Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

dido ov4arica написа:Благодаря Марто ...ми той Рибата откъде да знае че 15г. живях във Варна и неизлизах от морето.

Покажи му каде са ти покарали ХРИЛЕТЕ :lol: :lol: :lol: :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от dido ov4arica »

Светльо ми що с лошо бре :shock:
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Тодор Василев
Мнения: 291
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 1:31
Риболов: СЕНЧЕСТ
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от Тодор Василев »

dido ov4arica написа:Благодаря Марто ...ми той Рибата откъде да знае че 15г. живях във Варна и неизлизах от морето.
:shock: И на дърдорко лодката те кефи .
Ма кво се чудя .Има хора дето живеят в гората и не са ловци.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

Тодор Василев написа:
dido ov4arica написа:Благодаря Марто ...ми той Рибата откъде да знае че 15г. живях във Варна и неизлизах от морето.
:shock: И на дърдорко лодката те кефи .
Ма кво се чудя .Има хора дето живеят в гората и не са ловци.
Ма ич не се чуди , казал съм ти че не моа ти го обяснЯ поне 1 седмица :lol:
Карай си Голфо там на село , дрифти по мегдано - поне от това казваш че разбираш ( представям си ква трагедия си ) :shock: :shock: излъгах - тва науката не мое си го обясни
Видехме те с твойта " ЕДНОДРЪВКА " :lol: :lol: :lol: :lol: То не реза транец с ножче , то не беха тъпи въпроси .
Казах ти - има форум за карти ( Кент Купе ; црън Пешо ; Война и др. ) там че си ВЕЛИК , даже че те провъзгласят за ЛЕГЕНДА ( ако и от там не те изритат ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Тодор Василев
Мнения: 291
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 1:31
Риболов: СЕНЧЕСТ
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от Тодор Василев »

gele kapaciteto написа:
Тодор Василев написа:
dido ov4arica написа:Благодаря Марто ...ми той Рибата откъде да знае че 15г. живях във Варна и неизлизах от морето.
:shock: И на дърдорко лодката те кефи .
Ма кво се чудя .Има хора дето живеят в гората и не са ловци.
Ма ич не се чуди , казал съм ти че не моа ти го обяснЯ поне 1 седмица :lol:
Карай си Голфо там на село , дрифти по мегдано - поне от това казваш че разбираш ( представям си ква трагедия си ) :shock: :shock: излъгах - тва науката не мое си го обясни
Видехме те с твойта " ЕДНОДРЪВКА " :lol: :lol: :lol: :lol: То не реза транец с ножче , то не беха тъпи въпроси .
Казах ти - има форум за карти ( Кент Купе ; црън Пешо ; Война и др. ) там че си ВЕЛИК , даже че те провъзгласят за ЛЕГЕНДА ( ако и от там не те изритат ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ама ти продължаваш да си мислиш че вали.
И леко се повтаряш.
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от batzeto »

Айде ТИЯ,ВИЕ И ОНИЯ :lol: :lol: :lol:
Да расееме съмненията как завива лодката и как се държи .
Коментарите са излишни "А" :tup:
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

:tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от pflueger »

Нищо интересно!Направете клип на 4-6м/с вятър и вълна,че с тоя "крив нос" бая зор ке видите!Ефекта ще е яко-"Пляяяяяяс и стоя на място",но дано не съм прав! :roll: Който търси най-вече стабилност в една лодка,не става за капитан! :roll:
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от batzeto »

Тролка ,що не направите един клип и вие с ваще лодки на тия условия ,които казваш. Тази лодка ме устройва от -до за всичко, което правя с нея . Стига сте лаяли ту единия ту другия. Човека си направи лодка от А до Я и вече е продал 3 или 4 бр. Да пусне г-н Василев ,какво е направил ,да види какви г.....а ше изяде !!! Нали го видехме и него с ветерока :lol: :lol: :lol: пълна трагедия .
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от pflueger »

Апем,да върви разговора,но само ти не се връзваш! :roll: Наистина ме гризе,как ще бъде срещу вълна тая лодка,защото не съм виждал подобен нос=има разлика с тримарана,а всички знаем неговите слабости на вълна! :roll:
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от pflueger »

Моята лодка е Класическа,като спасителните на Титаник,но 2.86м на 1.30м с 2.5магарета и рекорда ми на кофти време е от Меркюри-2014,стигнах успешно първия ден от Острова до Дарданелите и според Спокимиро поривите на вятъра са достигали 12м/с,а вълната беше към метър!До тогава предела ми се струваше 6м/с,а за риболов до 4м/с!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

pflueger написа:Моята лодка е Класическа,като спасителните на Титаник,но 2.86м на 1.30м с 2.5магарета и рекорда ми на кофти време е от Меркюри-2014,стигнах успешно първия ден от Острова до Дарданелите и според Спокимиро поривите на вятъра са достигали 12м/с,а вълната беше към метър!До тогава предела ми се струваше 6м/с,а за риболов до 4м/с!
Саше - ти че минеш ли през гаража , или че продължаваш да твърдиш , че " Некой нещо-си казал ,па друг го видел и казл че е така " ????
Ако имаше желание отдавна да те бех качил , и да си кажеш мнението от първия ред .
Както каза организатора на прехода на ДИЗЕЛА ( КОМ- ЕМИНЕ ) - " След като се провали опита на 10 км преди финала , обратните 5 км нямаше СПОНСОРИ ; нямаше ПОЗНАТИ - Бяхме 5-има истински приятели " , та в тоя ред от мисли тая тема до някаде ми докара ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ , и в същото време други хора които ми се пишеха за такива - видех колко струват .

ФАКТ - на фона на 100 ракети , 2-3 криви ( от които само едната летя - естествено НА КРИВО ) не могат да дадът миродавно мнение че космоса е крив .
Да - лодката не стана 120 кг и 4,10 - стана 4,30 / 200/220 кг , специално Дидо-вата - па нема едно тънко място , само на колегата Африкански му се виде ТЕНКА ( Киселото грозде ) - поне 30 човека я подпипваха и чукаха по нея , един не каза че му тънее .
Стабилноста я излекувахме с хидрофойли за 28 лв , все пак излиза целата над водата - не е дълбоко V .

И все пак ако на некой не му се е изяснила ситуацията относно лодката за какво е правена , да прочете мнение № 1 на страница №1 :fish8: :fish8: :fish8: :fish8: :fish8: - па тогава да плещи глупости .

П.П. Все още чакам СЛАВЕ с РИБ-о , да правиме теста с 1 тон от този матерял - може и 500кг
Изображение
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от LVitchev »

Леле,гледам дежурните интриганти и завистници продължават да лаят и не кои да е а единия с ветерока а другия със ковчега хахаха Махам се за още известно време че пак ще започна да псувам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П Геле,тури си ги на муйо и продължавай напред,прави си лодката и си я продавай а тези дето няма как да си я позволят,ще мякат отстрани :fish5: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”