PR: Състезание по тролинг - Mercury open V

Минава, големият кораб минава ...
Заключено
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от КИРО »

Вижте ся:
Аз много доволен от фанелките - Миро голямо БЛГ.
Изображение

Сефтосах я веднага днес,носи късмет. :tup:
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Ralitex »

КИРО написа:Вижте ся:
Аз много доволен от фанелките - Миро голямо БЛГ.
Изображение

Сефтосах я веднага днес,носи късмет. :tup:
Ееее, Кире, хубава снимка с хубави лодки! :tup:
Аватар
Бат Борко
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 18:57

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Бат Борко »

Пичове,
приятелството си е приятелство, но трябва да се кажат и някои истини.

1. Смятам, че никой от нас не е дошъл нито за едната награда, нито за едната скара или почерпката.
2. На състезанието присъстваха над 400-450 човека. Колко от тях можеха да се съберат в халето?
3. Как да се запознаем с други колеги, след като не сме на едно място?
4. Прогнозата за времето беше ясна 4-5 дни по-рано. Някои от колегите подсказаха във форума, че времето ще ни изиграе лоша шега. Какво трябваше да направят хората, записали се за състезанието, освен да се групират и спасяват по единично?
5. Аз примерно, вместо да дойда на награждаването, търсих трактор в околните села, който да ме изкара от калта.
Вместо да се подмазваме и да си пишем „мили” неща, по-добре е да си казваме истините и при следващи подобни мероприятия да се отстраняват проблеми, които са едни и същи - като например мястото или халето, което в никой случай не е за 400-500 човека.
Немоем пи без мезе - болат ма забите
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Emo-83 »

Бат Борко написа: Вместо да се подмазваме и да си пишем „мили” неща, по-добре е да си казваме истините и при следващи подобни мероприятия да се отстраняват проблеми, които са едни и същи - като например мястото или халето, което в никой случай не е за 400-500 човека.
И какво предлагаш в този смисъл Колега!?
Малко е нахално един да иска химически тоалетни,друг,здрава маса със сервитьор,а трети спортната зала от 4-ти километър.
На бивак,всеки се грижи за себе си.А на състезанието се грижеха толкова години,добре за нас.
Или може би,не е вярно :!: :?:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от vestel »

И за пореден път да кажа ... как го виждам аз ... наградите да са символични - купа и медали :wink: таксите за участие да са 200 лв. ... бирата, скумриятя, салатите и кюфтетата да се заплащат и да си ги продава друга фирма, а не да се занимават организаторите, уловената риба да се тегли на брега след състезателния ден. Уловената риба (ако има такава) отива за банкет (както при Руснаците), а от събраните средства 50% за зарибяване ... и всичко ще си доиде по местата.
Няма да са 200 лодки, а 50-60 - халето ще побере всички и няма да има сърдити старчета и самоубици със всевъзможни плавателни средства във водоема.
При тези награди до сега, е нормално да видиш и водно колело със извън бордов двигател, и лодки накичени със 5м. телескопи и да чакат късмета - дано щука ни удари, а не сом и ако може да е по-малка ... ама да е мерна :lol: :lol: :lol:
Преди да се изтегли жребия и номерата, да се проведе кратък инструктаж със участниците и да положат подпис, че са запознати със правилата и че "морето" не е до колене - и всеки си носи отговорноста за инциденти, а не после да винят организаторите .... Имам и други идеи и предложения, но ги оставям за после :D
ПЛУВЧО
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 12:06
Риболов: универсален боец
Местоположение: Варна
дал Браво: 8 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от ПЛУВЧО »

КИРО написа:Вижте ся:
Аз много доволен от фанелките - Миро голямо БЛГ.
Изображение

Сефтосах я веднага днес,носи късмет. :tup:
На тия лодки кво ще им лепиш бе Кире...?М-у другото,тази в дясно от теб е на един луд капитан дето излиза на ход от водата и качва лодката директо на колесара.Ама ти си го познаваш де... :D
А за фанелките....Жена ми-На мен що не взе...Как да не съм взел викам...Ето тази за зарибяването е за теб,за себе си не съм взел щот ми стига състезателната.Та така....Ще трябва да си поръчам и за мен една "бирена" фанелка сега... :D
Последно промяна от ПЛУВЧО на Чет Окт 02, 2014 12:01, променено общо 1 път.
Цуни-гуни куката да ти бодна джуката
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Marco Polo »

