пренасяне на лодка

Минава, големият кораб минава ...
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

пренасяне на лодка

Мнение от skipper »

гледам че има хора с опитр а аз ниамам е ако се брои едно пускане на гумена лодка.и хамалогията беше голиама.смятам да я нося надута на покрива на колата ниакой пробвал ли е?
Digitron
Мнения: 174
Регистриран на: Вто Мар 21, 2006 16:50
Местоположение: София

Мнение от Digitron »

Ако не хвръкне от скоростта, ще ти вдигне много разхода. :lol:
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

е да и това го има но се пести много време и място.
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

е за 50км.в двете посоки.а и раздута много място заема не остава място
за трети човек.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Надута, на покрива на колата, пълна с багаж и завита отвсякъде с платнище, геле няма - газ до гьола и обратно.
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

е.че повече от два литра на сто се самниавам да дигне разходара и колата не е голяма.
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Мнение от krasimir »

Пак си я сложи на покрива, но сгъната :wink:
Не си създавай предварително "бели"...
Има и много подходящи бутилчици с въздух. Такива като тези с гас (малките по 5 литра) само че са с кислород под налягане. Като миникомпресорче е, мисля че няма да ти отнеме повече от 2 минути за цялата лодка 8)
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

то надуването е лесно.зглобяването на пода е голема мька общо в най-добрия случай отнема половин час за двете работи.а и някьде из форума видяхчче е по добре да си седи надута прес цялото време.
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

Пусни снимка да я видим що за лодка е-моята Уфимка 22 я надувам за 15 минути :lol: :lol: :lol: :lol:
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

allraundmarine 3м.50кг.с алуминиев под и двигател ymaha15ps-36кг.
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от jonny drebnoto »

skipper написа:allraundmarine 3м.50кг.с алуминиев под и двигател ymaha15ps-36кг.
в сгъната в багажника на комбито..........

а да те питам на тази дължина как върви с този мотор, не е ли малко нестабилна все пак и дават до 10к.с.?
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

ами винаги е добре да имаш повечко мощност.а за стабилноста с тази мощност действитеилно си е опасно.ако я караш сам или да сте двама само тогава излиза на глисаш иначе с трима четерима човека не може и дига ниакаде кьм 20км.
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от jonny drebnoto »

за мощността съм съгласен :lol: но 3м си е къса лодка, аз съм се возил на същата комбинация и ми се видя доста опасно, вярно е че излизаш бързо на глисаж с двама души и багаж, но лодката подскача и става много нестабилна! виж 3.30м си е друго нещо, заспива с 15коня!
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
skipper
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:00

Мнение от skipper »

зависи на какво време сте я карали?при мен нямаше никакви проблеми дьржеше се много стабилно е като за гумена лодка.
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от jonny drebnoto »

Колеги, да ви питам а как пренасяте лодката с двигателя до водата/ чувал съм за монтиране на колела на транеца/ има ли някой схема за направата на такива колела?
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”