Номинации за модератори

Минава, големият кораб минава ...
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Anton_65 »

Емко, ставаш ти,ставаш,ама пак ще надделей търговския нюх дето е заложен в теб и се почна.... :D
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Номинации за модератори

Мнение от vestel »

Аз не виждам нищо лошо и търговци да са .... стига да са коректни а не да продават терлици, а да те убеждават, че това са воблери "биячи" :wink: ... сега като темете са заключени ... по ли е добре ... всеки се услушва и пишат и четат в какви ли не форуми кви ли не глупости ....
Аз имаше какво да споделя ... относно воблери и техники ... ама сега като се замисля ... се чудя дали е трябвало да пиша изобщо тука или някаде другаде ... от цялата рябота плагятстват само тези каде и във момента правят отчаяни опити да фанат "нещото" ... ма няма как да стане, че четат само между редовете :lol: :lol: :lol:
Даже понякога съжелявам каде съм писал ... нещо си ... и съм бил откровен ... добрата новина, е че тези каде са го чели - не са вникнали в нещата ... и сега пак питат - Що е заключена няква си тема :arrow: :arrow: :arrow:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Номинации за модератори

Мнение от Pike »

Оставих темите за номинации за модератори във всички подфоруми за по-дълъг период предвид това, че не навсякъде имаше активност.

Но, не могат все пак да стоят вечно, затова ще действаме на база това, което има.

За този подфорум има предложени основно 2-ма колеги за модератори, но те не желаят. Появява се и номинация за Pike1 и Геле + Тодоров и чичо Том, ако това е искал да каже Anton_65 в поста си. Ако това се счита за номинация, то може и гласуване да има, освен ако и те не желаят да бъдат модератори.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от gele kapaciteto »

Абе аз до колкото знам тоя " Гелето " :wink: нема нужните качества , понеже каза много истини и разкри доста тайни - отделно нема време да прави " Синтактичен разбор " на това кой кво е казал , и дали е в сблъсък на интереси .
Едно знам със сигурност , ще продължава да говори истини .
Вервайте ми " Истината истина ви казвам " познавам го лично :lol: :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
batzeto
Мнения: 310
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 8:42
Риболов: Кльонк !!! Другото е стръв !!!
дал Браво: 56 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от batzeto »

Чичко Геле ПРЕЗИДЕНТ !!! :lol: :lol: :lol:
Сом бе сом !!! Другото е стръв !!!
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Номинации за модератори

Мнение от xaznata »

И мангизи да му давате на Геле нема да ще.Но само едно нещо ще упомена че той не търговец както се изказа един по горе.До сега е съдействал на доста хора по отношение на техните лодки.И не видях некой да благодари.Човека си бачка лодки и не ги е натрапил на никой тук.Форума е за споделяне и точно това се прави но от малка част .
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Emo-83 »

Anton_65 написа:Емко, ставаш ти,ставаш,ама пак ще надделей търговския нюх дето е заложен в теб и се почна.... :D
Бате аз имам над 17 хилади мнения,а с търговия се занимавам от 2г.
Тук съм писал,само и единствено от риболовната си страст.Запалил съм цяла Б-я по кльонка и сомовете и това може да се провери.
За модератор не ставам,а и не искам.Моето писане е по-авторитарно на базата на опита ми и случки,мои и чужди.
Точно този опит ми позволява да направя преценка на кой язовир,кога и защо.Но ако сте забелязали има язовири за които не пиша.Това са Жребчево и Стамболийски,защото малко ги познавам и нямам риби на тях,освен на кльонк и то преди години.
Толкова ми се отрови душата от тия форуми,че нямам никакво желание,дори да влизам.Правех го вечер късно,защото само тогава нямаше как да стане разправия.
Никога не съм писал за измислени воблери.Винаги съм ги посочвал според сезона и на кое в момента кълве.Това,че ме търсят хората за тях е не защото съм ги излъгал.....лъже се един път,а после се яде дърво.Само веднъж да го бях направил и щяха да ме оплюят яко във форума.Слава Богу се опазих с коректноста си в тази посока.
Ако все пак трябва да кажа мнението си,на 100% заставам зад Пайк 1. Много умно,интелигентно момче и най-важното е неконфликтен.Макар и сега да се усмихвам,как във миналото той коригираше постове и наказваше,а всички мислеха,че съм аз.Да си модератор не е лесна работа и няма нищо общо с това,което си мислите вие.Не случайно,никой не иска да е такъв.
Що касае темата за сомския риболов и да я отключат,няма да напиша ред в нея.На мен също ми се иска,като Вестел,моите мнения да ги няма.Нека пишат,тия дето не пишат,а само плюнки метат.
Заставам твърдо зад Пайк 1
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Мънцата »

+1 за Пикито :tup:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
кирил великий
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 14:01
дал Браво: 3 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от кирил великий »

