мокет, велтър, плюш и т.н..тАрлъци, калцуни или персийски килими....

:roll:


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Кече за обувки

Мнение от babydoctor »

:oops: :oops: :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”