савет за лодка 3,3 надуваема

Минава, големият кораб минава ...
ribarq_stz
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 21:15

савет за лодка 3,3 надуваема

Мнение от ribarq_stz »

здравеите ,моля за савет коя лодка да избера;промарине,тохамарине или китаиска.за и против.о4аквам ва6ите компетентни мнения.мерси
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: савет за лодка 3,3 надуваема

Мнение от Emo-83 »

ribarq_stz написа:здравеите ,моля за савет коя лодка да избера;промарине,тохамарине или китаиска.за и против.о4аквам ва6ите компетентни мнения.мерси
Промарин няма май размер 3.3м.Освен това всички посочени от теб лодки са Китайски.В момента мога да помагам на колеги с лодки с размер 3.60м. и 3.80м.
Трябваше да си пуснеш темата в риболов от лодка.Мисля,че това ще го изтрият от тука. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribarq_stz
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 21:15

Мнение от ribarq_stz »

Съжалявам че съм пуснал темата тук вече ще внимавам (още ми е трудно с тези форуми).Ще помоля модераторите ако могат да я преместят,където е необходимо.
Искам да попитам още нещо, какво означава усилено дъно на лодка? А за промарин имат 3,30м. размер поне в сайта им. А и последно въпросче от къде се редактира мнението, че нещо не мога да намеря тази опция?
Извинявам се за допуснатата грешка с темата! :oops:
Аватар
esox hunter
Мнения: 1125
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:01
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Re: савет за лодка 3,3 надуваема

Мнение от esox hunter »

ribarq_stz написа:здравеите ,моля за савет коя лодка да избера;промарине,тохамарине или китаиска.за и против.о4аквам ва6ите компетентни мнения.мерси
Емо правилно ти е отбелязал въпросните лодки, които си изброил са китайски :wink:
Щом търсиш 3,30 м виж и ZANDER кеф ти с алуминиево дъно, кеф ти с надуваемо има варианти и с усилени балони и дъно отдолу (против протриване) ето ти да ги видиш: ZANDER BD 330
Отговарям ти аз защото Тедо е по чужбинско и ще бъде наличен след седмица :wink:
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Мнение от mikibg »

Виж и лодки BRIG и те имат 3,30 , канадска марка , произвеждат се в Украйна , но качеството им е супер.
Аватар
promarine
Търговец
Мнения: 1074
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 19:24
Риболов: Тролинг, джигинг и подводен
Местоположение: Варна
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 190 пъти
Обратна връзка:

Re: савет за лодка 3,3 надуваема

Мнение от promarine »

Emo-83 написа: Промарин няма май размер 3.3м.Освен това всички посочени от теб лодки са Китайски.В момента мога да помагам на колеги с лодки с размер 3.60м. и 3.80м.
Защо да няма. Има от 3,00 до 4,00 от всички размери.
....
www.plodex.eu
....
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: савет за лодка 3,3 надуваема

Мнение от Emo-83 »

promarine написа:
Emo-83 написа: Промарин няма май размер 3.3м.Освен това всички посочени от теб лодки са Китайски.В момента мога да помагам на колеги с лодки с размер 3.60м. и 3.80м.
Защо да няма. Има от 3,00 до 4,00 от всички размери.
Защото няма кой да помни....друга причина няма..... :oops: :oops: :oops:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
lihmus
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Окт 13, 2006 23:52

Мнение от lihmus »

Аз си взех Tohamaran 3.2м с дървен под и съм изключително доволен. Диаметър на балона 45см. перфектна стабилност във вълнение. 2-3 човека прави с спининги - никакъв проблем. И цената е повече от добра. Успех с избора!
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

3 прави със спиниги :lol: да не са били с кивоци :lol: :lol: :lol:
gunis
Мнения: 65
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 22:36
Местоположение: Оберхаузен Германия
дал Браво: 5 пъти

Мнение от gunis »

oldman
Мнения: 199
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:37
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от oldman »

Имам питане: Нормално ли е надуваемата лодка да се разгъва при всеки излет и да се сгъва след него, като се съхранява сгъната?
Дали това няма да доведе до пречупване на материала от сгъвките?
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

й

Мнение от ицонов »

Не е хубаво колега,даже повечето надувни лодки ги карат на колесари.Всичко си ти е на лодката двигател,резервоар,сонар,кофи,и т.н.Можеш да си я згъваш,ама ако е по малка,примерно2.70м.С надуваемо дъно,иначе в противен случай с твърдо,не е за претпочитане,разлепва се на снадките.Лично аз патих с мойта :wink:
сухо дупе риба не лови...
taner
Вносител
Мнения: 815
Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 18:35
дал Браво: 1 път
получил Браво: 91 пъти

Мнение от taner »

Ся ще ви редим една далаверка....
Ако няма да я возиш с колесар те чакат мъки. Визирам цялата хамалогия при един излет.
Имам надуваема, не ползвам колесар, 30-40 минути на брега преди да влезеш, после още толкова на излизане... Да не говорим, че ще ви изтрае много по-малко от коя да е твърда лодка. Хайде умната, ако не, знаете коя...
Аватар
Чичо Том
Мнения: 851
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 22:40
Риболов: костур от лодка
Местоположение: 3500гр.Берковица
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: й

Мнение от Чичо Том »

ицонов написа:Не е хубаво колега,даже повечето надувни лодки ги карат на колесари.Всичко си ти е на лодката двигател,резервоар,сонар,кофи,и т.н.Можеш да си я згъваш,ама ако е по малка,примерно2.70м.С надуваемо дъно,иначе в противен случай с твърдо,не е за претпочитане,разлепва се на снадките.Лично аз патих с мойта :wink:
За къв х... ти е надувна ако имаш колесар??? :lol: 8)
Ivak11
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 22:12
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от Ivak11 »

За колко време се разлепят лодките? Колко разгъвания?

Ползвах Тохамаран 2,90 2 години доста често (общо сгъвания и разгъвания над 70-80), не съм го пазил въобще, не съм постилал нищо, почти не съм го мил и пак не се разлепи :roll: А принципно не е от качествените лодки.
Онзи ден чух и че зодиаците се разлепяли отдолу :shock: и то нови.
ПО форумите навсякъде пише за разлепени лодки, е в е-бай хората си продават надуваеми на по 10 години.

Та след колко време ви се разлепят, лодките, как и какви модели са.
За да знаем какво да не купуваме.
Засилих се за Бриг, че са най-леки и уж качествени, сега вече се замислям :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”