Emo-83 написа:...Що касае темата за сомския риболов и да я отключат,няма да напиша ред в нея.На мен също ми се иска,като Вестел,моите мнения да ги няма.
Как така няма да пишете, бе, ако ти и още десет души спрете да пишете, аз какво ще чета? Само руските форуми ли? То и без това хора като Славе, и други майстори на сомовете не са по писането, та ако и вие спрете... добре че са руснаците!
"Всяка грешка има свои име и фамилия."
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Anton_65 »

Нищо няма за казване вече,отдавна измисленото е казано и казаното се повтаря,тъй че ще остане само носталгията по Сомския
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Emo-83 »

Anton_65 написа:Нищо няма за казване вече,отдавна измисленото е казано и казаното се повтаря,тъй че ще остане само носталгията по Сомския
Това не е вярно Дончо.Риболова се развива постоянно.Рибите също евоюлират.И ако преди беше лесно да хванеш сом на кльонк с обикновена измама,сега не е така.За тролинга да не говорим.
Но тук темата е за модератор.Трудно е наистина да си буфер на всички мисли в главите на хората.Всеки се мисли и има за нещо и смята,че може.Ето аз казвам,че не мога,а и не искам да поемам цялата тази негативна енергия от недоволство.
Представяш ли си,някой дати си разсърди,защо не си изтрил чуждо мнение.Ами все пак,то не е твое и не може да позволяваш на личните си отношения,да властват във форума.Точно за това не изтрих Троли и не премахнах Магьосника,който не мога да дишам.
А бе сложно е! И за да има мир в групичката на която преча с менията си,там няма да пиша.
И още нещо,което не знаете.Не съм станал това,което съм,като съм рекламирал стоки.Пускал съм много неща и клипове,които в момента ги няма на пазара.Просто това беше удобния вариант,да ме чукат по ахилеса.Щото за риби,няма кой да ме пипне.Мога да се обоснова и да кажа защо мисля така,а не само плюнки и да тропам с крак от инат,мразейки някой.
Това е риболовен форум и тук най-нормалното нещо е да се пише за риби и такъми,а не кой,какъв човек е.
За Пайк 1 съм,защото този човек наистина става.
Има и други етични и мислещи колеги,които могат и стават,но те не отказаха.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Emo-83 »

кирил великий написа:
Emo-83 написа:...Що касае темата за сомския риболов и да я отключат,няма да напиша ред в нея.На мен също ми се иска,като Вестел,моите мнения да ги няма.
Как така няма да пишете, бе, ако ти и още десет души спрете да пишете, аз какво ще чета? Само руските форуми ли? То и без това хора като Славе, и други майстори на сомовете не са по писането, та ако и вие спрете... добре че са руснаците!
Точно така се затри форума в На риба.Сега доста хора,не им се влиза и няма какво да прочетат.
Винаги съм правил умишлено провокации с мои мнения,за да има какво да се пише.Но вместо то да е за рибите е поредния скандал и за това,кой е по-велик.
След подобна изцепка,настъпва тишина и леки въпросчета от тъпия вид....."Колеги,къде кълве"!?
За това споделяйте тактики и мисли.От гушене и криене,файда,няма.Моята риба,няма кой да хване.А,че си помогнал и отворил колега на дяволък,голяма работа.Нека се радва човека,нищо,че после и той ще ти се покатери на главата с манията си за величие.
Над тези неща съм.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
slavundar
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 28, 2014 16:22
Риболов: от лодка-джиг,чернокоп
Местоположение: поморие
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от slavundar »

геле капацитето,той е човека
когато,искаш да свършиш някаква работа,намираш начин,а когато не искаш намираш причина.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от gele kapaciteto »

Мисля че бях изчерпателен по горе в темата :fish8:

" Рече и отсече , и някой гащите му свлече , и така му го запече , че Г..ът му чак отече "
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Номинации за модератори

Мнение от Anton_65 »

Emo-83 написа:
Anton_65 написа:Нищо няма за казване вече,отдавна измисленото е казано и казаното се повтаря,тъй че ще остане само носталгията по Сомския
Това не е вярно Дончо.Риболова се развива постоянно.Рибите също евоюлират.И ако преди беше лесно да хванеш сом на кльонк с обикновена измама,сега не е така.
Тия твой мисли са като мислите на двама пенсий седнали на припек и си лафят - Помниш ли едно време кво беше хубаво през комунизма....а другия,ех да се върне пак...ще се върне ама в някой друг живот :lol: та какво ще ми говориш за кльонк,каквото беше беше,точка,но ще си мечтаем като пенсийте :D иначе като беше отворен форума ги докарвахме къде на шега,къде на бъзик, ама от новите без знания който не беше куха лейка, поне събираше знания от знаещите :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”