PR: Състезание по тролинг - Mercury open V

Минава, големият кораб минава ...
Заключено
Аватар
Joro-A
Мнения: 108
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 18:38
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Joro-A »

Едно голямо ЕВАЛА.Големи сте.
.......................................................................................
http://www.srs-oil.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
marcho.msm
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 22:09
Риболов: morski ot lodka

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от marcho.msm »

Надявам се да размислите за догодина...
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Поморийския »

bulstar_nikolov написа:Ето къде отидоха парите на хората който си купиха тениски.

Изображение

Изображение
Браво :tup:
Vangelis84
Мнения: 117
Регистриран на: Пет Май 15, 2015 23:39
Риболов: плувка
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Vangelis84 »

Mercury open VI ще се случи ли тази година? Имам предложение за наградите ... вместо материална награда ... нека да е под формата на зарибителен материал, тоест първите 3 места получават зарибителен материал в съотношение 3:2:1 ... тяхно право е да изберат в кой водоем да бъда пуснати рибетата... с условието да е с публичен достъп а не частен. :) Съответно зарибителния материал ще е според събраните такси, дарения и продадени тениски.Примерно 1во-30% 2ро-20%, 3то-10% ... останалите 40% може да е с гласуване на участници и гости, за да имаш право на глас обаче ... купуваш си тениска или някакъв друг сувенир или рекламен продукт от организаторите.Може да направите някакви оригинални ключодържатели, може да излязат дори по-евтини от тениските и да са дори по-желани като аксесоар и спомен от събитието.Ключодържателя е всеки ден с теб ... понякога го оставяш на маса ... хората го разглеждат и разпитват... тениската е сезонна и понякога се облича само за събитието.Просто съвет от човек учил малко маркетинг... :D

И понеже все пак събитието трябва да носи нещо и на организаторите, и да се наблегне на продуктите, които внасяте в България...може за по-силна реклама на сонарите Лоуранс да направите една награда за най-голям улов на лодка използвала сонар Лоуранс.Може пък и награда за най-голям улов от лодка използвала ел. тролинг мотор MotorGuide. Повече категории ... по-символични награди ... и повече доволни и усмихнати лица. :)

Преди около 10г организирахме с едни хора едно авто тунинг шоу на писта Божурище и така със свежи идеи се случи опашка от около 2км коли до входа... Ники Златков ми каза тогава,че толкова хора не са се събирали и на писта София, хем пари за вход там не се плащат. :) Я вкарайте съдийки от някоя модна агенция ... по бански да мерят риби и да си правят хората селфита с тях. :lol: Аз от скоро се запалих по риболова от лодка и сега се оборудвам, съответно не съм бил на нито едно състезание ... но на тези състезания до сега имало ли е от тези тестери/симулатори за вадене на риби. Ще е интересно да има състезания с такава машина и на сушата след отделните кръгове.Има много нерешени спорове за такъми ... здравина и умения на задвъдичното устройство. :) Може да има дуели с еднакви такъми ... дори състезание някакво с елиминации. Може да се измислят още куп интересни неща, които да направят запълнена програмата за 2-та дни на събитието. Дори да привлече вниманието на риболовци, които не практикуват риболова с лодка ... то точно тези трябва да са ви таргет ... защото, ако се запалят има да купуват и лодка, и двигател, и сонар ... и какво ли не. :) Може да направите една демонстрация и кратък курс за използването на пълния потенциал и анализ на показанията от сонари Лоуранс.

Много ваши клиенти се питат за МоторГайд ВариМакс ... направете една демонстрация с 2 лодки с еднакви акумулатори ... едната с максимайзер ел. мотор ... другата без ... при постоянна тролинг скорост кой мотор колко ще изкара.Може пък да направите състезание за най-висока скорост на лодка постигната с ел. двигател МоторГайд. Много интересни състезания и демонстрации могат да се измислят.Нека бъде забавно и интересно ... а не просто борба за голяма материална награда.Всичко може да се случи без големи инвестиции от страна на организаторите. Може пък да смените язовира на който ще се провежда... защо пък да не бъде нещо по-близо до София и Пловдив?Мисля, че ще има повече хора ... не пиша за най-запалените и дежурно присъстващи ...те ще присъстват където и да е, пиша за другите, които евентуално биха дошли от любопитство на такова събитие ... и може би биха похарчили пари за тениски... защото зарибяването е от значение и за ловящите от брега все пак.Но за да дойдат, трябва да има интересни събития и на сушата.Според мен най-много тролингисти има в района на София и Пловдив ... говоря за сладководен тролинг.Мисля, че повече масовост трябва да има на такова събитие ... повече хора на суша, които гледат замечтани към лодките във водата ... и на следващата заплата вече разглеждат лодки, сонари, двигатели. :D

Според мен на състезанието не трябва да се троли с повече от 2 пръчки без значение дали в лодката е един човек или двама.
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от pflueger »

Vangelis84 написа:
Според мен на състезанието не трябва да се троли с повече от 2 пръчки без значение дали в лодката е един човек или двама.
Закъснял си!Свирено е! :roll:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Булстарите »

Mercury Open VI няма да се случи тази година.
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Geo »

bulstar_nikolov написа:Mercury Open VI няма да се случи тази година.
Пак,че доста години издържахте.Поздравления за упоритоста!
Има неща,които трудно и бавно се променят.
Успех с бизнеса!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Ingos
Мнения: 537
Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 13:44
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Ingos »

Дано да има догодина :tup:
feelin' frisky?

Brucia la terra...
rado 87
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Ное 15, 2015 19:53
Риболов: тролинг кльонк
Местоположение: Асеновград
получил Браво: 8 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от rado 87 »

bulstar_nikolov написа:Mercury Open VI няма да се случи тази година.
Ще има ли състезание през 2016г. Дано сте размислили :fish3:
pike007
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Дек 04, 2014 12:57
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
получил Браво: 1 път

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от pike007 »

Готов съм да дам левия си бъбрек за още едно такова състезание :fish3:
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Мънцата »

pike007 написа:Готов съм да дам левия си бъбрек за още едно такова състезание :fish3:
Аз съм готов и на по-големи крайности - да се прегърнем и разцелуваме с Троли :D
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от quietriot »

Мънцата написа:
pike007 написа:Готов съм да дам левия си бъбрек за още едно такова състезание :fish3:
Аз съм готов и на по-големи крайности - да се прегърнем и разцелуваме с Троли :D
Аз реших че ше дадеш и двата на Троли :-D
Аватар
Dyakov86
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 22:10

Re: Състезание по тролинг - Mercury open V

Мнение от Dyakov86 »

Много хубаво състезание, дано организаторите да имат сили да ни изтърпят тази година ... Ще бъде много добре, предвид изострената ситуация с язовир Тича, сега и новините за Жребчево и Копринка ....
-- Team Targovishte --
Заключено

Обратно към “Риболов от лодка”