Говорих с Митко Димитров от БНТ2 сега - в събота от 11.00 ще се излъчи репортаж за състезанието, в предаването "Време за губене".
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от КИРО »

ПЛУВЧО написа: На тия лодки кво ще им лепиш бе Кире...?
Ще стават катамаран с два капитана - на снимката им вземам размера.
Аз после ще карам водни ски,поне така ми обещаха,
особенно лудия...... :D
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от lubobg »

vestel написа:И за пореден път да кажа ... как го виждам аз ... наградите да са символични - купа и медали :wink: таксите за участие да са 200 лв. ... бирата, скумриятя, салатите и кюфтетата да се заплащат и да си ги продава друга фирма, а не да се занимават организаторите, уловената риба да се тегли на брега след състезателния ден. Уловената риба (ако има такава) отива за банкет (както при Руснаците), а от събраните средства 50% за зарибяване ... и всичко ще си доиде по местата.
Няма да са 200 лодки, а 50-60 - халето ще побере всички и няма да има сърдити старчета и самоубици със всевъзможни плавателни средства във водоема.
При тези награди до сега, е нормално да видиш и водно колело със извън бордов двигател, и лодки накичени със 5м. телескопи и да чакат късмета - дано щука ни удари, а не сом и ако може да е по-малка ... ама да е мерна :lol: :lol: :lol:
Преди да се изтегли жребия и номерата, да се проведе кратък инструктаж със участниците и да положат подпис, че са запознати със правилата и че "морето" не е до колене - и всеки си носи отговорноста за инциденти, а не после да винят

организаторите .... Имам и други идеи и предложения, но ги оставям за после
:D
Подобни неща писах още след първото състезание .
Все пак който плаща той поръчва музиката и организаторите сами решават какво и как.

Не мога да се съглася обаче че хората са виновни.
Те са такива каквито са.

Правиш състезание с голям награден фонд и безплатна лапачка и пиячка.
И нищо да не спечелиш има как да се "избие" таксата за участие.

След като е ясно предварително че ще има много дребни душици не виждам какво се чудите защо така...................

Лично аз мисля че състезание трябва да има.
Много разходи може да се елиминират и наистина да идват хора които са едната почивка и добро прекарване.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от quietriot »

Махаш наградите освен символични , дигаш таксите за участие , става само за престиж и и имидж и 90% отпадат. :mrgreen:
Аватар
Бат Борко
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 18:57

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Бат Борко »

Като казвам,че халето и мястото около него е малко за толкова хора това имам предвид.
Мястото пред халето вместо да бъде запълнено с коли и празни колесари можеше всяка една компания да си донесе по-една маса и няколко стола и всички щяхме да сме заедно-мое предложение.
Немоем пи без мезе - болат ма забите
Аватар
georgy
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 18:50
Местоположение: Нова Загора

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от georgy »

Бат Борко написа: можеше всяка една компания да си донесе по-една маса и няколко стола и всички щяхме да сме заедно-мое предложение.
Почти няма нужда! :wink:
Куп маси и столове се подредиха покрай халето,но времето не беше с нас!
Имаше народ в хангара,не може да се отрече,стана купон! :D

И аз съм ЗА намаляване на наградите и ангажиментите на организаторите!
Нека продължи традицията,но без големи награди и нечовешки усилия от страна на Булстар за нашия кеф!
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от vestel »

georgy написа:
Бат Борко написа: можеше всяка една компания да си донесе по-една маса и няколко стола и всички щяхме да сме заедно-мое предложение.
Почти няма нужда! :wink:
Куп маси и столове се подредиха покрай халето,но времето не беше с нас!
Имаше народ в хангара,не може да се отрече,стана купон! :D

И аз съм ЗА намаляване на наградите и ангажиментите на организаторите!
Нека продължи традицията,но без големи награди и нечовешки усилия от страна на Булстар за нашия кеф!

:tup:
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от jonny drebnoto »

palaza написа:Благодаря за пожеланията Ви. Бъдете здрави!
Pike, това като че ли трябваше да е последния пост в тази тема......и да се избегнат ненужни коментари които прерастват в дразги и обиди.......кой е..л е..л кака се омъжи!
:wink:
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
Заключено

Обратно към “Риболов от лодка”