Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Минава, големият кораб минава ...
Аватар
kff
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 18:14
Местоположение: Сс
дал Браво: 1 път

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от kff »

Продавам защитно стъкло за конзола. Оригинално. Ако някой прояви интерес ще пратя снимки и размери. На мен не ми върши работа и ми е излишно.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от LVitchev »

Гелееее,къде е конзолата бе ??? Ега ти и хората,напуснах ви за доста време и не съм ви навестявал та спряхте да пишете за конзоли,няма направени никакви,няма спорове,пак ли останахте на вносни бе ??? Възмутен съм,мислех че близо година ще ви стигне да направите нещо ама явно ще ви трябва поне още една година мислене и майсторене хихихихихи Бъзикам се,но ако някои е направил нещо да показава,ако някои е купил нещо - пак да показва,конзолата е гъзария и е кеф да риболовства човек с конзола,другото си е отрепия :idea: :fish15: :fish15: :fish15: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от LVitchev »

kff написа:Продавам защитно стъкло за конзола. Оригинално. Ако някой прояви интерес ще пратя снимки и размери. На мен не ми върши работа и ми е излишно.

Качи снимка да се види де,на някои може да му влезе в употреба и да я вземе.Ако си я държиш така,няма да гадаем става ли или не става !!!Песни една - две снимки с размерите !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
kff
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 18:14
Местоположение: Сс
дал Браво: 1 път

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от kff »

Продадно!
Колегата да си го ползва със здраве и късмет!
Аватар
горан
Мнения: 440
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 17:46
Риболов: Тролинг, джиг, кльонк
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от горан »

kff написа:Продадно!
Колегата да си го ползва със здраве и късмет!
Обещавам да набачкам снимки и да ги кача :wink:
Аватар
горан
Мнения: 440
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 17:46
Риболов: Тролинг, джиг, кльонк
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от горан »

Ето малко снимки на моята конзола със стъклото, което купих от колегата kff, мислех да му слагам и ролбар, ама засега ще стои така.
Изображение
Изображение
Изображение

Аз лично предпочитам малка конзола в лодката, а не някой голям кютюк, който да ти заема половината място в лодката и да се чудиш как да заобиколиш :wink:
Аватар
kff
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 18:14
Местоположение: Сс
дал Браво: 1 път

Re: Конзоли за Лодки - Скици и Снимки

Мнение от kff »

Браво!
Много добре се е получило!
Аз лично предпочитам с ролбар понеже ако се хване някой по невнимание може да я счупи. Моята конзола я оставих само с ролбар, без стъкло. Това беше за там но предпочетох без. И аз се ръководех от принципа за повече пространство в лодката и мисля че стана добре...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”